Prostřeno! (TV pořad)

VIP Prostřeno

Reality-TV / Soutěžní

Česko, 2010, 50 min

Účinkují:

Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Ivanka Devátá, Yemi Akinyemi, Zbyněk Merunka, Ludmila Žemberyová, Martin Stropnický, Veronika Žilková, Vincent Navrátil, Jiří Krampol, Tereza Kostková, Hana Krampolová, Petr Kracík, Barbara Nesvadbová, Sámer Issa, Jaroslava Hanušová, Vlastimil Harapes, Květa Fialová, Roman Skamene, Patrik Hezucký, Eva Pilarová, Jana Šulcová, Eva Decastelo, Dominika Mesarošová, Michaela Dolinová, Michal Spišák, Alexander Hemala, Linda Bartošová, Robert Vano, Hana Mašlíková, Jitka Boho, Sandra Parmová, Jitka Nováčková, Marian Vojtko, Michaela Kuklová, Valérie Zawadská, Naďa Urbánková, Petr Kotvald, Alice Bendová, Viktor Limr, Josef Mladý, Josef Alois Náhlovský, Petr Martinák, Marcela Březinová, Petr Jablonský, Miloš Knor, Václav Upír Krejčí, Naďa Konvalinková, Vladimír Kratina, Hana Křížková, Halina Pawlowská, Zbigniew Czendlik, Pavlína Danková, Miroslav Šimůnek, Kateřina Macháčková, Stanislav Hložek, Kateřina Neumannová, Dagmar Patrasová, Lenka Kořínková, Pavel Vítek, Anife Ismet Hassan-Vyskočilová, Ivan Vyskočil, Světlana Nálepková, Petra Černocká, Jana Andresíková, David Suchařípa, Jan Vlasák, Miloslav Tichý, Pavel Soukup, Miroslav Etzler, Simona Chytrová, Roman Štabrňák, Miluše Bittnerová, Jana Krausová, Jaroslava Obermaierová, Gabriela Filippi, Lucie Hadašová, Laďa Kerndl, Mojmír Maděrič, Marie Tomsová, Iva Hüttnerová, Lumír Olšovský, Bohumil Klepl, Karel Vágner, Barbora Tachecí, Olga Šípková, Daniela Šinkorová, Markéta Hrubešová, Kateřina Brožová, Pavel Trávníček, Petra Horváthová, Martin Kraus, Jitka Smutná, Richard Nedvěd, Lukáš Hejlík, Heidi Janků, Ivana Andrlová, Yvetta Blanarovičová, Vlasta Žehrová, Kamila Špráchalová, Pavla Ptáčková-Vitázková, Jiří Adamec, Veronika Jeníková, Iva Janžurová, Theodora Remundová, Agáta Prachařová, Sabina Remundová, Jiří Pomeje, Martina Gavriely, Nikol Štíbrová, Jiří Štěpnička, Lucie Bártová-Zedníčková, Martin Severa, Petr Janda, Osmany Laffita, František Létal, Andrea Kalivodová, Lucie Šilhánová, Kateřina Kristelová, Regina Holásková, Karel Ondrka, Kateřina Sokolová, David Svoboda

Komentáře uživatelů k TV pořadu (650)

Obyčejný lidi tady mají možnost říct do kamery JAK JIM CHUTNALO JÍDLO a většina z nich si těch svejch 15 minut slávy zatraceně užívá, neboť věděj, že je to s největší pravděpodobností naposled, kdy můžou bejt V TELEVIZI důležitý. Takže pokora stranou, dobře, horší je, když jejich kulinářský umění stojí za pendrek, takže se tím zároveň trochu ztrapňujou, což je ale zase to, co mě na tom nejvíc baví. Šmejdění po domácnostech komentovat nebudu, to je bulvárně hnusný a odporný.(12.9.2010)

Tohle mě zatím dost baví. Hlavně proto, že moc ráda vařím :) Ale jsou dvě věci, který mi silně vadí - ty příšerně přiblblý řeči moderátorů a pak to, jak soutěžící každýmu prošmejdí byt třikrát dokola. Uvidíme, co bude dál.(16.3.2010)

luxus! babica konečně našel své žáky!(2.4.2010)

Mě to baví! Ano, za ty lidi se tam stydím, a jak už to bývá, zase se musíme koukat na ty vidloně, většinou z Moravy:). Já proti nim nic nemám, chraň bůh! Však jsem studovala v Olomóci, že?:) Ale mají asi nějakou zvláštní úchylku lézt do těchto pořadů a všech reality show a většinou tam chodí ti, kteří se teda nedají poslouchat:) Vydra s Bouškovou taky občas nejsou moc vtipní, ale koukám každý den!:)(2.4.2010)

• AbelXavier

Střelte mě do hlavy!(25.4.2010)

• cyright

Šmejděníčko šmejdění aneb 15 minut trapné mediální slávy pro obyčejné lidi beze snů a bez ambicí. A stejná sorta lidí na to dozajista hledí někde mezi Šeherezádou a televizními novinami. To myslím bez urážky, spíš jako kdo chce kam... já tam tedy nechci, a proto nemám ani potřebu sledovat tuto doslova lidovou šou bez pointy, zato s úžasně prosťáčkovitým komentářem manželů Vydrových.(25.6.2011)

Vařit se naučí každej, když trochu chce. Dneska je totiž hrozně in umět vařit. A k tomuhle patří chuťově tohle, ale my to vždycky dělali takhle... Z přehlídky povětšinou neskutečných snobů a křupanů jsem si udělal svůj odpoledně-večerní fetiš a občas se nestačím divit, co lidé vydávají za jídlo nebo naopak zírám na neskutečně namyšlené slepice, které jakoby sežraly šalamounův exkrement. Asi to tak nebylo zamýšleno, ale bavím se u toho výborně.(6.7.2011)

