Raymonda má každý rád

• USA Everybody Loves Raymond (více)
USA, (1996–2005), 77 h 7 min (Minutáž: 21–44 min)

Tvůrci:

Phil Rosenthal

Hudba:

Rick Marotta

Ray Romano, Patricia Heaton, Doris Roberts, Brad Garrett, Peter Boyle, Sawyer Sweeten, Sullivan Sweeten, Madylin Sweeten, Bob Odenkirk, Maggie Wheeler (více)

Série(9) / Epizody(210)

Sportovní novinář Ray Baron a jeho žena Debra by si žili normálním spokojeným životem, nebýt faktu, že dům naproti přes ulici obývají Rayovi rodiče a jeho bratr Robert... (oficiální text distributora)

cyright

Seriál s největší koncentrací nesympatických herců na metr čtverečný. Vážně, nemůžu si pomoci! Mám pocit, že mi někdo vlzezl do hlavy a zjistil, z jakých herců mi naskakuje husí kůže. Potom pečlivě posbíral po celé šíré Americe ty nejhorší exempláře jen proto, aby mi je všechny naráz VMETL DO KSICHTU! :-) ()

josieaddms

Raymond je jeden z mých nejmilejších seriálů. Šílená rodina Baronových mě pokaždé pobaví a učaruje. Ne všechny díly jsou samozřejmě skvělé, ale herci jsou třeba perfektní, a to i ti ve vedlejších rolích. A někdy se u toho směju tak, až mě bolí svaly na břiše. Zkrátka kvalitní seriál. ()

007.

výborně napsaný americký seriál o americké rodince a jejich rodičích, se kterými řeší jeden problém za druhým. Raymondovi rodiče jsou perfektní. Viděno 13. Dílů zatím. 80% ()

Margerie

Noční můra snad každé holky. Vdáte se a naproti přes ulici bydlí rodiče vašeho manžela, kteří absolutně nerespektují vaše soukromí, váš manžel je stále maminky mazel, který se jí neumí vzepřít a zastat se vás, a navíc spolu s vaší tchýní a tchánem musíte sníšet i svého čtyřicetiletého švagra, který se po rozvodu vrátil k mamince a je neskutečně natvrdlý. Jo, jako odstrašující příklad je tenhle seriál perfektní a já se skvěle bavila, z představy, že to zažiju taky, mi ale stéká studený pot snad po celém těle. 75% ()

valkil

Seriál, u kterýho se dá dost nasmát. Nejlepší ovšem když se na scéně objeví "dědek" - Raymondův otec - a věčně ukřivděný bratr Robík. ()

fordhont

O povedené rodince, zejména rodiče jsou vtipní. Když promluví děda Frank, většinou je to nějaká perla. Opět další seriál vyšperkovaný českým dabingem. (doporučený dabing: česky) ()

Moonrise

Tento seriál jsem si ihned oblíbil díky jeho jedinečnému humoru. Každodenní rozepře matky Marie, hlavního hrdiny Raymonda, s jeho ženou Debrou jsou dobrou ukázkou problémů mezi tchýní a snachou. Nakonec bývá do sporů nechtěně zapleten i celý zbytek Raymondovy rodiny (jeho starší bratr Robert, otec Frank), který bydlí hned naproti přes ulici. U manželů jsou na návštěvě denně a to vede k často banálním konfliktům. ()

šinta

Jen 5 dílů ze VII. řady jsem viděl, ale i tak můžu říct, že je to hodně dobrý a srandovní seriál, moc se mi líbí. ()

Vica

Jeden veľmi nerozvážny ťah v živote a už Vám ostáva len každodenné utrpenie v spolužití s rodičmi, ktorí sa nachádzajú príliš málo krokov od Vaších dverí. V tomto seriály si užívam každú chvílu s výborne napísanými postavami. Nič mi tu nechýba, nevadí...plný počet... ()

Tuty

Jako bych se v tak viděl za pár let taky, maminčin mazánek bydlící hned naproti přes ulici a já i nadále zůstávám dítětem závislým na mamince, manželka to nemůže přenést přes hlavu, stejně jako v mém případě, místo Roberta, moje sestra Veronika. Jenom ten můj otec není takovej hypochondr, ale to se s věkem podá. Takže nějak takhle to má i Ray s Debrou a dětmi, musím říct, že kvalita seriálu postupně roste a zajímavé je to zejména tehdy, kdy se ožení i polda Robert, matkou nesnášenlivě oslovovaný jako Robík. Pak to má teprve grády, porovnání dvou manželství a vzájemné pošťuchování jejich hlavních protagonistů, do toho matka votravná jako svítiplyn a o oheň na střeše je samozřejmě postaráno... V televizi b to chtělo postupně osvysílat celý seriál, vždycky jsme totiž byli svědky uvedení jen některých serií. A to je škoda. ()

rigby

Klasický americký sitcom, jak se patří. Ale dneska už je to snad jen pro pamětníky, přece jen dvacet let je dvacet let a za tu dobu se mnohé změnilo a co bylo tehdy legrační, už je dnes někdy trochu trapné. 3- ()

SakyLand

Jde o klasický americký sitcom, které zrovna moc nemusím, ale tento jsem opravdu sledoval rád. Spory s rodiči (sousedy) jsou zábavné a jsem rád, že to sleduji jen v televizi :o) ()

tribys

Ne dokonalé, ale stejně poměrně vtipný seriál, který určitě není pro každého, ale stojí za zhlédnutí ()

J. K. Lister

Pro mne docela pohodová podvečerní oddychovka po těžkém dni, kdy potřebuju vypnout mozek. Nejvíc se mi líbí Raymondův dvoumetrový bratr poklidné povahy. ()

Daydreamer

Vlastně sitcomy nesnáším. Tenhle je jediný na který se nejen dokážu dívat, ale výborně se bavím. Pokud by mi bylo "náct", třeba bych to tak neviděl, ale, poučen svými rodinnými zážitky, ho velice oceňuji. Svou kvalitu si drží napříč řadami a po čase se klidně mohu podívat znovu. Jednoznačně doporučuji! ()