Již mnoho desetiletí panuje ve vesnici Daggerhorn nelehké příměří s tamním vlkodlakem, kterému při každém úplňku místní lidé nabízejí zvířecí oběť. Obě strany dohodu dodržují, ale přesto ve vesnici panuje všudypřítomný strach. Dcera místního dřevorubce Valerie je zamilovaná do samotáře Petera, avšak její rodiče dohodli sňatek se zámožným Henrym. Milenci nechtějí ztratit jeden druhého, proto se rozhodnou pro útěk. Když se to chystají udělat, dojde k útoku vlkodlaka. Obětí je Valeriina starší sestra. Vesničané touží po pomstě, a tak povolají známého lovce vlkodlaků Solomona. Od něj se dozvídají, že nebezpečné zvíře žije celou dobu mezi nimi a může to být kdokoliv. Pátrání po jeho lidské identitě vrhá temný stín podezření na několik Valeriiných blízkých. Ona postupně zjišťuje, že má s nestvůrou zvláštní spojení, které je táhne k sobě. Vlkodlak k ní promlouvá a Valerie se mu musí vzdát, nebo každý, koho miluje, bude zabit. (TV Nova)

sarfian

Velmi jednoduchý príbeh, ktorý sa pravdepodobne inšpiroval rozprávkov Červená Karkulka, aj keď s ňou má len velmi málo spoločné. Po vizuálnej stránke je to celkom v pohode, ale príbeh je taký nič moc, je to len o rozprávaní a málo sa tu loví obávaný vlk. Myslím, že toho vlka okopírovali s nekonečného príbehu, nechcem tím naznačiť, že bi mi to vadilo, ale mohol vyzerať aj desivejšie. Celkovo je to trošku nudná zábava na jeden večer a moc sa teda do pameti nevrije. VIDENÉ 1x ()

Claude Speed

Tak mám trochu zmatek v hlavě. Na co sem se to díval? Vypadalo to jako TWILIGHT, ve kterém pobíhal jakýsi WOLF (ten by měl být ve skutečnosti upír, ne?). Do toho se ještě přidá pochybný KAZATEL, A kdo se nám to tady ještě oběvil? Poněkud "zkažená" KARCOOLKA. Zajímavý mix filmů. 40%. ()

Ryšty

S původním klasickym příběhem o Červené karkulce to nemá skoro nic společnýho. Jako horor se to taky nedá nazvat. Začátek mi přišel lehce chaotickej a moc jsem nechápal o co šlo. ( Asi protože mě to moc nebavilo a moc sem to nevnímal.) Aspoň za ten konec jednu hvězdu ešte přihodim. ()

prasklinka

super kamera a scény, přesně tyto filmy mi sedí, už od začátku jsem si říkala, že je to podobné Vesnici nebo Ospalé díře. zajímavý konec, myslela jsem stejně jako karkulka že vlk je někdo jiny :) ()

Lasombra

Nuda, nuda, nuda.. jediná zábava snad byla nad polemikou, kdo že je ten vlkodlak, ale když jsem od půlky tipla správně.. na konci mě nečekalo žádné překvapení a ta idylka a přeromantizováno.. už spím.. Tohle se nepovedlo. A co tam dělal Gery Olmdan, snad tohle nemá zapotřebí... Také jsem byla zvědavá na Amandu, protože co jí znám tak neumí hrát, dávála jsem jí šanci, ale bohužel žádné divadlo se nekonalo, snad jí jen ladil červený kabátek ke rtům.. bravo! ()

anela.sydarap

Rozhodně to není horor. Spíš taková strašidelná romantická fantasy. Ale dobrý. Stále jsem napínavě čekala, kdo že je ten vlkodláček :-) . 4/5 ()

E lan

Celkem roztomilé, svěží a mladistvé ztvárnění klasické pohádky ve fantasy kabátu. Originální a zábavné, plné dobré hudby. Dobrý počin, mírně nadprůměrný... ()

Zevon odpad!

