Škola skončila, zkoušky jsou složené a nastal čas vrhnout se do opravdového života. Ale předtím než se 13 kamarádů z Mezinárodní střední školy v Praze rozuteče do světa, hodlají uspořádat večírek, jaký tady ještě nebyl. Nápad uspořádat nelegální párty v největším místním bazénu je přijat všemi a její přípravy jsou v plném proudu. Ale co začne jako noc všech nocí, se rychle změní v boj na život a na smrt. Tajemný maskovaný zabiják začíná svůj lov. Studenti panikaří a začíná jim docházet, že vrahem musí být jeden z nich... (oficiální text distributora)

josieaddms odpad!

Panečku jak já tyhle "nacpeme tam co nejvíc nahotin a vulgarismů aby se to líbilo mladým" horrory nesnáším! Sice je pravda že co se obsazení týče, objevila se tam dost zvláštní sebranka lidí, ale to je asi tak jediné z tohoto filmu co stojí za zmínku. Sestra odhadla kdo bude vrah už asi po půl hodině a pak tomu tak skutečně bylo. James McAvoy je sice dobrej, ale takovouhle hovadinu oni on nezachrání. Taky jediný vypadal z té sebranky jako že právě dostudoval střední školu. Ostatní vypadali jak mentálně zaostalejší třicátníci. Zajímavé jako kuriozitka, ale jinak veskrze odpad. ()

LolopelS

Dve hviezdičky za to, že som sa ako malý bál DVD obalu a nechcel som si to pustiť. Nakoniec som tak urobil po nejakom tom roku a nezostáva mi iné, než vyzdvyhnúť chladnokrvnosť Jasona Voorheesa s mačetkou. Inak dejovo slabé a dvakrát nepozerateľné. ()

KdG

Stupidní film, stupidní děj, stupidní herci, absolutně bez atmosféry, bez nápadu, jednu hvězdu dávám za české prostředí. ()

alsha

Zábavně nejapný produkt německého Drang nach Osten v českých lokacích s českými herci ve vedlejších rolích... ()

Allka

Béčkový film, který se ani omylem nedá považovat za horor. Několikrát jsem se zasmála, párkrát nechápala, jednou dokonce lekla a pokochala jsem se pohledem na pěkný kluky v plavkách. Nebyl to zas tak špatný zážitek. ()

Irii

Tak bazény máme hezké,ikdyž trošku nebezpečné,zvlaště v nočních hodinách.Na toboganu už teď mivám nepřijemné mrazení v rozkroku.... ()

Knor

Hodně chabej pokus o napodobení Vřískotu a slasherů obecně. Pár scén ušlo ( tobogán ), na holky v plavkách se dalo dívat, ale celkově nicotná nuda. ()

G04T

Dá se tu ocenit jen ta atmosféra a mordy. Chtěl jsem dát dvě, ale já se u tohodle hororu tak moc bavil. Btw ten kostým vypadá dost píčovitě. ()

Ceja

Typický teenagerovský horor ala Vřískot, no a zase v Německém podání. No a bylo to trochu lepší než Kluci to chtě... No ale zas tak dobré, aby si to zasloužilo více než jednu hvězdu to taky nebylo... prostě velký nůž, borec v masce, holky v bikinách a tradičně spousta krve... ()

deep odpad!

ho ho ho hooo.slasher na německý způsob.sbírka všech klišé co se za ty léta točení tohohle žánru filmů stačily vytvořit:vrah,jehož identitu poznáte během prvních pár minut,který je tak nudný že z toho slzí oči a ví pořád úplně přesně kde se jeho budoucí oběti vyskytují,hlavní hrdinka s panickým strachem z vody,musící tenhle svůj handicap v závěru hrdinsky překonat,postava policajta snad měla být parodie na colomba nebo co(?!),+jediná zajímavá smrt kdy je nebohá slečna vertikálně rozpůlena tak nějak od zpoda.bohužel tohle zábavné umrtí to na jednu hvězdu nevytáhne ()

Cortesz

Německej slasher natočenej u nás a ještě s několika českými herci. Tohle se němcům opravdu moc nepovedlo. Pořád se snažej napodobit Hollywood, ale tohle jim opravdu nevyšlo ani v jednom bodu. Jednu * hvězdu dávám za lindu fish v tobogánu :-) ()