• Dartdevil

Ne, evidentně nesnesu realitu nás, obyčejných lidí :-). Opravdu je možné tohle "vařit" a dávat k jídlu lidem, kteří mají alespoň 10% chuťových buněk stále aktivních? Neházím všechny do jednoho pytle, určitě se tam najdou i vcelku slušní kuchaři, ale moc jsem jich tam neviděl. Zato některé případy stojí za to. Reality-složku vynechávám, abych nemusel dát odpad, mě u "vařících" pořadů zajímá pouze jídlo.(17.7.2011)

Perverzita těžkého kalibru. Pořad pro lidi, kteří zřejmě nemají dostatečně plnohodnotný vlastní život, proto je baví dívat se na lidi, kteří si vzájemně špárají ve svých životech a ještě si k tomu vaří. Ale nejhorší je, že jsem tomu propadla taky. Upřímně se stydím.(19.7.2011)

• closed.eye

Přiznávám, že občas si to někde na netu vylovím - to když na mě přijde perverzní potřeba smát se druhejm, jak jsou přízemní a blbí a neví o tom. Pokud to vezmu za "filozofickej" konec, jde o pořad, kterej ukazuje typickýho "malýho člověka" v celé jeho ryzí kráse. Celkem mě místy nutí k zamyšlení, jestli bych třeba nedej bože nevyzněla stejně...!? :-( Ale i kdyby, rozdíl mezi účinkujícíma a mnou je ten, že na rozdíl od nich mám dostatek soudnosti, abych se podobných sebeztrapňujících estrád nezúčastňovala... Viděla jsem jen pár dílů, ale pokaždé mě zaplavil pocit "Blbej, kdo se dívá, ovšem blbější, kdo se nedívá". Protože poučení je to rozhodně, jen je potřeba to sledovat s jistým nadhledem... Bodově ohodnotit skutečně nedokážu, ale z recese mě svrbí ruka u pěti hvězdiček :-D.(18.9.2011)

Guilty pleasure :-)(21.1.2012)

U žádného pořadu nemám takový hlad, jako u Prostřena :-)(22.1.2012)

Prostě přetvářková kulinářská show.Neříkám, že se na tento pořad během týdne někdy nepodívám, neříkám, že se mi tento pořad úplně hnusí, to rozhodně ne, ale co se týče většiny soutěžících, tak ti se mi hnusí vrcholně.Uvedu příklad:Nejmenovaná paní říká u hlavního chodu:,,Je to vážně výborný, vůbec to není přesolený.Fakt mi to chutná."-No?,Co si bude televizní divák myslet?Ta je alespoň upřímná, ta jí dá určitě 10sítku.Ale OUHA! paní se při bodování ukáže v pravém světle.,,Moc mi to nejelo, bylo to dost přesolený".-6 bodů.Netřeba nic dodávat.S vařením to nemá téměř nic společného, ale na pobavení, a někdy i naštvání nad lidskou povahou je tento pořad to pravé.(26.2.2012)

• sonoluca

Ultimatni guilty pleasure(9.5.2012)

• Blacki

Tento seriál sleduji z jediného důvodu - recepty. Vůbec mě nazajímá jak ostatní žijí, co mají ve skříni, kterou si nechají prohrabat cizími lidmi. Dále nejsem zvědavá na to, co si myslí, že bude k večeři, kdo bude vařit, kolik žen a mužů přijde. A ze všeho nejvíce mi lezou na nervy ti dva "úžasní" komentátoři. Už kolikrát jsem měla sto chutí ten zvuk vypnout.Ještě že dávají recepty na internet...můžu je tak shlédnout, aniž bych musela tuto hrůzu vidět a hlavně poslouchat.(14.5.2012)

• Kvasekus

Já se ptám prooooč? Kravina nad kraviny, která je úspěšná ukazuje naší společnost čtoucí blesk, poslouchající stále Michala Davida, Lucii Vondráčkovou nebo nově skupinu Mandrage a koukající na takovýhle šupákoviny ve vší kráse(18.7.2012)

• Vencik89

Blbost, sešlost stupidů, který si házej klacky pod nohy, pomlouvají se a nic nežerou. Proč se teda hlásej do takovéhle soutěže... Je to obraz národa jak vyšitej...(18.10.2012)

• baltik

Chtěl jsem dát jednu nebo dvě ale... Pak jsem narazil na coment od "verbal" tak jsem snahu o nějakou hvězdu vzdal... Ty VIP prostřeno ještě občas ujdou že to vydržim ale normální verze...(7.12.2012)

Kdyby Primal Scream a NERD uslyšeli co s nima v ČR provedli, tak se z toho namouduši poserou. EDIT: Čím blbější lidi, tim zábavnější, některý hlášky jsounezapomenutelný: Věřím tomu, že si Vašek vážně nepšoukl. - Veganská kuchyně? Tak to vůbec nevím, to je něco s vagínou? - A ten recept na Obrácený řízek Michala Davida je váš nápad, nebo jste ho někde našla? Mám recept z časopisu, ale už dlouho, ještě z minulýho režimu.(4.4.2013)

Je to dobrá soutěž, hodněkrát se i zasmějete(22.12.2014)

Což o to, formát to není špatný, ale drtivá většina soutěžících na úrovni "navoněná bída" pořadu rozhodně nepomáhá.(18.2.2015)