Škola skončila, zkoušky jsou složené a nastal čas vrhnout se do opravdového života. Ale předtím než se 13 kamarádů z Mezinárodní střední školy v Praze rozuteče do světa, hodlají uspořádat večírek, jaký tady ještě nebyl. Nápad uspořádat nelegální párty v největším místním bazénu je přijat všemi a její přípravy jsou v plném proudu. Ale co začne jako noc všech nocí, se rychle změní v boj na život a na smrt. Tajemný maskovaný zabiják začíná svůj lov. Studenti panikaří a začíná jim docházet, že vrahem musí být jeden z nich... (oficiální text distributora)

pend

Jediné zajímavé na tomto slasheru byl Aquapark v Liberci jako místo děje a české herečky, které však brzy vyklidí pole a nechají se zamordovat. Zbytek stokrát viděn. ()

TaanStari

Za vše hovoří země původu: Německo. Jako Němci občas natočí dobrý film, ale většina se chce zoufale podobat těm americkým, že z toho vždycky vznikne strašná kravina. ()

Vláža

Hvězdičku dávám jen za ten nůž v tobogánu, nedovedu si představit že by tam jel nohama napřed třeba já. Jinak film jako horror oničem. Takových už tu bylo dost !! ()

Aurus

No nechápu to hodnocení 27%, tenhle film si apsolutně tolik procent nezaslouží, zaslouží si 75%. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou docela sympatické, hudba je výborná, atmosféru tento film má povedenou a solidní, napětí je zde docela časté, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Pro mě to je povedený slasher který je zábavný a každého pobaví. Taky musím pochválit vraždy které jsou brutální a vzhled vraha je dobrej, ano líbil jse mi a taky se mi líbilo že se tento film inspiroval sérií Vřískot, Tajemství loňského léta a Temná legenda což mě potěšilo. A ta motivace vraha je hodně dobrá a rozhodně ji chápu, chápu to proč vraždí. No za mě 8/10 a všem kdo tento film neviděl tak doporučuji. ()

alambert

Musím říct, že nevím, proč má film tak slabé hodnocení (aktuálně 25%). Ano, je to poměrně klasická teenagerovská vyvražďovačka. Ale co? Sice je ve filmu pár chyb, nedotažených detailů, i herecké výkony mají rezervy. Ale co? Důležitá je atmosféra, která je zde tvořená poměrně brutálními vraždami. Někdo říká, že jsou všechny stejné. Podle mě je tu hned několik typů. 1) Zabodnutí mačety z blízkosti do břicha doprovázeno vzájemným pohledem z očí do očí (i když řes masku). Tento způsob je brutální a přitom z něj cítíte jistou nechutnou intimitu. 2) Útok na citlivé partie-nohy v šatně-které nemáte šanci si ubránit. 3) Smrt zcela z nenadání-šachta. 4) V případě Lindy další typ, kdy dopředu jasně víte, jak skončíte, ale nemůžete nic dělat. Další věc je, že tak jako podvědomně přidávám body i za to, že se film točil u nás a za alespoň malé role čechů, kteří by si v klasické vyvražďovačce, které já mám v podstatě rád, asi jinak vůbec nezahráli, což by byla škoda:-) No prostě, tenhle film není podle mě až tak tupý, že by si zasloužil hodnocení 25%. Jsou tu jiné filmy, s hodnocením okolo 40%, ze kterých je mi nazvracení, jak jsou trapné. Proto mu (demostrativně) dávám o hězdičku víc, než jsem původně chtěl. ()

Deratizer

Horor je silný slovo na tento vyvražďovák. Stylově je to jasně natočený film pro dospívající mládež. Dabing některých postav byl dost směšnej. Že tu hrála naše Aňa Geislerová? No tak asi by měla zůstat u českých režisérů a vybraných filmů, kde se nemrhá jejím talentem. Na druhou stranu, ty vraždy nebyly zas tak špatný jak zbytek filmu a točilo se to v česku, zkouknout se to dalo, tak to na ty dvě hvězdičky je, jinak se ale jedná o lacinou teen vyvražďovačku toho nejlacinějšího a nejtuctovějšího stylu. Jednohubka na zkouknutí. ()

Elbarto08

Opět na mě zapůsobilo školní prostředí a ty lidi (no jo, na škole ulítávám, proč ne) a film jsme viděl hodněkrát. Není to tak strašné ()

hororwatch

Hodnotim takto kvůli dojmům z mládí, ale musim uznat, že to zpětně je to hodně laciný.Ačkoliv dokoukat se to dá a já nevidim problém( až teda samozřejmě na scénář naškrábanej na koleni po opici v příkmý) hodnotit alespoň párem hvězdiček. Myslim si, že v porovnání s jinejma vyloženě blbostma si to alespoň tu jednu zaslouží. ()

Heroine

Jako horor velice špatný, nudný, trapný. Ale jako taková hra "kdo se objeví příště", to je celkem zábavný. Jedna hvězdička za Jamese McAvoye. ()

plagjoklas

Zaciatok úplný gýc, prvá polka úplný gýc. potom som to vypol, isiel von, vratil sa a znova si to pustil (od polky kde som skoncil) a napodiv ma to zacalo bavit. takze za tu druhu polku tie 2*. ()

helraiser

Proboha lidi co čekáte od slasheru, snad ne genialní herecké výkony a top herce? Jako slasher to funguje a o nic jinýho přeci nejde. Krve dostatek, krmiva pro zabijáka taky, zabiják jede na plno i když některá zabití by mohla být lepší, ale stále dobrý a jako bonus české obsazení. Jasnej průměr, co jsem čekal to jsem dostal. ()

chaturga

Je tam natočený bazén v Příbrami, kde žijí mé dvě babičky a když jsem byl malý kluk, tak jsem se tam chodil koupat celá léta, tak proto 3 hvězdy, jinak bych dal 2:) Klasická nedomyšlená vyvražďovačka. Ale pěkná kamera a hudba. ()

BačaXXX odpad!

To, že mě zklame režizér a české obsazenstvo jsem věděl hned, ale proč ty McAvoy se cpeš do takových sraček? ()

HonzaMag

Tisíckrát omleté téma. Pochvala za potrestání Rybiny za tu nechutně otravnou TV reklamu na dobrou vodu ("V novohradských horách, ...., příroda, která regeneruje, ....") ()

Alexandre

Není to zas tak hrozný. Mohlo být lepší obsazení, trochu víc akce ke konci a brutální scény neby dvakrát dobře natočeny...ale líbilo se mi prostředí a ten nápad. Podprůměrná teenagerovská vyvražďovačka. U mě za 40%. ()

Henry Morgan

Liberec? A proč ne?! Po Vřískotu, který snad byl chvíli hitem, mě už nic nepřekvapí, až na to, že ten byl přijat kladně, kdežto tenhle krvák poněkud chladně. Asi tou vodou v bazénku, ne? ()