Raymonda má každý rád

• USA Everybody Loves Raymond (více)
USA, (1996–2005), 77 h 7 min (Minutáž: 21–44 min)

Tvůrci:

Phil Rosenthal

Hudba:

Rick Marotta

Ray Romano, Patricia Heaton, Doris Roberts, Brad Garrett, Peter Boyle, Sawyer Sweeten, Sullivan Sweeten, Madylin Sweeten, Bob Odenkirk, Maggie Wheeler (více)

Série(9) / Epizody(210)

Sportovní novinář Ray Baron a jeho žena Debra by si žili normálním spokojeným životem, nebýt faktu, že dům naproti přes ulici obývají Rayovi rodiče a jeho bratr Robert... (oficiální text distributora)

KapitanKuraz

Výborný sitkom, parádna parta, ale jednu dávam dole, lebo ako každá americká zhovadilosť, často smrdí kľudne aj celý diel trapárňou a tisíc krát recyklovanou nudou. PS ale inak im to 95% času fakt funguje. ()

marocco

Ray je dobrý komik, ale to co tento sitcom pozdvihuje nad tie ostatné, sú postavy jeho rodičov - paráda. Inak tiež vyzdvihujem skvelý český dabing. ()

xxLevandulex

Hlášky z Raymonda má káždý rád naši rodinu doprovází i nadále v životě. Podle mě je to jeden z povedenějších amerických seriálů.Opravdu dokáže pobavit a naštěstí se nemusí sledovat až tak pravidelně :) ()

bassty_1_

Jeden z mála sitcomů, který má úroveň. Otravná tchýně, bezcitný otec, závidějící si bráchové a manželka v domácnosti, kterou "občas" chytne rapl :) Do toho těsné soužití, které by si asi málokdo přál. Přitom všem se všichni stejně mají rádi. Krásný rodinný sitcom postavený na reálných situacích. ()

Franta852

Výborný sitcom, častokrát vystihuje s naprostým nadhledem situace běžného života a vtipným způsobem z nich těží. Vzhledem k počtu dílů, je až překvapující že si kvalitu udržel po celou dobu. Samozřejmě že některé díly jsou slabší, ale těch moc není. U tohoto sitcomu jsem se hodněkrát nasmál, opravdu od srdce.... ()

MatoPalkes

Jeden zo seriálov môjho detstva. Skvelé interakcie s rodičmi bývajúcimi oproti cez cestu.  Musím aj pochváliť výborný český dabing. ()

panShimi

Top seriál, ke kterýmu se během let neustále vracím a vždycky, když mám špatnou náladu a chci mít klid, tohle je ta správná volba. Herecké výkony hlavních protagonistů a jejich hlášky jsou skvěle vyšperkovaný, aneb podle věčně ublíženýho Roberta: "žebříček oblíbenosti naší mámy je - Luciano Pavarotti, papež a.... Raymond..." :D ()