Zlaté časy (TV pořad)

Komedie

Slovensko, 2016, 60 min

Účinkují:

Elena Vacvalová (mod.), Dano Heriban (mod.), Milan Lasica (mod.), Pavol Topoľský, Kamila Magálová, Andy Kraus, Henrich Hlocký, Peter Nagy, Michal Kubovčík, Monika Haasová, Milan Kňažko, Juraj Kemka, Ady Hajdu, Dominika Kavaschová, Táňa Pauhofová, Katka Zatovičová, Martin Malachovský, Sväťo Malachovský, Ľudovít Tóth, Patrícia Jarjabková, Zuzana Kronerová, Lukáš Latinák, Jiří Grygar, Oľga Feldeková, Marcel Forgáč, Robo Grigorov, Zuzana Mauréry, Marcel Merčiak, Věra Čáslavská, Jana Oľhová, Richard Lintner, Jozef Pribilinec, Božidara Turzonovová, Matej Landl, Zuzana Pravňanská, Jan Hřebejk, Helena Krajčiová, Martin Hrebeň, Katarína Brychtová, Matej "Sajfa" Cifra, Jozef Nodžák, Monika Bagárová, Martin Harich, Kristína Mihaľová, Jiří Bartoška, Miroslav Donutil, Markéta Poulíčková, Jiřina Bohdalová, Pavol Habera, Daniela Peštová, Miroslav Noga, Rasťo Piško, Štefan Skrúcaný, Adela Vinczeová, Jozef Vajda, Maroš Kramár, Richard Labuda, Marián Labuda ml., Marián Labuda st., Alexander Bárta, Richard Stanke, Emil Horváth ml., Helena Vondráčková, Peter Lipa, Peter Breiner, Zdena Studenková, Marián Geišberg, Marián Čekovský, Marek Geišberg, Eliška Balzerová, Ľubica Čekovská, Petra Polnišová, Zuzana Kubovčíková - Šebová, Ivan Mládek, Miro Žbirka, Anna Šišková, Tereza Nvotová, Dorota Nvotová, Robert Záruba, Martin Huba, Barbora Švidraňová, Csongor Kassai, Vica Kerekes, Zuzana Fialová, Miroslav Šatan, Ján Lašák, Ondřej Vetchý, Judit Bárdos, Tomi "Kid" Kovács, Iveta Malachovská, Soňa Müllerová, Zdeněk Pohlreich, Michal Hudák, Eva Pavlíková, Peter "Kuko" Hrivňák, Soňa Norisová, Zuzana Norisová, Martin Dejdar, Mário "Kuly" Kollár, Zuzana Mikulcová, Silvia Šarköziová, Dalibor Karvay, Jakub Čižmarovič, Zuzana Kocúriková, Vladimír Kobielský, Ivana Regešová, Peter Dvorský, Jaroslav Dvorský, Miroslav Dvorský, Zita Furková, Vladimír Černý, Simona Stašová, Martin Chodúr, Lucia Šoralová, Juraj Nvota, Aňa Geislerová, Marián Miezga, Dárius Kočí, Alena Heribanová, Marek Eben, Emma Drobná, Juraj Šoko Tabaček, Anastasia Kuzminová, Braňo Kostka, Richard Müller, Oldo Hlaváček, Karol Čálik, Monika Hilmerová, Milan Ondrík, Oliver Andrásy, Jiří Krampol, Boris Farkaš, Kristína Farkašová-Tormová, Zuzana Tlučková, Peter Kočiš, Štefan Kvietik, Matúš Kvietik, Ondřej Gregor Brzobohatý, Katarína Knechtová, Stano Dančiak ml., Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř, Magda Vášáryová, Hana Lasicová, Karel Šíp, Emília Vášáryová, Stanislav Štepka, Sima Martausová, Adriana Kučerová, Michal Kaščák, Tomáš Šedivý, Dagmar Havlová, Radim Uzel, Dana Šedivá, Lucie Bílá, Petr Malásek, David Kraus, Ján Kuric, Simona Bubánová, Tomáš Maštalír, Peter Bebjak, Petr Nárožný, Andrej Záhorec, Marek Neuhmar, Radoslav Duda, Ivana Chýlková, Daniela Hantuchová, Veronika Velez-Zuzulová, Diana Mórová, Lucia Lužinská, Jurij Michajličenko

Počiatočný zámer bol určite zaujímavý, no zjavne z neho zostalo iba torzo. Celé je to také nemastné neslané, a to kvôli niektorým hosťom, ktorí si to tam akoby iba prišli odsedieť, no hlavne kvôli moderátorovi Danielovi Heribanovi. Zaujímalo by ma, ako sa k moderovaniu tejto relácie dostal. Nech mi prepáči, ale ako moderátor je totálne neschopný, a ako spevák by mohol kraľovať Hviezdnej rote. Do toho ešte ten uši drásajúci umelý krik zaplatených divákov v hľadisku, a nešťastie je na svete. No a ten silvestrovský diel bol totálny nepodarok! Trápni Kemka a Sajfa. To už horších hostí nemohli pozvať.(2.12.2016)

Kvitujem prítomnosť Milana Lasicu, ktorý je síce zostarnutejší a ťažkopádnejší, jeho inteligentný humor však má stále čosi do seba (celá táto relácia je vlastne akýmsi Lasicovým piedestálom), ako aj skutočnosť, že sú sem pozývaní relatívne zaujímaví hostia, nie obkukaní Kuly Kollár, Bičan, Studenková, Kramár či rýchlokvasky z rôznych televíznych show, ako tomu býva v ostatných rokoch zvykom v komerčných TV.(21.5.2017)

Ako už bolo spomínané v predchádzajúcich komentároch : absolútne nevyužitý potenciál. Miestami veľmi dobré ( retro dokrútky : number one). Ale neskutočne ma iritujú dokrútky zo starších filmov, kde hercom upravili tváre ( za Vácvalovú alebo Heribana), s vlastným totálne trápnym, kože vtipným textom. Tak týmto to ozaj pokazili na plnej čiare. Ak to bude pokračovať takýmto štýlom, budem nútená znížiť hodnotenie.(20.10.2016)

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: STV 1 = 22.9.2016, pôvodný televízny zábavný cyklus - Ukážka nefungujúcej a bezradnej dramaturgie. Ale nakoľko sa včera jednalo o pilotný diel, tak budem zhovievavý. A za obrovské plus považujem reportáž s Henrichom Hlockým. Z nej napríklad vyplynulo, že v súčasnosti žije a pracuje vo Veľkej Británii ako vyštudovaný stavbár. A tiež, že kedysi vyhral aj konkurz do seriálu SAFARI, ale rodičia mu to zatajili. (23.9.2016)(23.9.2016)

• MM_Ramone

To je ale nuda. Stará teľnatá Elena Vacvalová to moderuje príšerné kŕčovytým, nechutne podlízavym spôsobom, občas tam hodí nejaký väčšinou trápny bonmot starý intelektuálny chuj Milan Lasica a pozvaný hosť sa márne snaží byť za každú cenu náramne vtipný. Do toho na povel čapká tlupa idiotov, ktorý tvoria publikum. Takže zhruba takýmto dojmom na mňa pôsobí relácia "Zlaté časy" ktorá sa od roku 2016 objavuje na obrazovke slovenskej verejnoprávnej televízie. Je najvyšší čas, aby sa to už konečne stiahlo z vysielania. *(2.2.2019)