Rodina Addamsova

• USA The Addams Family (více)
Komedie / Rodinný / Horor
USA, (1964–1966), 26 h 40 min (Minutáž: 25 min)

Tvůrci:

David Levy

Hudba:

Vic Mizzy

Carolyn Jones, John Astin, Jackie Coogan, Ted Cassidy, Marie Blake, Lisa Loring, Ken Weatherwax, Vito Scotti, Don Rickles, Rolfe Sedan, Felix Silla (více)

Série(2) / Epizody(64)

Addamsovi vážně nejsou typická rodina. Naopak mají požitek ze spousty věcí, které by 'normální' lidi zděsily. Gomez Adams je abnormálně zámožný muž a je schopen splnit každé přání své choti Morticie: ať je to pěstování jedovatých kytiček, nebo večeře při svíčkách na hřbitově. Ale lidé, kteří Addamsovi navštíví, nevypadají zrovna nadšeně z více jak dvoumetrového, smrtelně bledého komorníka Lurche, či jeho pomocné ruky (doslova), ale vůbec z celé téhle povedené rodinky... (ČSFD.cz)

eraserhead666

Tohle jsem sledoval jako dítě v telce (jen si nevybavuju, že to mělo slovenský dabing). Ač jsou Sonnenfeldovy filmy parádní, tohle ztvárnění mi sedí o něco lépe a mám ho raději. Morticia je okouzlující. ()

evapetra

Všichni jsou tady švihlí, šílení, ale tak nějak příjemně. Většina dílů nabízí alespoň několik famózně zábavných scén. A mnohé díly dokáži po pár okamžicích spravit náladu po náročném dni nebo večeru. ()

corpsy

Tá atmosféra seriálu je úžasná, bez čiernobieleho formátu by to nikdy nebolo také efektné. Skvelý seriál, rozhodne jeden z tých najlepších komediálnych, aké sa v našich končinách vysielali. ()

liquido26

První série za mnou a velká spokojenost. Skvělý bizardní černý humor, skvělé herecké výkony ... prostě super. I když je fakt, že po prvních dílech, kdy bylo moje nadšení pětihvězdičkové se ten humor trochu okouká, ale pořád je to skvělá zábava. ()

sidzej

seriál môjho detstva....a ten úžasný slovenský dabing.....ach to boli časy, dal by som aj posledný deravý groš za to, aby to vyšlo na dvd. ()

mis-ko

Čiernobiele spracovanie dáva tomuto rodinnému komediálno-hororovému seriálu punc originality a neopakovateľnej atmosféry. ()

Tayen

Dá se zachytit nadsázka, vtip, jednoduchost, kultivovanost a inteligence? Dá se udělat dokonalý seriál, který vás chytí v deseti a ve dvaceti se stejnou silou, aniž by se jednalo o pouhý sentiment? Dá. Výsledkem je Addamsova rodina. ()

PKD

60tky byly prostě neuvěřitelné. Jak negativně (rakovinově se šířící sláva Tolkienovy nečitelné trilogie, vypatlaní zhulenci Hippies, Beatles) tak positivně...účesy, botičky, P.K.Dick na vrcholu tvůrčí invence (byť dalších 17 let též stál za to) Star Trek, Batman a Addamsova Famílie+ pár dalších pochopitelně. P.s. a nemůžu si vzpomenouti, zda to někdy bylo v cz, ale já to určitě viděl ve slovenštině a jestli to dodnes s cz dabingem není, tak je jen další ostuda pro čechy. Naštěstí jsem moravák, takže se mě to netýká, checht. ()

Tony.cs

Sice černobílé, ale o to více srdečné a příjemné. Filmová zpracování, až na několik změn a vyladění, se drží právě tohoto seriálu. Fakt mazec. ()

d-fens

:DD no to ma podržte..... strýko Fester je Jackie Coogan, milý malý chlapec z Chaplinovho filmu Kid.... hold vek a maskéri urobia svoje :) ()

Addamsova rodina se vrátí

Addamsova rodina se vrátí

23.10.2020

Slavný režisér Tim Burton si poprvé v kariéře vyzkouší televizní tvorbu. A nevybral si k tomu žádný jiný projekt než kultovní Addamsovu rodinu. Nová verze seriálu z roku 1964, jenž se následně dočkal… (více)