Rick a Morty

• USA Rick and Morty
USA, (2013–2024), 28 h 57 min (Minutáž: 20–23 min)

Chris Parnell, Sarah Chalke, Jess Harnell, Phil Hendrie, Maurice LaMarche, Echo Kellum, Gary Anthony Williams, Rob Paulsen, David Cross, B. Harrison Smith (více)

Série(8) / Epizody(79)

Byl pohřešovaný skoro 20 let, ale teď se Rick Sanchez najednou objeví u své dcery Beth a chce se k ní a její rodině nastěhovat. Po dojemném shledání se Rick usídlí v garáži, kterou předělá na laboratoř, a začne v ní zkoumat různá nebezpečná udělátka a strojky. Samo o sobě by to nikomu nevadilo, jenže Rick do svých dobrodružných pokusů stále častěji zatahuje také svá vnoučata Mortyho a Summer. (TV Prima)

Recenze uživatele Brainstorm k tomuto seriálu (19)

Pilot (2013) (S01E01)

Pilot mě rozhodně nadchl. Šílený stařík a jeho nápady vypadají natolik šíleně, že se už teď těším na další díly. ()

Lawnmower Dog (2013) (S01E02)

Vezměte film „Počátek“ a další nápad potrhlého vědce, a vznikne z toho tato parádní epizoda, která vás připomene i film „Noční můra v Elm Street“. ()

Anatomy Park (2013) (S01E03)

Rick nezná hranice svých nápadů. Ale zároveň Rick geniálně vyřešil to, jak Mortyho vysvobodit. Finální zvětšení prostě nemá chybu. ()

M. Night Shaym-Aliens! (2014) (S01E04)

Další díl a opět překvapuje. A jsou to i maličkosti typu "čeho se bojí tito mimozemšťani?". Tak to by mě fakt nikdy ani ve snu nenapadlo :D . ()

Meeseeks and Destroy (2014) (S01E05)

Wow, mít tak krabičku na Meeseeks. Jen si dát pozor na to, co si člověk přeje. ()

Rick Potion #9 (2014) (S01E06)

Naprosto klidný Rick, co ani nepřizná kousek viny. A já si říkal, jak tak asi může dopadnout ta poslední kombinace, když kudlanka dokázala tak krásně potrápit všechny kolem sebe. Jak jde vidět Rick má v záloze jedno geniální řešení. ()

Raising Gazorpazorp (2014) (S01E07)

No není ten chlapeček překrásný? Jak by mohl být zlý? Tyto šestiruké ženy mají zajímavě vymyšlený způsob přežití své rasy. ()

Rixty Minutes (2014) (S01E08)

Tak tohle zatím pro mě jednoznačně nejslabší epizoda. Když budu opravdu objektivní, tak musím dát jen dvě hvězdy. Šlo jen o náhodně generované scénky v televizi ale žádný komplexní, dotažený nápad. ()

Ricksy Business (2014) (S01E11)

Ten Rick má teda parádní kámoše všeho druhu. Super pařba na závěr. ()

Mortynight Run (2015) (S02E02)

Proč ne, "něco" (prd) je přísně střeženo, tak to zachráníme.. Jinak Jerry si to asi dost užil. Občas nevím, jestli se smát nebo jej litovat :D . Asi smát.. ()

Auto Erotic Assimilation (2015) (S02E03)

Dobré narážky na Borgy ze Star Treku. Jinak Rick se ukázal trochu v jiném světle. Dokonce jej něco dokáže ranit. ()

Big Trouble in Little Sanchez (2015) (S02E07)

Tak ta poradna fakt neměla chybu, parádní nápad. Rick taky nezklamal ale starý Rick je lepší. Však jim to pak dal krásně sežrat :D . ()

Interdimensional Cable 2: Tempting Fate (2015) (S02E08)

Druhý díl interdimenzionální televize a opět pro mě slabý díl, snad časem nebude i třetí díl. Budu se opakovat ale tyto krátké scénky mě neberou. Oproti předešlému dílu (S01E08) tu je Jerry ta lepší část epizody. ()

Look Who's Purging Now (2015) (S02E09)

Jak může tato společnost vydržet více než jednu očistu :D ? O to to byla větší zábava! Fakt masakrální myšlenka pro bezpečný svět. Jen přežít tu očistu. ()

The Rickshank Redemption (2017) (S03E01)

Geniální díl. Na Rika nemá ani smečka Riků :D . A co mě okamžitě prásklo do očí byly narážky na film Pulp Fiction. Prostě pecka! ()

Pickle Rick (2017) (S03E03)

Začátek měl pomalejší rozjezd (ale i tak dobrý) ale co následovalo pak, byla naprostá pecka. Rick totálně dominuje i jako okurka! ()

Vindicators 3: The Return of Worldender (2017) (S03E04)

Parodie na superhrdiny mě fakt nebrala. Samozřejmě, že Rick se ukázal jako nejlepší superhrdina, ale bohužel pro tentokrát musím ubrat více hvězd. Naštěstí je takové hodnocení spíše raritní. ()

WandaVision je nejstahovanějším seriálem roku

WandaVision je nejstahovanějším seriálem roku

29.12.2021

Letošní žebříček nejstahovanějších seriálů roku ovládlo studio Marvel spolu se studiem Disney. Pirátství samozřejmě není nic chvályhodného a prvenství v tomhle směru vlastně není až zase taková výhra… (více)

Scenárista Lokiho napíše nové Star Wars

06.01.2021

Ceny Emmy 2020 ovládla HBO

Ceny Emmy 2020 ovládla HBO

21.09.2020

V poněkud komornějším duchu byly letos rozdávány prestižní televizní ceny Emmy. Kvůli opatřením nedošlo tentokrát na živé publikum a moderátor Jimmy Kimmel se tak s většinou nominovaných bavil pouze… (více)