Reklama

Reklama

Caïn

(seriál)
  • Slovensko Kapitán Cain
Francie, (2012–2019), 54 h 32 min (Minutáž: 49–65 min)

Hrají:

Bruno Debrandt, Julie Delarme, Frédéric Pellegeay, Anne Suarez, Davy Sanna, Smadi Wolfman, Gérard Rinaldi, Nathalie Blanc, Natacha Lindinger (více)
(další profese)

Série(7) / Epizody(62)

Obsahy(1)

Fred Cain nie je obyčajný policajt.
Je síce odkázaný na vozíček, ale je veľmi obratný a miluje akciu. Jazyk má ostrý ako žiletka a vynikajúci dôvtip. Je imúnny voči  autoritám a závislý od nebezpečia.  Má svojské metódy vyšetrovania, je neortodoxný, nevedecký a neprocedurálny. Preferuje stretnutia tvárou v tvár a počúva svoju intuíciu. Ale v neposlednom rade je to úplne normálna ľudská bytosť.
Kapitán Cain sa po nehode ocitne na vozíčku, ale napriek svojmu hendikepu stále odvádza perfektnú prácu. Šéf Moretti mu pridelí za partnerku poručíčku Lucie, ktorá si nevie zvyknúť na jeho neomalené spôsoby a neortodoxný prístup k práci. Nenávidí ho, ale zároveň ho obdivuje a nechtiac v nej vzbudzuje rešpekt. Jeho spôsoby sú otrasné, ale výsledky skvelé... (STV)

(více)

Recenze (4)

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele

Kriminalista na vozíku - tak to tady fakt ještě nebylo.nejde o ten vozík ale o to jak s tím kriminalista "naloží".V reálu by to asi tak zábavné nebylo.Ale Francouzi si s tím poradili opravdu dobře.Navenek člověk který má své postižení na háku kašle na všechno a na všechny .O samotě člověk s poúrazovým postižením který se vlastně pere sám se sebou.Což mu zas až tak nepřekáží protože dokáže být i bez mrknutí oka vtipný. Seriál má jednu vadu na kráse : jednou týdně hodinu a v čase kdy většina PRACUJÍCÍCH lidí chodí spát.Když se v hlavním čase dává prostor s.račkám.Je to škoda.protože Francouzi kriminálky fakt točit umí. U mě první díl zatím dobrý.--17.5 pátý díl :klíčová scéna tohohle dílu v nějakém skladě.Přátelé to byl herecký koncert! Vynikající dabing.A vyjednávač venku ....to se hned tak nevymyslí.Škoda že už se schyluje ke konci seriálu------.Hodnotím druhou řadu : nedá se s první srovnat.Je to odpad! 11.8 2016 Omlouvám se ale tak na mě zapůsobil první díl druhé řady.Další díly už opravdu byly zajímavé.Škoda že už řada končí. ()

anderson 

všechny recenze uživatele

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: STV 1 = 15.7.2014, réžia slovenského znenia (STV pre RTVS 2013) = PAVEL GEJDOŠ (12.8.2014) ()

Reklama

lewiska 

všechny recenze uživatele

Hlavným hrdinom je viac než len arogantný hendikepovaný policajt, ktorý vás jeho hláškami niekedy naozaj dostane. Je to príjemný krimi seriál, pri ktorom sa niekedy zasmejete, ale občas nemáte ďaleko k slzám. Každopádne, odporúčam! ()

Aky 

všechny recenze uživatele

Myslím, že se tady tomuhle seriálu křivdí. Má docela vynalézavě napsaný scénář, policajt na invalidním vozíku je sám o sobě zvláštní úkaz a je určitě těžké a kumšt vymyslet s takovým zadáním tolik netuctových příběhů. Bruno Debrandt je obdivuhodný, jak tenhle "dopravní prostředek" zvládá, prý to není tak jednoduché, jak to na pohled vypadá. ()

Galerie (212)

Reklama

Reklama