Reklama

Reklama

Policie Modrava - Série 3

(série)
Česko, 2019, 7 h 21 min (Minutáž: 54–56 min)

Tvůrci:

Jaroslav Soukup

Režie:

Jaroslav Soukup

Hrají:

Soňa Norisová, Filip Tomsa, Jaroslav Satoranský, Matěj Dadák, Zdeněk Palusga, Jan Monczka, Jaroslava Stránská, Michal Holán, Jana Boušková, Josef Nechutný, Florian Stadler, Martin Davídek (více)
(další profese)

Epizody(8)

Obsahy(1)

Původní seriál televize Nova se vrací s novými díly a znovu diváky přenese do prostředí malebné šumavské přírody, která ukrývá další kriminální případy. Osm nových dílů, osm napínavých večerů, osm nových příběhů... V nich se na pozadí vyšetřování rozehrají i soukromá dramata členů týmu kriminalistů pod vedením Jany Vinické, jejich rodin, přátel a známých, jejichž předlohami jsou skuteční horští obyvatelé, které autor projektu a režisér Jaroslav Soukup poznal na Šumavě. Neměnné zůstává i herecké obsazení. (TV Nova)

(více)

Recenze (5)

Lachtaan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Když kdysi Nova oznámila projekt, který se celý bude odehrávat na mnou milované Šumavě, opravdu jsem skákal radostí. Pilotní film mě i skrze obecně nepřijaté hodnocení zaujal a první případy se vezly v poměrně temném stylu, přesně tak, jak bych si já šumavský zločin představoval. Bohužel s přibývajícími epizodami se temnota našeho krásného pohoří schovala za vesnickou frašku, plnou známých tváří, které si střihly postavy totálních ňoumů a blbců, jejichž chování potěší maximálně tak diváky v důchodovém věku. V poslední (doufám, že úplně poslední) sérii dialogy drhly již takovým způsobem, že i ty tři smířlivé hvězdy hážu jen za lokace. ()

Salober 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Bezesporu divácky nejúspěšnější český seriál posledních let! Od konce června 2023 se už po několikáté na TV Nova opakují všechny série a stále má nejvyšší diváckou sledovanost ze všech pořadů uváděných v českých TV. Ani nové seriály vysílané od září na ČT a TV Prima Policii Modravu neporazily! ()

Reklama

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Někdo na váze přibral, jiný ubral, na některých se vůbec nic nezměnilo. A třetí série kromě výrazně zestárlého a dosluhujícího Mrkvičky nenabídla nic, co by diváka překvapilo. Jedeme setrvačně pomalu z kopce, díly jsou sem tam lepší, sem tam slabší. Je to průměr stejný jako druhá série. První sérii se to zdaleka nevyrovná. ()

mavin 

všechny recenze uživatele

Tak jasňačka, vyšetřovatelé jak z hovna kula. Ne jeden policejní technik by nad touto.... zaplakal, i jako laik bych místa činu určitě lépe ohlídal a zabezpečil než tito neumetelove ()

Galerie (135)

Zajímavosti (22)

  • Chata, kde se ukrývá zmizelý Valdman, se nachází na okraji osady Dobronín na Kozích hřbetech. (Duoscop)
  • Tvůrcům se dlouho nedařilo najít správně zpustlý statek. Nakonec problém vyřešili tak, že exteriéry natočili na statku v Kašovicích a interiéry v domě v Čeleticích, který byl vzdálený 14 kilometrů. (Duoscop)
  • Když jdou policisté pro Palečka (domnělého zloděje skleněných houslí), tak ten zrovna v televizi sleduje seriál Okresní přebor (od r. 2010). (a-ja)

Reklama

Reklama