Žralokonádo

(TV film)
všechny plakáty

Do Los Angeles se blíží bouře, jakou ještě svět neviděl. Bouře totiž způsobí, že žraloci, kteří do této chvíle požírali lidi jen v oceánu, se nyní objevují i ve vzduchu a na souši. Jak si lidstvo poradí s touto katastrofou? (LIVINGDEAD)

stration

Naprosto neuvěřitelný zážitek. U filmů od Asylum, kde se většinou rozmýšlíte, jestli máte plakat nebo se smát, většinou vítězí teskný pláč nad pomrvením kde čeho. Chlapci konečně pochopili, že je zbytečný se snažit o nějakou kvalitu a nasadili kalibr největší. Tentokrát je to opravdu tak k smíchu, že je to pekelně zábavný. Triky jsou naprosto neuvěřitelný, slovo "herci" se prostě musí psát v uvozovkách a o nějakém ději, dramaturgii a scénáři se nelze bavit vůbec. Ale jak říkám, Asylum se konečně našlo a vytvořilo nezapomenutelný kousek, který se jistě dočká mnoha pokračování a nehynoucí slávy. ()

AlistairMir

U všech šupin to byla ale blbost. Jenže strašlivě zábavná a to myslím vážně. Nemohu si pomoci ale když shlédnu zábavné déčko dávám 3* a tohle bylo megazábavné déčko a jelikož se to v tom množství odpadů a jednohvězd stejně ztratí tak to prostě nadhodnotím a napálím tomu čtyři hvězdy a za co vlastně? Sympatičtí herci si film užívají, z nebe padají žraloci a žerou úplně všechny a všechno co jim přijde pod ploutev. K tomu Vám film vědecky zdůvodní, že tohle všechno je fááákt možný a amíci se teď určitě bojej, že jejich další tornádo přinese zubatou zkázu v podobě žravých žraloků. ()

markyz.

Tak tohle je bomba! Hned ze začátku na Vás chrlí ze všech stran žraloky, vlítnou ti do baráku, hospody ( kde mají pod barem asi 5 brokovnic ) ale stejnak je radši umlátí židlí, vylézají z podrubí nebo záchodů, občas tě sežere nebo jenom kousne, dáš mu tlakovou nádobu a z metru jí odpálíš, skoro nic se nestane, ale pak hodíš malou petardu do celýho tornáda a skoro vybouchne půlka texasu. Scéna s motorvou pilou zastíní leckteré vizuální efekty, které jste doposud viděli.. no prostě, tohle musíte oskusit na vlastní oči! ()

alchac

Na žraloka nikdy bez barové stoličky! Ukázkový případ filmu tak nebetyčně blbého, až je to zábavné. No, Plán 9 fakt hadr.... P.S.: Jo a konečně se také dozvíme, proč má Karkulčina babička tak velké zuby (a hřbetní ploutev). ()

vesper001

Natáčení trvalo osmnáct dní. Že uhodnu, jak probíhalo sedmnáct a půl? :D Nápad s tornádem není tak originální, jak se tváří. Podobný incident se odehrál ve 12. století v Burgundsku, kdy pršeli sledi, a po pár milionech let se opakoval na vesmírné lodi Červený trpaslík. Opakované záběry ušetří spoustu času i peněz, to je známá věc. Zbyde víc na travičku zelenou a tady jí byly evidentně celé lány. Vlastně se dají použít i ty zkažené záběry, škoda jich a stejně je téměř nemožné je od těch dobrých rozeznat. I intelektuálové zaplesají. „Ti žraloci nemají žádnou etiketu,“ ultradrsně praví týpek, kterému právě jeden ožužlal nohu. A podobné perly tu padají frekvencí kapek monzunové přeháňky. Taky nebudu originální, ale stejně to řeknu: to je žrádlo! :) ()

Herzeleid

Nejšílenější film co jsem snad viděl! Extrémně debilní a právě asi proto úplně geniální. Jedna rada - dejte bacha když si budete čistit zuby aby neprolezli vodovodním potrubím a neukousli vám hlavu :-D ()

Michelle8

Myslela jsem si, že Superžraloka, co chodí po ploutvičkách na pláži a postaví se tanku, už nemůže nic překonat. Ale mýlila jsem se, Žralokonádo je zatím největší pecka z těhle žraločích šíleností. Budete se smát celý film a na konci se připravte na největší nálož. A Steve z Beverly hills, který zachraňuje všechny a všechno baseballovou pálkou, pistolkou, rukama a motorovou pilou, to celý jenom vyšperkoval! ()

misstake

Žraloci, motorové pily, honičky auty se žraloky, auty s vrtulníky? Může to někoho nebavit? Snad nejujetější nápad století kupodivu natočený tak, že vše dává smysl. Pokud chcete hledat smysl v nesmyslu, logično v nelogičku, herečku v Taře Reid a věříte v ničení tornád bombami. ()

