V malém městečku Petrovice řádí sériový vrah a zabíjí studenty tamní střední školy. Policie pátrá po pachateli, ale nemůže najít žádnou stopu. Vše nasvědčuje tomu, že maskovaný zabiják má spadeno na Karin Tomečkovou, jejíž rodiče byli před 8 měsíci brutálně zavražděni. Vraždy začínají přibývat, stejně jako podezřelých. Policie se snaží vraha dopadnout, ale aby už nebylo pozdě. Vrah může být kdekoliv. (oficiální text distributora)

mira007

Poslední výkřik a Bartošová na obalu v hlavní roli... už jsem myslel, že to natočil ten její manžel v poslední den. Nicméně forma je hodně amatérská jako ty nejbéčkovější horory v Americe, film je okořeněný celkem hojnou účastí známých obličejů ať už herců nebo superstarových pseudocelebrit. Nejsem fanda hororů takže jedinou hvězdu dávám za Irenu Máchovou , protože to je dle mne ta nejšmrncovnější česká herečka, škoda že nedostává víc prostoru ve filmu. ()

kristynca odpad!

Luxusní pětihvězdičkový odpad! Kdo si myslí, že tuší… NEtuší! To se MUSÍ nejen vidět, ale hlavně slyšet! Tímto děkuju paní Olince a její kolegyni (ano, i titulky jsem četla) za výtečné ruchy. Holky, skvělá práce, zejména ten dramatický klapot Šmajdových tenisek. Dialogy jsou světový a všechny ty postsynchrony tomu dodávají netušený rozměr. Navíc jsem neměla ponětí, jak moc se v takovém slasheru heká - porno hadr, fakt. K obsazení snad jen toto: škoda, že to nebyla reality show… A ponaučení na závěr? Když vás honí týpek v pláštěnce a s kudlou, tak nikdy neutíkejte ven z baráku, ale vždycky po schodech do patra (opravdu hodně to prodýchávejte, hekněte). Pokaždé, než definitivně zkapete, nezapomeňte vyplivnout spoustu krve. No a nikdy nebuďte smutní, pokud vaši mrtvolu do konce filmu vůbec neobjeví. ()

waits odpad!

Tak jsem se dočet, že Kučera tohle natočil, aby byl v ČR první, pokud jde o tuzemský slasher. A Bartošová tam hraje, aby se udržela pozice kultu. No, ten člověk má smysl pro humor. Kult z toho, obávám se, nebude ani u skupiny zvrácených milovníků totálního odpadu. Ten film je totiž tak strašně nudný, že to ani úplně blbé repliky (scénář je k uzoufání) a špatné herectví (Máchová předvádí strach) do téhle kategorie neposune. Už úvodní scéna působí jako nevtipná parodie Vřískotu (to si Kučera myslí, že ho v Čechách nikdo neviděl a že si bude mládež rochnit u téhle desetkrát ohřívané kopie?), přičemž musím, sám tomu překvapen, napsat, že je lepší shlédnout nějakou tu trapnou crazy US předělávku než tohle. Tam je aspon ve vzduchu trapno, což je lepší než nic. Hodnocení odpad je za strašlivou nezáživnost, zejména první půlky a navíc za to, že ani u bazénu neodhalila žádná z hrdinek svoje prsa. Jinak, já jsem taky fanda různých žánrů. A víte co? Nic točit nikdy nebudu. Nemám totiž talent. Tak jako Kučera! Hehe.A šmarjá, ono to navíc bylo nasazený do kin?!? ()

Gore odpad!

Co to bylo? Proti Kučerovi jsou i Magnusek a Uwe Boll páni režiséři. Takový kus amatérštiny nemá v českých filmech vpuštěných do kinodistribuce obdoby. Režie absolutně nezvládnutá (někdy osmiletí kluci s kamerou na dovolené udělají profesionálnější dílo), herecké výkony totálně debilní (nejprofesionálnější výkon zvládla Iveta Bartošová, tak to je co říct, i přesto že byl taky dost otřesný a Drew Barrymore, kterou měla parafrázovat, nesahá ani po malíček levé nohy), scénář a dialogy prostě děs (scény typu 'zvuk sms zprávy', herečka: "přisla mi sms", herečka: "přečtu si jí" - tak snad divák není tak blbej, aby mu musela herečka říkat, že zvuk smsky značí, že přisla smska, a že když vytáhne mobil a kouká do něj, že si čte došlou smsku). O nelogičnostech ani nemluvím (např. si mohl autor scénáře zjistit, že vraždy u nás (hlavně ty sériové) vyšetřuje krajská SKPV a ne nějaká vesnická!!! kriminálka, kde slouží 4 lidi i s vedoucí; zjistit telefonní číslo netrvá pár vteřin a určitě ho nezjistí operační důstojník na lince 158; suspendování kriminalisty předchází dlouhá byrokracie a výslechy inspekčních orgánů, a ne že to vedoucí řekne jak v amerických filmech a policista hned končí; a asi 1.000 dalších nelogických věcí). Tenhle fim není odpad!, ale je to dno odpadu! ()

Kucndo odpad!

