Noc žraloka 3D

• USA Shark Night 3D (více)

Partička vysokoškoláků původně vyrazila na malebný ostrůvek uprostřed obrovského jezera se slanou vodou, aby si plnými doušky užila slunečný víkend. Znáte to – trocha vodních sportů a nezávadného flirtování, po nocích spousta alkoholu a sexu. Idylický plán se začne hroutit hned v zárodku, když po nevinné jízdě na wakeboardingovém prkně a následné nehodě vyklopýtá z jezera jeden z chlapců o ruku chudší. Ani on sám není schopen říct, co se přesně stalo, všeobecně přijímanou teorií je pak ta, že mu ji nešťastně ufiklo právě prkno, na kterém jel. Zábava samozřejmě okamžitě končí, parta nakládá zraněného spolužáka do člunu a vyrážejí vstříc pevnině a nemocnici. Pod hladinou jezera se však skrývá nepředstavitelná hrůza, monstrózní masožraví žraloci, kteří ucítili krev a dostali hlad na mladé masíčko. Začíná nerovný souboj na život a na smrt, během něhož se ti, kteří zatím přežili, snaží ze všech sil dostat na pevninu. Bohužel pro ně ti žraloci nepředstavují jediné nebezpečí, které na ně číhá… (oficiální text distributora)

Kadas97

Navnadil ma parádny plagát a zaklincoval ma stupídny film určený do predškolských zariadení. Horor bez krvi je ako omeleta bez vajca a mne to nesedelo. 3 z 10 za plagát a toho trtka, ktorého zožral žralok počas jazdy. ()

dainio

Normálně bych dal za ** (dobré 2) ale zdejší hodnocení je opravdu trapas a více než neobjektivní. Zvedám tedy na ***. Je to zábavný béčko s pár dobrými scénami. Neškodné ale prostě fajn. Pár známých tváří do toho, zápletka, kterou jsem nečekal a vkusná stopáž. Uplyne to rychle a to je hlavní. ()

zberatel

Takto to dopadne ked sa nechate zlakat na film ( o malom, vacsom a este vacsom zralokovi v jazierku kam ich pohadzala banda dementov koli prachom ) len kvoli reziserovi... 10x viac som sa bavil pri Deep blue Sea, kde to ma gule, nejaku tu atmosferu, dobrych sympatickych hercov a sem-tam dobru hlasku. ()

ladybird32

Vo filmoch žraločieho typu stále čakám, že možno práve tento bude niečím výnimočný, bude mať nejakú zaujímavú zápletku, alebo proste, že sa niečo stane čo ma nejak očarí, ale zase sa to neudialo, obyčajný priemer s nesympatickou Sarou Paxton, ufff... ()

Ryšty

Nevím proč, ale prostě sem čekal víc. Rozhodně sem čekal líp zpracovaný žraloky. O nemyslících hlavních postavách ani nemluvim. Film se zařazuje k většině filmu o žraločím predátorovi. ()

cinemaboy7

No to byla bída!! Když ve filmu o žralocích jsou tím nejhorším trapně animovaní žraloci je něco špatně. Kdyby radši ušetřili na zbytečném 3D a peníze nacpali do pořádných žraloků, udělali líp. Děj otřesný a tam, kde jsem čekal trhání masa, praskání kostí a létající končetiny, zbyl jen jekot, a záběr na červeně zbarvenou hladinu. Dietní natolik, že by se dal promítat jako naučný film o žralocích pro školáky ZŠ. Ale vlastně ani to ne, protože takhle žralok přece ani nevypadá. Další smutný počin napodobit nepřekonatelné Čelisti.30% ()

Alexandre

Zklamání. Po zhlédnutí traileru jsem čekal pecku jako Piraňa, ale té nesahá Noc žraloka ani po kotníky. Ani mi tak nevadil nudný děj jako minimum napětí a krve. Hlavní hrdinové jsou sympatičtí, ale jejich chování mě snad štvalo nejvíce. Škoda, sliboval jsem si od toho víc, daleko víc. ()

sarfian

Nezáživné stvárnenie žraločieho hororu. Spielberg s Čelusťami dokázal vyvolať pocit strachu a neistoty aj napriek tomu, že takmer celý film nebolo žraloka ani vidieť. Tu som nemal podobné pocity ani napriek tomu, že tých žralokov tu bolo vela. A hlavne herci to flákali a bolo mi sakra jedno čo s nimi bude a či to vôbec niekto prežije. VIDENÉ 1x ()