Patriot.X

„Bouře se začíná uklidňovat. Jak to poznáte? Padá míň žraloků“. Ano, takhle nějak má vypadat kvalitní a seriozní film podle skutečné události. Při finálním souboji jsem s nostalgií vzpomněl na legendární Sandokanův souboj s tigrem. Ovšem Steve s Beverly Hills s motorovou pilou kontra Žralok bílý předvedli o level vyšší podívanou. Myslím, že by můj dětský hrdina Sandokan při pohledu na tento souboj padl na svá špinavá kolena a nazval se ubohým břídilem. ()

Alergius

Myslím si, že film je tak béčkový, že se na něj jako na béčkový akčňák nemůže nikdo dívat. Stačí si ho posunout do žánru áčková absurdní komedie a myslím si, že leckterý divák bude spokojen. Film je pln překvapivých zvratů a fakt věcí, které by vás ani ve snu nenapadly. Nejlepší scéna v závěru, jak skočí do toho žraloka, rozřeže ho zevnitř a vytáhne holku. Nedával jsem. ()

topi80

Nádherná ujetost, při jejímž sledování si tak nějak říkáte, že teď by třeba mohlo prasknout lano, teď by mohla přijít smršť, teď by mohlo něco spadnout, teď by mohla zemřít některá z těch postav, co jsou do počtu a tak dále. A vždycky se trefíte. Co ovšem zaslouží ocenění, to je bez nadsázky jedna z nejvtipnějších scén (fakt nekecám) v dějinách filmu, která vás čeká v samém grandiózním finále a kterou ocení zejména znalci Červené Karkulky. Bavil jsem se a o to jde především. ()

Daryl.Dixon

Asi bude pršet, žraloci létají podezřele nízko. Dobrá komedie s řadou napínavých scén, jako ta, když žralok šplhá po laně, za což by si v tělocviku určitě zasloužil jedničku. Kolem 55 minutě je tam i strhující honička s policií, při které hlavní hrdinové jedou tak rychle, že během jedné minuty minou stejné místo pětkrát a Fin to dorazí otázkou, zda už ujeli dostatečné daleko. Rovněž není nouze o chytré nápady jako: "Naházíme z vrtulníku zapálené propanbutanové bomby do tornáda a to žraloky zabije", no nebudu dopředu prozrazovat, jak to dopadlo, protože bych tím zklamal řadu skeptiků. Oou, teď koukám, že to měl být horor. Tak to potom nechápu, proč jsem se při sledování tak chlámal? Jako hororu bych tomu dal odpad, ale jako komedii to mohu doporučit :oD. A jedna kontrolní otázka na konec: Co se stane, když proti vám vzduchem letí tunový žralok rychlostí 100 km/h a vy máte holé ruce? Za a) Porazí vás na zem a vy při troše štěstí skončíte s četnými zlomeninami v nemocnici, nebo za b) Bleskurychle popadnete a nastartujete motorovou pilu ležící opodál, kterou následně nastavíte do cesty letícímu žralokovi tak šikovně, že ho podélně rozpůlíte na dva úhledné filety, za něž by se nemusel stydět ani japonský šéfkuchař. Odpověď najdete ve filmu. Jo a ještě jedno upozornění než úplně skončím: Střílet pistolí z půlmetrové vzdálenosti do plynové bomby, kterou svírá žralok v tlamě, to mohou dělat jen zkušení žralokobijci - vy to doma rozhodně nezkoušejte! ()

JackBurda

Taková volovina. Ale tak příjemně koukatelná, tak neskrývaně debilní a tak šíleně zábavná. Film se moc vážně nebere. což mu sedí. Asylum zjistilo, že jim vážný kousky nejdou, tak nám naservírovali maximální nával guilty pleasure. Ale i přes nevážnost celýho filmu, jsem se dokázal ztotožnit s hlavním hrdinou Finem, prostě takovej správňák. Vlastně, všechny postavy jsou v poho, kromě Finovy dcery, kterou bych do toho žralokonáda radši hodil. Zbytek je tipickej, WTF CGI efekty, záběry žraloků z dokumentů, střídání slunečného a zataženýho počasí atd. Herci hrají poměrně dobře, prostředí je hezký a hudba je výborná. Každopádně, nejlepší trash, jakej jsem zatím viděl a tak mu dávám 4* a to i přesto, že trashům jsem do teď dával max 3. ()

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3