Brečim, strašně brečim... Fakt jinak se to nedá popsat. Opravdové dno české kinematografie. Nemám ani chuť vypisovat, co se nepodařilo, protože to by bylo na dost dlouho a to se mi vážně u 'filmu', jakým je tento kousek, opravdu nechce. ()

arcticsky

Jeden bodík za skvělou smrt Mirdi Šmajdavce, Ivči Štaidlové a onoho uráka v pruhovaném triku (neznám jméno toho herce, ale je děsný stejně jako jeho role). Jinak je to naprosto nekoukatelné... ()

CROWee odpad!

Neříkejte mi, že to mohl někdo mysle vážně! "Herecké" obsazení je jen to nejlepší z české zábavní tvorby - Hledá se máma a táta (Petr Machala), Československo hledá superstar (Miro Šmajda), Česko hledá superstar (Štěpán Turek), Rodinná pouta (Morávková, Mejzlík, Přibil), Redakce (Irena Máchová) a jako bonus Ivetka. Ivetka to je ve filmu kapitola sama pro sebe, hlavní hvězda na plakátu a je tam asi první minutu filmu, navíc předabovaná. To ale byla vlastně úplně zbytečně půlka účinkujících, navíc absolutně katastrofálním způsobem. Další katastrofa je kamera, teda pokud to netočili foťákem nebo mobilem. Hned od začátku špatně nasvícené scény a šum jaxvině. Hlavně, že film byl v 4k rozlišení a v programu s poznámkou DIGITAL! No a scénář? To je jeden velký fail. tak 80% scén nesouvisí s dějem. Vrah zabije jen tak na rozcvičku 4 nebo 5 lidí, které vůbec zabít nemusel. Ti před ním utíkají úplně prázdnými budovami. Detektiv má doma složku, na které má položený papír s nápisem: Podezřelý. :-D Taky umístění kulečníku 20cm ode zdi je velmi praktické. A úplný závěr kde se objevovali lidi v zamklé škole a energická finálová hudba mě rozsekali úplně! Na film sem šel protože sem věděl že to bude sranda a nezklamalo mě to. V jistých chvílích silně připomínal The Room. Jen mi bylo líto asi 60ti leté paní, která byla s náma v kině a brala film úplně vážně. Jako jediná v celém sále (celkem 5 lidí :-D ) se ani jednou nezasmála... PS: "Oficiální FB stránka k filmu Poslední výkřik. V hlavní roli Iveta Bartošová." ()

Kimm2 odpad!

Tenhle film je tak špatný, že jsem procházela svoje ohodnocené odpady a uvažovala, že jim zvednu známku. Ale jo, aspoň jsem se zasmála. ()

Warlukyn

Šli jsme s kámošem do kina a omylem sme přišli na Méďu o hodinu dřív, tak sme si řekli kašlem na to jdem na Výkřik to bude nějakej americkej horor :D jo prd ona to je česká komedie áká horor na způsob 70.tých let :D jedna hvězda za Šmajdovu roli :D, jinak film má u mě + za smrt Bartošový a roli zmrzlináře ze stávky DJjů :D no prostě celý jedna fraška frajer zabijí všechny a nakonec důvodem je hlavní hrdinka takže smrt školníka, Šmajdy, Alana wtf? K čemu to dělal? Upravil bych Krimi/ Horor na Rodinný/Komedie :DD ()

Vakomlok odpad!

Bratři Kučerové podruhé a opět špatně. Honza Kučera je snad ještě horší scénárista než je Tomáš Kučera režisér, protože tak děravý scénář se jen tak nevidí. Na konci filmu se nešťastný divák dozví motiv onoho otřesného vražedného řádění a uvědomí si, že k dobrým dvěma třetinám vražd neměl vrah absolutně žádný motiv a vlastně to dělal jen tak, aby se ve filmu něco dělo. Nehledě na to, že když už dojde k nějaké té vraždě, nebohá obět vyndaně pobíhá po, jako na potvoru, totálně prázdných budovách. Policejní stanice - nikde nikdo. To je smůla. Posilovna - nikde nikdo. No co nadělám, asi tady holt umřu. Postavy se ve filmu objevují a mizí bez jakéhokoli důvodu nebo smyslu, dialogy šustí papírem až hanba a jakási bizarní zápletka se schizofrenií vyzní totálně do ztracena. Poslední výkřik se z plakátů snaží celkem okatě lákat na Ivetu Bartošovou, která se ve filmu příliš neohřeje, navíc je z nepochopitelného důvodu dabovaná, stejně jako polovina ostatních účinkujících. Záměrně nepoužívám slovo "herců". Casting je vůbec nabitý pseudo hvězdičkami typu Štěpána Turka, Petra Machaly a totálně dřevěného Mira Šmajdy, jehož kreace na téma "poloopilý rádobykůl manták s hloupým účesem" je to nejhorší, co jsem v poslední době viděl. Mohl bych takhle pokračovat dál, ale už takhle jsem tomuto odpadu věnoval více času, než je zdrávo, přichází tedy zamyšlení na závěr: Jak se proboha tento výplod dostal do oficiální distribuce? ()

