Nail

Do 3/4 filmu to byla obstojná duchařina, na kterou se dalo i dívat. Ale co na scénu nastoupili "Krotitelé duchů" to šlo dost dolů. A jedna z posledních scén vystřižená jak z Harryho Pottera tomu dala korunu. ()

FanKalEl

Napriek tomu že to je najslabší Insidious, pozeralo sa na to dobre.. až na to finále ktoré pokazilo celkový dojem z filmu. No niektoré pasáže boli hodné zapamätania, to musím uznať. (65%) ()

Whitebeard

Joo, tahle série mě baví. Všechny tři světy se prolínají, tentokrát potřetí a opět je to strašidelný, jak si všichni přejeme. Jen se teda přešlo k hlasitým lekačkám, co vymlátí repráky z ozvučnic. Inu, nikdy nelze mít vše dokonalé. Pro fanoušky hororu je tahle série jednoznačná nutnost. 4* ()

Denila

Tak fajn, raději se nebudu těšít na žádný horor... dochází poté k velkým zklamáním. Stejně jako tady – jinak hezký a milý předchůdce jedničky. Jedno musím uznat Lin Shaye je skvělá, role ji prostě padla.. z celého filmu si v hlavě uchovám snad jen: » Come on, bitch! « Kino Cinemacity Ostrava│5/6/2015│2D ()

Alexandre

Je to super, ale oproti prvním dvěma dílům rozhodně o stupeň níž. Změna režie je znatelná už od začátku filmu, i když se pořád jedná o silný nadprůměr. Atmosféra už není tak mrazivá, nicméně strašidelné je to dostatečně, ale pouze v určitých místech (narozdíl od 2, která šlape naplno od začátku až do konce). Ubylo také lekaček, i když jsou velmi působivé (u poslední jsem málem vyskočil ze sedačky). Také hudba pana Bishary je o něco méně mrazivá, ale opět mi dokázala postavit vlasy na hlavě. Třetí díl opravdu předchází dějové linii 1 a 2, což je ve filmu v několika scénách dobře vidět - což mě příjemně překvapilo. Tuhle kapitolu jsem navštívil v kině a za ten zážitek to určitě stálo. ()

BAJOHA

Po zvýšení sebevědomí Lin Shayeové člověk najednou vyleze zpod deky, kde je v průběhu celého tohoto filmu schovaný, napřímí se a začne si ten film vychutnávat :D. Podařený to horor. ()

Shaleman

Dost dobře nechápu ten český přídomek "počátek", protože to moc počáteční není. Prostě jen další kapitola, v tomhle případě jen "o něco dříve". Jamese Wana beru jako velice schopného předčítače stereotypu a klišé, díky čemuž jsou jeho horory celkem i funkční. Tato recyklace podle Wanových norem "když kopírovat, tak pořádně" nevyšla a ztrácí se v laciném průměru co padá do fádního podprůměru. Nesympatické herectví otce a dcery, bezdůvodná existence syna, bezdůvodná omáčka rodinných pout. Jako pokud jste fanoušek série, tak možná i tu jednu hvězdu přihodíte. Mě se líbil pouze druhý díl, takže dvě jsou až démonicky adekvátní. ()

BLabaKAn

Tam kde jednička začala, vesele pokračovala dvojka a přišla trojka, která se vůbec nikam nepohla ba na opak, zpátečka, chybělo jí hlavně to "napětí" "nejistota", Ale i tak za 3* . . . ()

Polnoch

Po mimoriadne slabej a strašne komerčnej dvojke som mal len tie minimálne očakávania, ale bol som veľmi milo prekvapený. Nový režisér sa priblížil k jednotke a nepokračoval v nevkusne komerčnej fraške, ktorou bola dvojka. Stále to je však kinofilm, čo je v tomto žánri väčšinou mínus. Napriek tomu som sa nenudil a finále som si užil, dávam silné 3. ()

lakart

Chápu, že navázat na skvělé dva předchozí díly je obtížné a téměř nemožné. Tento díl se vrací před události prvního dílu a snaží se nám nenásilnou formou vysvětlit, jak to celé vzniklo. Samotný příběh je tuctový a místy i nezajímavý, ale druhá půlka začne gradovat a rozvíjet se po kolejích předchozích dílů, ale to už je podle mě pozdě. Celkově je to slušně natočený horor, který ale nepřekvapí a ani nezklame. 65% ()