Oonika

No jo, tak tohle bylo vážně špatný... špatný efekty, špatnej příběh, špatný, špatný, špatný... ale co, byla jsem napnutá, byla! :-D ()

Petulka88

Banda bezmozků se plácá ve vodě, kde je postupně požírána mizerně animovanými žraloky. Víc netřeba dodávat. Snad jen dvě věci. Za prvé: Tvůrci evidentně nevědí, jak vypadá žralok (natož jak se pohybuje). A za druhé: Nenechte se nalákat představou laškovných studentek odhazujících vrchní díl plavek. Žádné poskakující kozičky se totiž nekonají, ani na tohle se tvůrci nezmohli.... ()

Acrobat odpad!

Je úplne normálne a ani lekára netreba navštíviť, ak je Vám pri tomto pamflete tak trochu ľúto toho inteligentného žraloka a aj mu fandíte. Pretože svet by bol ľahší o partiu hlupákov a z profesného hľadiska si povedzme, že by to mohol žralokom odskákať aj celý štáb. Parazitovanie na legendárnej značke sa bude obmieňať do nekonečna presne v týchto hlúpostiach, no v spleti úbohých katastrof a prešľapov obstál jedine J.C. Serra. Tento Ellis si ide tú svoju rutinu a dávkuje klasických 90 minút sterilnú nudu a hysterické výkriky. Žraločí steak mi nechutil. (videné 26.03.2018, DajtTo) ()

Cranham

Proč se takové filmy ještě točí? Lidi to snad ještě baví? jo, vlastně, slyšel jsem nějakýho kluka že to bude určitě pecka film, fakt hustý, já bych na to teda nešel ale proti gustu...jako by to tu už tisíckrát nebylo.. ()

TommyDiamond

Přišlo mi, že konkurz na tento film zřejmě probíhal v plavkách. Tak oni když mají herci ztrávit dvě třetiny filmu skoro nazí, tak aby to asi k něčemu vypadalo. Tento film jsem viděl doma ve 2D. Ale myslím, že některé záběry především se žralokama mohly být ve 3D hodně dobré. Jinak příběh byl obyčejný a tuctový. Asi nejhorší na celém filmu byl kýčovitý závěr. Kdy žralok prorazí železnou mříž (nesmysl) a je probodnut harpunou a doslova exploduje (nesmysl). Celkově 30% ()

TSZ

Mám takové pravidlo, že žraločím filmům přidávám jednu hvězdu (ano,je to ta jediná,co tvoří hodnocení). Shark Night 3D je neuvěřitelně blbý film, v němž jsou herci natolik špatní, že u mužů nerozeznáte jestli se smějí nebo brečí a u dívek pak k hereckému výkonu postačí jen neustále v plavkách opakovat "Oh, my god" (bohužel se nejedná o pornofilm, tam by to dávalo alespoň smysl). Ve finále, které rozhodne pes (!!!) pak zemřou všichni záporáci a je konec. Tvůrci pravděpodobně chtěli natočit něco jako první Piraňu 3D (ani si netroufám pomyslet, že snad měli za vzor Čelisti), ale zoufale se to nepovedlo. P.S.: Ve 3D to SNAD mohla být chvílemi zábava, ale obávám se, že ne dostatečná. ()

Knor

Pěkná sračka.....trailery byly nablýskaný, ale kdepak. Všechno špatně od začátku do konce, pár metrosexuálních šamponů a upištěných barbie girl se snaží přežít na ostrově obklopeného žralokama, do toho debilních scénář, ještě debilnější dialogy, digitální zvířátka, které skáčou z vody i několik metrů daleko, málo krve a nechutně předvídatelné. Kdyby to tvůrci aspoň brali s nadhledem a byla to sranda, ale tohle je bráno vážně pane bože. Držel jsem se za hlavu, když černoch bez jedné ruky vzal ošťep a šel si srovnat účty s 5metrovým kladivounem a víte co? Ten černoch to opravdu vyhrál :-D....... Film jsem shlédnul asi za třicet minut, protože to se opravdu nedalo, ještě že je vynalezené rychlé přetáčení jinak bych tuhle kejdu musel přetrpět celou. Dávám jednu hvězdu za Sarah Paxton, která je neskutečně sympatická holka a ona je to jediné co mě dokázalo udržet v pozornosti. Je jasně vidět pro koho se tyto horory točí....PG-13. A tento film je ukázkový příklad. ()