Olík

Hrají: Jednatřicetiletá středoškolačka, Iveta „Spadla z Marsu“ Bartošová, Štěpán „Stávka dýdžejů“ Turek, Honza “Hraju, píšu, stříhám, produkuju, to vše ve svém pokojíčku“ Kučera, Miro „Půjčuju si kulmu od Tokio Hotel“ Šmajda, Petr „Hledá se táta a máma“ Machala plus to nejlepší z Rodinných pout, Ošklivky Katky a Cest domů. Režie: tvůrce prvního českého slasheru…..už jenom setkání takové porce prostým slovem nepopsatelných existencí pod jednou střechou je tak bizardním aktem, že odolat samotnému zhlédnutí petrovického řádění vzdáleného bratrance Jasona Voorheese je těžší přeplavání kanálu LaManche. A co napsat o „filmu“ samotném? Sezvěte tetu, ségru, vzdáleného bratrance, sousedovic Jarušku, místní hasiče nebo šachový klub a za týden natočíte na mobilní telefon podobných děl tři a půl vagónu…..dost možná na větší profesionální úrovni. Věčná škoda, že anticena kritiků, světu známá jako Plyšový lev, není od roku 2008 udělována, protože sázka na vítěze by se v tomto případě rovnala absolutní jistotě. Přes to všechno, anebo právě pro to, mám vzkaz pro Tomáše Kučeru: Vykašli na tento můj text, vykašli se na všechny kritiky ať už odborné nebo laické a toč, toč, toč a když budeš mít mezi natáčením pauzu tak toč, protože každý národ potřebuje kromě sociálních dramat nebo tragikomického šťourání se v minulosti i svoje úsměvné slashery. ()

IGNI

Nooo....co říct. Tak nízké hodnocení si film určitě nezaslouží. Jako fanoušek vřískotu a tajemství loňského léta musím prohlásit, že dobrý. Hned jsem si vzpomněl na probdělou noc z mládí, kdy jsem tyhle dvě videokazety točil pořád dokola. Jo holt na tohle se nazapomíná. A Poslední výkřik to přesně připomněl. Nebudu hodnotit styl, jakým byl natočen, už odd začátku je totiž jasné, že jde o poctu žánru a to opravdu našlapanou. Super jsou ty americké reálie v českém prostředí: škola, která je tak nadupaná, že má saunu, bazén,....Policie, která dokáže zjistit během chvilky, kdo vám volá na pevnou linku z mobilu je fakt majstrštyk. Sebranka, která představovala herce byla také velmi vypečená. Z hodnocením váhám, ale chápu, že to spousta lidí odsoudí. ()

Rockerman odpad!

Několikrát jsem se zamýšlel, jestli si ti herci uvědomují, že natáčejí hovadinu nebo to neví anebo je jim to jedno, hlavně že dostanou zaplaceno. Kdybych odvedl obdobnou práci ve svém zaměstnání, tak mohu očekávat tak leda padáka. Kdyby tento film nebyl k smíchu, tak je k pláči! Prostě český pokus o "Vřískot" je neuvěřitelně špatný ve všech směrech. Parodicky působili všichni kluci. Miro Šmajda je mimo kategorie, Alan byl tragický a Erik jakbysmet. Korunou toho všeho byl mladý policista, kterému jsem se smál i brečel zároveň! A říkal jsem si: "Krucinál přece něco pozitivního najít musím"! A našel jsem! Karin se mi moc líbila, jako hezká a dobře urostlá dívka a taky Dana Morávková stále vypadá dobře. O jejich hereckých kvalitách se to už, bohužel říci nedá. Takže ani za tyto klady filmu hvězdu neuděluji a zařazuji se za dlouhou řadu těch, kdo tento škvár poslal do odpadu! ()

glitter odpad!

Obdivuji nebojácnost filmových postav, které se nikdy nenechaly ochromit strachem a dál se neúnavně vrhaly do náruče (naprosto neschopného) vraha. A největší poklona Ivetce, která si ani za cenu halenky potřísněné krví nevyzula ty vysoký štekle! ()