Pach krve

• Austrálie

• Kanada

Horor / Thriller

USA / Německo, 2003, 84 min

Tak jeden z mála hororů, který jsem viděl (lépe řečeno, u kterého jsem seděl před obrazovkou, jelikož jsem měl po většinu času ruce na očích). Díval jsem se na to se svou bývalou na její žádost, já sám bych se na to nedíval. Bylo dost drastický, krve až moc. Tohle rozhodně není film pro mě, ale hodnotím vysoko, hlavně díky Elize Dushku.(2.2.2011)

Ze začátku jsem otáčel panenkami a vduchu si říkal ,,zase lesní vyvraždovačka, že je to baví" ale najednou (vubec netuším proč) mě to od poloviny filmu začalo bavit, možná tim že se to rozjelo netuším, ale zajímavý námět to mělo a já se ke konci slušně bavil. Ty začáteční fotky opravdu vyděsí. (podobné Hory mají oči a Pátek třináctého)(23.10.2012)

Nejsem fanda hororů, a už vůbec nemám rád horory, kde jsou nějaký příšery a podobný hovada, ale tenhle horor se mi celkem zamlouvá, parta lidí bojující o život pronásledována skupinou kanibalských, agresivních a hnusných nenažranců, ano nijak zvlášť překvapivé téma, ale myslím že atmosféra a nepětí v tomto filmu nechybí, a tak to má u hororů být. 65%(2.2.2010)

• NinadeL

Celovečerní reklama na tílko Elizy Dushku. Nebo na Elizu Dushku v tílku? Každopádně nemá smysl se pozastavovat na tím, co ten film je, ale nad tím, čím není. Není obyčejnou teen vyvražďovačkou / lekačkou. Je blbostí na entou, o vnitřní logice některých scén nemluvě. Čili z kategorie: "Šlo to." Jen si to užijte.(16.10.2009)

• MM_Ramone

Pokiaľ ste mali možnosť vidieť "Texaský masaker motorovou pilou" alebo "Hory majú oči", kľudne postačia aj ich novšie remake verzie, tak je úplne zbytočné sa pozerať na "Wrong Turn". Pretože je to len lacná, béčková vykrádačka spomínaných kultových hixploitation horrorov. Nebojím sa napísať, že sa mi to zdá ako dosť nepodarená karikatúra. Plná nelogickostí; doslova absurdít. Vrcholom je nočná naháňačka v korunách stromov. Nebol som s týmto titulom spokojný. Slabota. Nič pre horrorových veteránov. **(23.2.2011)

• - Jedná se o jediný film v sérii, který neobsahuje nahotu. (Spidey3)

• - Hlavní ženská protagonistka Jesse Burlingame, kterou ztvárnila herečka Eliza Dushku, byla pojmenována podle hrdinky románu "Gerald's Game" od Stephena Kinga. (Stocki)

• - Muž z čerpací stanice, od kterého si chce Chris (Desmond Harrington) zavolat, popíjí růžový nápoj připomínající kefír z plastové flaštičky. Ve skutečnosti se jedná o lék  Pepto Bismol, který pomáhá od bolesti břicha, zažívacích potíží nebo  průjmu. Je pravděpodobné, že filmaři tím chtěli poukázat na problémy s radioaktivní vodou a zamořeným prostředím, které vyvolává tyto zdravotní komplikace a má vliv na tělesnou deformaci kanibalů ve filmu. Tento muž navíc lék popíjí i v dalším díle, tudíž je zřejmé, že se nejedná o náhodu, ale spíše vtipnou vsuvku ze strany tvůrců filmu. (Rohata krysa)