Vydržel jsem to něco přes dvacet minut. Myslel jsem, že tupost Stmívání nic nepřekoná, ale těžce mne přesáhly umělohmotné škleby bezpohlavních, prapodivných bytostí, a Karkulka, jak vystřižená z reklamy na gutalax po předávkování. Vše podpořeno jakousi divnou komunikací, asi proto, že neuměli vyslovit smajlíky... ()

waska

Vylkodlaci, upíři, netopýři... To vše tady už bylo a ani tady nám to není servírováno jinak. Stálo by to za starou bačkoru i tady nebýt Garyho Oldmana, Amandy Seyfried a hlavně kulisy, které vytvářely dojem, že jsem se opravdu dostal do nějaké středověké vesničky. ()

Yellyman

Až na Garyho Oldmana to byla neskutečná nuda, blbost, slátanina... Odkdy se vlkodlaci umí kontrolovat?! Patizon má konkurenci... ()

Oonika

No musím uznat, že až do poslední chvíle jsem váhala, kdo je vlk, a byla jsem docela překvapená... Ale víc to na mě nezapůsobilo. Až na ten fígl s tou rukou, to bylo dost hnusný. ()

Luckyman

Mne sa to celkom páčilo, len škoda, že vlkodlak nevyzeral ako vlkodlak, ale ako prerastený vlk. Presnejšie vyzeral presne ako z Twilightu. Záver skončil tiež veľmi zvláštne a najviac ma dostalo, že kto to celý čas bol. Nemal som zdania. Pekná hororová fantasy rozprávka na dobrú noc. ()

Sykon

Musím se přiznat, že navzdory takhle nízkému hodnocení tady na čsfd jsem byl tentokrát příjemně překvapen. Nápad o Červené Karkulce trochu jinak se mi líbil, i ta vizuální stylizace měla cosi do sebe. Nicméně by této předělávce slušela větší dávka paranoie při podezírání sousedů a méně vzdychání při vybírání si mezi Dřevorubcem a Kovářem. ()

Chip89

Byla jednou jedna holčička, která nosila červený čepek, červené botičky a červené šatičky a proto jí všichni říkali Červená Karkulka.... Takhle si to pamatuji, když mi to vyprávěla mamka jako dítěti, tenhle film o tom klasickém příběhu vůbec není. Je to prostě pohádka, která si jen vzala jméno z klasiky. Kdybych to nespojovala s karkulkou, možná by to nebylo tak strašné, ale jinak spíše nudný příběh, který nepotřebuji vidět dvakrát..... ()

hyena1

Valerie nemůže utéct s Petrem, protože vlk zabil Lucii. Ani by mi sestru zabíjet nemuseli a taky bych s ním hned na začátku neutekla, ale alespoň bychom si ušetřili 96 minut a oni by spolu hnili šťastně až do smrti... Místo toho, odpaňování Valerie překazí Petrovi Jindra. Petra zavřeme do slona (jak se z tama do háje dostal, vážně nechápu a taky nerozumím tomu, když ho jeho milá bodla, že neměl ani ranku). Val označíme za čarodějnici. A při pokusu o zabití vlka, vlastnoručně povraždíme půlku dědiny. Že všechen žal je menší s chlebem, to jako proč?? Bože Gary Oldmane, do čeho jsi se to upsal?! Taková zhovadilost, až nepěkně připomínající upíra patyzóna a jeho bělu. A kde je Karkulka, víno a bábovka, myslivec, nějaká normální babička? Taky krmit vlka kamením až po smrti je už docela k ničemu! Ještěže Petr Val nakonec stejně ošu... ehm, připraví o její krvavý měsíc! Chudáci Grimmové, ti se v hrobě obrací... 1*, protože mně svědomí nedovolí spláchnout Oldmana do odpadu. ()

Twilightovitá Saoirse Ronan?

Twilightovitá Saoirse Ronan?