Raymonda má každý rád

• USA Everybody Loves Raymond (více)
USA, (1996–2005), 77 h 7 min (Minutáž: 21–44 min)

Tvůrci:

Phil Rosenthal

Hudba:

Rick Marotta

Ray Romano, Patricia Heaton, Doris Roberts, Brad Garrett, Peter Boyle, Sawyer Sweeten, Sullivan Sweeten, Madylin Sweeten, Bob Odenkirk, Maggie Wheeler (více)

Série(9) / Epizody(210)

Sportovní novinář Ray Baron a jeho žena Debra by si žili normálním spokojeným životem, nebýt faktu, že dům naproti přes ulici obývají Rayovi rodiče a jeho bratr Robert... (oficiální text distributora)

BoPo

Raymond patrí k tomu najlepšiemu, čo sa na televíznej obrazovke momentálne vyskytuje. Vzťahy medzi manželmi a svokrovcami nikdy neboli tak vtipné. A jedlo tu vytvára samostatnú kapitolu. Seriál, ktorý valcuje konkurenciu s veľkým prehľadom. ()

zdepapepa

Jak léta běží, občas něco zapadne. Za gauč, pod postel, do koše, mimo vysílání. Zapomene se na to a nikomu to nechybí. Zejména často proto, že se za léta objeví věci lepší. A když se člověk s onou věcí po letech shledá, je jiný člověk. A i když si kdysi myslel, jak je ta věc sebedůležitá, není. Takže hlavně děkuji tomuhle seriálu za to, že nakopnul kariéru hercům a herečkám, které jsem pak rád vídal jinde, jmenovitě z těch hlavních Patricia Heaton, Doris Roberts a Brad Garrett. ()

Korbitch

Raymond pro mě je jedním z nejoblíbenějších seriálů vůbec. Tupý obličej jeho bratra je k nezaplacení. A Debra....škoda mluvit. ()

Paxxx.cz

Další typická ukázka amerického hůmoru. Pár epizod u mě zabodovalo, pár bylo dost trapných. Prostě průměrný seriál. ()

buldock

Výborný sitcom pro celé spektrum diváckého publika , ve kterém si snad každý najde svou oblíbenou postavu a užije si s ní tu svou porci zábavy. Musím vyzdvihnout hlavně postavy rodičů Raymonda a to Marii a Franka , které jsou brilantně napsané , skvěle zahrané a spolu tvoří největší zdroj hlášek celého seriálu. Zbytek postav je také vynikající a všichni spolu tvoří fungující celek , který dokáže skvěle pobavit. Jedná se o špičku mezi americkými sitcomy a myslím si , že zdejší hodnocení není adekvátní jeho kvalitě. 80% ()

gogos

Další z výborných odpoledních seriálů. Je plný výborných hlášek a skvělých gagů a celkově poravdu dost povedený! ()

Mr.Pumpkin

U tohodle sitcomu se vždycky nasměju. Nevím přesně čím to je, ale ten humor mi prostě sedí. Raymondova rodina stojí za to. Ti se fakt nenudí a ani já se s nima nikdy nenudim. Moje seriálové guilty pleasure :) ()

Anglie

Mít rodiče přes ulici je zaděláním si na problémy, to je jasné. Může to ale být i vtipné - tenhle seriál je toho důkazem. Jeden z nejlepších kusů z americké seriálové televizní produkce. Snad jen skoro neustálé zdůrazňování Debry "Jestli sis nevšiml, tak já tě miluju" (Rayovi, občas jsou ke slyšení variace této věty) mi občas lezlo na nervy. ()

Fanucci

Místy geniální, ovšem nikdy jsem tento seriál neviděl v ang. a to dost zkresluje. Romana jsem ovšem viděl v pár pořadech v originále a smál jsem se jak blázen. Věřím tedy, že po shlédnutí pár dílů v původním znění min. jednu hvězdičku přidám. EDIT: Celé je to geniální a jen se potvrzuje jak dokáže imbecilní český dabing posrat fantastický seriál. Všech 9 sezon je úžasných. ()

Joe321

Romano má celkem dobrý cit pro rodinné prostředí a to je taky věc, která mě na tomhle baví nejvíc. To postrkování s bráchou a manželkou. Babka nemá chybu, jak ze života. Děda ujde, ale nejvíc mi nesedí Rayův brácha a jeho přítelkyně. Situace vycházející z interakce starejch s mladejma jsou zase jak na živo. ()

cariada

určitě nejvtipnější sitcom co u nás běžel. neskutečná rodina každý unikát ,moc dobře je že děti jsou tam spíš jako kulisa než náká hlavní postava co se o kolo nich vše motá. Představitel Franka je už po smrti,tak že je seriál u konce bez něj by to už nebylo ono. Musím pochválit skvělý dabing. Postava Roberta ten je bezchybný, který je věčně odstrkovaný či nerudný děda Frank a nebo Debra , která musí neustále poslouchat narážky do všeho se pletoucí tchýně Mari na svojí domácnost a hlavně vaření. Tahle šílená rodina nemá chybu a vždy to dokážou dovéct k dokonalosti, každý díl, u některých doslova brečím smíchy. ()

danecek24

Zlatý Glóbus - nominace (2) - 57. ročník (za rok) 1999, 58. ročník 2000 - Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - Ray Romano ()

Šimpy

Ačkoliv se podle mě seriály nedají hodnotit, kvůli své proměnlivosti. (jeden díl je bezchybný, další je shit) Přesto se o to pokouším a tohle je vskutku oddychovka. ()

tomeek

"Haló? Rayi? Volám vám, abych vám řekla, že ten dort je na oslavu, tak ho nejezte. ... Rayi? ... Rayi! Že vy už ho jíte?! Okamžitě toho nechte, jdu tam!" - "Vstávej, Roberte! Za chvilku je tu máma!" -"Běž! Utíkej! Zachraň se sám!" :DD Nejlepší scéna ze všech seriálů, které jsem viděl (kromě sovy v pavučině v pokoji Frye z Futuramy). ()

Honzíno

Rádoby cool dialogy a monology, kde za každou větou, kterou někdo řekne, ať je sebedebilnější (extrémní přetvářka v extra suchý humor a kamenné tváře, aby koukající spotřební divák měl pocit, že se dívá na chytrý seriál a napumpoval tak své ego a stal se závislým - skutečně sranda), následuje smích po zvednuté ceduli aplaus. Ne, já tohle nedoporučuji, to je určitě lepší Dva a půl chlapa. I když v každém díle se najde lepší chvilka a nějaký ten povedený fór - jeden. Proto ty silné dvě hvězdy. ()