Pach krve

• USA Wrong Turn (více)

Greenbrier Backcountry, Západní Virgínie. Chris Finn spěchá na pracovní pohovor a kvůli zácpě na dálnici se rozhodne zkrátit si cestu po lesní silničce. Nesprávně však zahne, zabloudí v lesní pustině a navíc se srazí s protijedoucím autem s pěticí mladých výletníků. Skupinka se vydá hledat pomoc do nejbližšího domu. Místo pomoci tam však naráží na rodinku zmutovaných kanibalských zrůd, která se baví štvanicemi na zbloudilé automobilisty a jejich krvavou likvidací. Stanou se mladí lidé dalšími obětmi šílených kanibalů? Kolik z hrdinů krvavou štvanici přežije a dokáže se dostat ven z lesa?

V produkci trojnásobného držitele Oscara za zvláštní maskérské efekty Stana Winstona a producentů mimořádně úspěšných hororů Resident Evil a Tajemství loňského léta vznikl podle scénáře zkušeného Alana B. McElroye (Halloween 4, Spawn, Tělo na tělo) horor evokující nejlepší díla žánru založená na minimálním vkladu financí a maximálním vkladu talentu strašit diváky. Debutující režisér Rob Schmidt nabízí děsivý příběh o skupince mladých lidí, která se v hlubokých lesích Západní Virgínie utkává s vražedným zlem ve stylu legendárního Texaského masakru motorovou pilou kombinovaného s děsivou atmosférou Záhady Blair Witch. (oficiální text distributora)

Novik

3 hvězdičky za to že jsem se bavil stupiditou ale také že mě to spíše než jako horor přišlo komedie. Ty ksichty těch zrůd byly k smíchu a poslední scéna u té jsem vyprskl smíchem a tak jsem si to pustil po 2, po 3, po 4...a bylo to zábavné pořád. :) ()

Trepak odpad!

Partička zdegenerovaných lesných mužov s nadľudskou silou, so zanedbanou starostlivosťou o zuby, pleť, nechty a vlasy (a zjavne inšpirovaných Dextrom) lovia v lesoch blbých teens. Žeby horor? Tlak stabilných 120/80. Nečakal som veľa, ale sklamala ma aj Dushku. ()

ájulinka

Dobrá, čtyři hvězdičky jsou za tenhle film možná vážně trochu moc.. Pokud to ovšem hodnotíte jako horor... Já to hodnotím jako komedii, neb je to neskutečně k smíchu... =) ()

Pierpa

Pre mňa osobne prvá a najlepšia čast z Wrong Turnov....i keď som ešte nevidel štvorku na ktorú sa chystám dnes... ()

DDavidson

Jeden z nejlepších hororů, které jsem kdy viděl. Navíc je to nejlepší díl z celé série Wrong Turn. Podotýkám pro mě úspěšné série. Je to zároveň skvělé zpracování skotské legendy o masovém kanibalovi Beanovi a jeho rodině, kteří zabili celkem přes tisíc lidí. Tohle je taková kopie tohoto příběhu, akorát převedena do moderní doby. ()

heroin88

Celkom fajn masaker, sympatickí herci narozdiel od pokračovaní.. Ten dedko na pumpe sa vola Wayne Robson- škoda že dostal asi 2 minúty na svoj herecký prejav.. Je to skvelý kanadský herec! ()

gustaw

no celej film v podstatě nuda a a furt jsem si říkal co je to tam za debily ale na pach krve 4 to nemá tam jsou megadebilové! Konec mě ovšem dostal , ten měl pane grády! ()

max15

Pach krve se opravdu hodně podobá filmu Hory mají oči. Děj je skoro na chlup stejný: Někdo si vyrazil autem na výlet a zastavil se na benzínce, kterou vlastní nějaký podivín, který je (jak se časem ukáže) otcem těch zmutovaných lidí. Ten a nebo mapa poradí cestu, sice prašnou, ale "rychlejší". A teď to přijde, špatné odbočení, které se následně ukáže za osudovou chybu, následně autonehoda a pomalé vyvražďování jednotlivých členů. Většinou přežijí tak 2 nebo 3 ()

Martinaa.Tru

nééé další kravina kde se děj točí kolem bloudění, následnění zništění že tam jsou zmutovaní záporáci co je chtějí lovit, následné brutálné vraždy jednoho po druhým - prominte mi ale pro mě je to nuda ()

cardic11

Nejlepší díl série zasazení děje do lesa byl dobrý nápad.Mutanti byli dobří záporáci.Celý film se něco děje,je to jedna velká lesní naháněčka. ()

zsh3 odpad!

Film pro teenagery, kteří se pobaví ve stylu: "mrkni, teď ji sekne sekyrou, je to boží, dej to tam znova". Děj klasický. Partička mladých lidí, porucha na autě v opuštěné krajině, mutanti. Nic víc. ()

Dexies

První díl série a taky u toho mělo skončit :) ... ale příběh je logický, jednoduchý a celkem i předem odhadnutelný ... atmosféra není žádná, aby se to dalo klasifikovat jako horor, ale spíše mírně teenagerovský filmeček a s trochou krve ... a to sem těm obludám tak fandil :D ... ()

kiki1

Upřímně, hodně mě to překvapilo, v kladném slova smyslu. Atmosféra byla vynikající, skličující a děj velmi dobře plynul. Zase až tak brutální to na mě nebylo, ano, jsem asi sadistka, ale co už :)) ()

Morrigen

V rámci žánru klasika, ale pro mě zajímavá hned z několika důvodů: 1) první, kterou jsem viděla, proto je moje srdcová, 2) navození atmosféry hned od začátku (novinové články), 3) sympatičtí a v tomhle žánru nadprůměrní herci, kteří se zbytečně nepředstavují v úvodu, ale jejich charakteristika se vykresluje v průběhu celého filmu, 4) naturalističnost a syrovost krvavých scén - všechno hezky otevřeně, jednoduše a bez příkras, 5) lekačky, až na pár výjimek, sice předvídatelné, nicméně já to od těchhle filmů ani nevyžaduju, když se chci lekat, pustím si duchařinu. Jedinou pihou na kráse je finální scéna v chatrči - nesnáším "znovuožívání již jednou zabitých", a tady se to povedlo celkem třikrát. P.S. Sice jsem si taky říkala, proč při útěku z chatrče radši nepopadnou sekery a ty spící hybridy nezmasakrují, nicméně to by pak asi nebylo dál co točit a tahle moje oblíbená scéna by nevznikla :) ()