Likan7

Hluboce pod jedničkou, ale celkem solidně stojící nad dvojkou, která profitovala převážně díky atmosféře prvního dílu, ale neukázala zhola nic. Trojka malinko zpravuje reputaci, lekačky jsou lepší, občas celkem intenzivní a bubák dostatečně strašidelný. Bohužel, jak už tomu u hororů bývá, nejsilnější je uprostřed, kdy zlo už vystrkuje růžky a dobro jen kouká a bojí se, žádný fight tváří v tvář, jako tomu bylo skoro tady. Přesto celkem fajn jednohubka, ale vzhledem k tomu, kde tahle série začínala, tak pořád slabé. ()

Demonic189

Absolútna strata času, kde každa predvídateľna ľakačka pracuje na princípe hlasného zvuku. K tomu dvojica čudesných debilkov, nesympatická babizňa a totalne prekombinovaný dej, ktorý beha od 10 k 5 ... ()

holub109

Nejslabší díl ze trojice, ale pořád mírně nadprůměrný horor, který hlavně v první polovině skvěle buduje atmosféru a přidává i pár povedených lekaček. Ve druhé polovině se to sice zvrhne v klasickou vymítačku, ale stejně jsem se docela solidně bavil. Navíc i obsazení je celkem dobré. 60% ()

TomStrom

Celkem poctivý řemeslo, jen tomu něco chybí na plnokrevnej horror, asi to bude tím poněkud slabým finále, což způsobilo, že film vygradoval někdy lehce po polovině. To by se prostě kvalitnímu horroru stát nemělo. Mít to o něco sofistikovanější scénář, asi bych neváhal jít na pět, takto s přivřením všech reálných i imaginárních očí těžce benevolentní čtyři. Holt pravých klenotů v rámci žánru je pořád nemnoho. ()

Hellknight12

Tretie pokračovanie s CZ názvom Počátek je film, ktorý je bohužiaľ za mňa najslabší. Dĺžka filmu je 97 min.  Herecké výkony sú fajn. Aj keď otázka je čo majú hrať? Dialógy stoja za nič. Herci sa snažia hrať nie je o čom ale Prvých cca 45 min sa dokopy udeje asi jedna vec. Jediná osoba, ktorá to ťahá ako tak a ktorá má dobre napísanú postavu je Lin Shaye ( starká). Ona sa snaží a bohužiaľ celý film je postavený na nej ostatné postavy sú úplne zle napísané. Za mňa osobne najnutnejší film z tejto série či sa týka príbehovej stránky je to klišé a ešte k tomu zle spracované. Celkové hodnotenie za mňa je 50% ()

Nykrous

Samotný horror dost dobrý, jen to trochu ztrácí v tom, jak se to snaží ukázat původ těch vztahů a věcí co už v původních 2 dílech jsou. Sám o sobě je horror fakt super atmosferický a dal bych tomu tak 80% ()

BrianStorker

Mistr nad Mistry horrorů James Wan opět nezklamal, i když tentokráte nikoliv na režisérské židli, ale jako producent a v malém cameu. O ději zde bylo napsáno už mnoho a tak jej nebudu rozebírat. Bravo! O kvalitě hororu svědčí i fakt, že závěrečnou scénu, kdy se nečekaně za hlavní hrdinkou zjeví postava démona poněkud "nerozdýchala" jedna slečna v kinosále a utrpěla pořádný šok (doufám, že je v pořádku). ()

Infarktové Insidious dostane třetí kapitolu

Infarktové Insidious dostane třetí kapitolu