Annabelle

John Form našel pro svou nastávající manželku Miu dokonalý dárek – krásnou starou klasikou panenku oděnou do sněhobílých svatebních šatů. Ale Miina radost z Annabelle nemá dlouhého trvání. Jedné hrůzné noci vtrhnou do jejich domu vyznavači satanského kultu a brutálně napadnou mladý pár. Prolitá krev a hrůza nejsou to jediné, co za sebou nechávají. Vyznavači Satana vyvolali bytost tak zlovolnou, že nic z toho, co udělali, nelze ani zdaleka srovnávat se zlem, kterým je nyní posedlá Annabelle. (Warner Bros. CZ)

BranuliQ

A ja som sa na to tešil ako malý chlapec. Po fantastickom V zajatí démonov som bol veľmi zvedavý na príbeh Annabelle, no to čo som dostal bol len priemerný horor, kde ľakačky absolútne nefungovali a atmosféra gradovala asi len prvú polhodinu. Mrzí ma tiež to, že o samotnú bábiku tu takmer vôbec nešlo, čo je samozrejme veľká škoda v porovnaní s tým ako vynikajúco ju zakomponoval do deja James Wan. A tak namiesto perfektného prequelu k špičkovému The Conjuring som mal možnosť vidieť iba priemerný horor. ()

sykos77

Staré známe přísloví, že se má každý držet svého kopyta se potvrdilo. Leonetti ani zdaleka nedohnal kvalitou Wanův the conjuring, který měl být jen ochutnávkou právě před Annabelle. Velké očekávání, které dopadlo nepovedeně. Na druhou stranu, uznávám nápad, který kdyby byl dotažený, až dokonce, tak by stálo zato investovat čas do shlédnutí. ()

goodridge

Kebyže od toho očakávam taký kaliber ako od "v zajatí démonov" tak by som tomu mohol dať jedine 1 hviezdičku, pretože na to to ani zďaleka nemá. Ale keď si vezmem, že je to nezávislý film od pôvodného tak sa to celkom dalo vydržať. Občas aj ľakačky zafungovali ako bolo treba, atmosféra bola tiež miestami desivá. Ale na taký lepší priemer to nie je. ()

bratr_jezek

Snaha přiživit se na tajemné panence z jiného hororu je více než jasná. Bohužel celý ten motiv "démon toužící po lidské duši" mělo pár nelogických kliček - chvilku se tvrdí, že na vás nemůže, když mu to sami nedovolíte, vzápětí následuje teror ala poltergeist, pak v tom nelítá jen matka, ale i dítě a církev spíš jen "čumí" místo aby jednala. Celá snaha děsit zůstala tak na půl cesty. ()

Wolfis

Môj osobne prvý zhliadnutý horor, no čakal som od toho trochu viac. Snímka obsahovala dobrú mieru napätia, primeranú atmosféru a pozerateľný dej, v čom ma ako začiatočníka v hororovom žánre nesklamala. Priemerný film. /60%/ ()

luis13

Zase klasika, vizualne pecka, po strance scenare slabsi. Navic mi vadi herecky vykon hlavnich hrdinu, vlastne mi vadili celkove ()

Mrliš

V moři nudných a stupidních hororů poslední doby je Annabelle lehce nadprůměrný horor, který mě docela bavil. ()

Duffman 97

Jako pravého hororového fanouška mně nemohla minout senzace kolem V Zajetí Démonů které řadím mezi ty lepší horory poslední doby.Tím pádem jsem se hodně těšil na tento film.Jsem z něho rozpačitý.Film má pár silných scén (satanisti,sklep)ale upřímně i když se film jmenuje Annabelle tak s panenkou má společného jen málo.I ve V zajetí démonů měla panenka větší prostor.Tady sice vypadá pořád děsivě ale je odsunuta na vedlejší kolej.Což je vzhledem k tomu jak se film jmenuje hodně špatně.Doufám že Annabelle 2 bude lepší. ()

Pavlis.xxx

Obrovský potenciál vražedné panenky totálně zazděný... celý film jsem čekal,že se panenka aspoň pohne a ono ho..no :( ()

JasiraEk

Ach jo, tohle se fakt nepovedlo. Už od začátku mi dost vadilo snové vyobrazení mladého páru a pak jsem se ztratila v příběhu a v tom, proč tam vůbec ta panenka je. Scénárista evidentně spatlal všechno dohromady a vůbec se mu nepovedlo dát příběhu smysl, a tak nedokázal vystavět příběh, který by diváka dokázal udržet aspoň v mírném napětí. ()

Tobyseq odpad!

Eeeh, co to má být? Tohle nedokáže ničím zaujmout, ani nedokáže nastolit nějakou atmošku, i když se o to opravdu snaží. Celé to působí strašně nudně a táhne se to, až jsem měl chuť to vypnout. Jediná scéna, která mě zabavila, je scéna s démonem, ale toho tu moc není.. Škoda, tohle se fakt nepovedlo. ()

MixlevPixle

Dost slabá záležitost. Hlavní hrdinka neuvěřitelně nesympatická, takže by jí člověk i přál, aby tu duši podarovala a hlavně už přestala opruzovat. Finále divné " z nouze ctnost". Imho, matka která svému děcku vybaví pokojíček nejšerednějšíma a nejděsivějšíma panenkama pod sluncem by si opravdu zasloužila inspekci ze sociálky. ()

Dalajlada

Tohle bylo o ničem. Už je to tisíckrát okoukaný a ještě se to naváží do Chucky. Půl filmu se nic neděje, atmosféra se nebuduje (už nemá z čeho, páč to známe) a na závěr se něco stane a je po všem. ()

Nová adaptace Prokletí Salemu našla režiséra

Nová adaptace Prokletí Salemu našla režiséra

13.04.2020

Manželé Warrenovi zpět pro třetí Annabelle

Manželé Warrenovi zpět pro třetí Annabelle

18.10.2018

Patrick Wilson (Aquaman) a Vera Farmiga (Zdrojový kód) si zopakují své role Eda a Lorraine Warrenových v třetím dílu spin-offové Annabelle. Příběh třetího filmu se bude točit okolo proslulé panenky,… (více)

Třetí Annabelle má režiséra

Třetí Annabelle má režiséra