Severní Atlantik, pobřeží Grónska. Právě tady, v hlubokých vodách ledového oceánu, leží obrovské zásoby černého zlata a nad nimi se tyčí největší ropná plošina světa. Při vrtání dojde k otevření pukliny, pod níž je ukryt druhý „zrcadlový“ oceán, existující pod tím naším už miliony let. Když začne mořskou vodu otravovat dusivá ropa, vyděšení tvorové se ženou k hladině. S prvními barely vzácné tekutiny se otevřel svět prehistorických zabijáků. A ten největší začal právě útočit! (Magic Box)

donkocicak odpad!

Mám rád filmy o žralokovi, ale tenhle se vážně nepovedl. O hercích ani nemluvím. Ze všeho okatě dýchá počítačová animace a to i ze záběrů zasněžené ledovcové krajiny. Jako bych hrál nějakou počítačovou hru. Nápad jako takový není úplně špatný, byť hodně přitažený za vlasy. Ale chtělo to dotáhnout do konce, aby to byl alespoň průměrný thriller. Chyba byla i to, že prvních cca 40 minut se obešlo bez žraloka ! Grónsko jako místo dění je základní handicap. Žralok tím pádem nemůže lovit lidi ve vodě. To, co se zdá být na první pohled originální, je spíš nedomyšlené. Viděl jsem ještě dva filmy o Megalodonovi, ale tento byl znatelně nejslabší. Jedinou dobrou a napínavou scénu byla ta, kdy žralok proráží ledové kry a dostává se na povrch. ()

Luckyman odpad!

Keby som vedel, že je to horšie ako zle, tak by som to ani nezačal pozerať. Z ukážok to vyzeralo dobre, ale väčšiu blbosť som asi v živote nevidel. Keby aspoň ten žralo bol mechanicky, ale oni ho urobili iba animáciou na počítači a vyzerá to veľmi divné a nereálne. ()

RypavaDvojka

Nebylo to nejhorší. A že už jsem viděl minimálně 20 filmů na téma Žralok útočí, Megalogon, Žralok v Benátkách, bílí zabijáci, žraločí invaze apod. Škoda slabé animace žraloka, tohle vcelku ušlo. 35% "Co to bylo?" "Nasraná ryba" ()

megan017

Tento shit, je něco jako žraločí Star Trek. Ergo. Většinu filmu se jen kecá, i když ve Star Treku ty řeči mají říz. Film se snaží tvářit strašně moc chytře a tu stupiditu to bohužel jen podporuje. Nemožné, ale je to tak." Carcharodon Megalodon" ano, šikulka umí používat Wikipedii, palec nahoru. Po příběhové stránce to zas takový shitoun není. Dělat ropné vrty, a vykopat přitom pohřbený praoceán, to je vlastně celkem slušný. O efektech se radši ani moc nebudu vyjadřovat, protože kdyby měl být Megalodon jak kreslený obrázek, vůbec se ho neleknu. To je tak těžké zvětšit zachyceného bíleho žraloka? Na obal se to povedlo. No, ale tyto nízkorozpočtové filmy slouží k tomu, aby se kritizovaly. Tím pádem vyniknou ty lepší. No, zas takové zlo to není, odpadu je na tohle škoda. ()

Pochtli

V první části filmu jsem přemýšlel, co z toho vypadne, od chvile, kdy sjizdeli pochybnym vytahem na dvou lanech kamsi na dno more, jsem uz jen nevericne trestil oci, co na me jeste asi ceka (zralok udelany snad z gumy:), z ceho se asi dravy rybicky krmily, vrtulnik v zaberech vypadal spis jako modylek na dalkove ovladani)... Film stoji leda za pobaveni nad zpracovanim a hromadou nesmyslu.. ()

ktzc odpad!

Tak u tohodle filmu sem se střídavě smál jeho neuvěřitelné trapnosti, nebo žasnul, s jakou další hovadinou scénáristi přijdou. Už nikdy více!!! ()

magu

Až sa divím, že som dal dve hviezdy, keď to všetci hodnotia ako odpad. Ale mne sa to páčilo. Až také veľká sračka to nebola. Chýb to má až-až, digitálne efekty nič moc, ale dopozeral som to celkom v pohode. Netreba sa toho báť. ()

warhammer odpad!

Jo kdyby měli kluci pár desítek milionů navíc a IQ vyšší než jedinec rozpoznávající pouze světlo a tmu byl by film určitě na mnohem lepší úrovni. ()

mirkath1

Ano, je to kravina, ale my tzv. páni tvorstva děláme vše proto, abychom zničili svět sami. Cožpak víme co kde může žít a stejně pořád otevíráme Pandořinu skříňku a myslíme, že nám vše projde. Doufám, že se jednou najde protivník, kterého nezdoláme a svět konečně půjde do hajzlu a necháme přírodu v klidu. Možná by se třeba mohl vrátit nějaký ten raptor :) ()

Pitryx odpad!

Efekty až příliš okaté, někdo se asi učil, herci totálně mrtví a nemluvím o scénáři. S tím výtahem jsem to nepochápal. Prostě další z filmů o velké potvoře. Naštěstí milosrdně krátká na to jaká je to bejkárna. I podle jmen v titulcích je vidět, že to dělalo pár nadšených amatérů. 201401137528/7701 ()

wopi

Slabé. Jediný příjemný moment: neznámé svítící druhy v podmořské jeskyni. Ovšem i tady je slabina: všechny blikají naprosto shodně - taky už je na tom computeru mohli trochu rozhodit, aby to nevypadalo tak moc uměle. A zázračné objevení jedné z postav na hladině, když ještě před pěti vteřinami byla o 1,5 kilometru hlouběji a čekala na dně na záchranu, tomu dodává korunu. Logiku v tomhle filmu nehledejte. I tak omletá věc jako útok velké žravé potvory se dá natočit neskonale lépe. ()

Marg

Zaujal mě popis na teletextu, proto jsem si tenhto film nahrál a koukal na něj. Bohužel, má fantazie pracovala mnohem líp s výhledem na dobrou sci-fi, což tento film nebyl ani náhodou. Dobrý tak akorát jako kulisa k žehlení, jinak je to ztráta času. ()

djbarrel

Po přečtení zdejších komentů jsem myslel, že to bude sračka a ona to sračka není. Nápad s vrtnou plošinou a odkrytím nějakého "zapomenutého světa" není zrovna originální, ale zpracování se mi docela líbilo. I ty potvůrky co vylézali z tý díry byly docela dobrý. Co už zrovna dobrý nebylo byl samotný Megalodon. Byl trochu moc digitální a to je škoda, když ostatní potvory se tohohle vyvarovali. Jo a na okraj Dunkleosteus dorůstal délky až 10 metrů (ne 2,5 jak nám tvrdili) a s Megalodonem by nikdy neobýval společnou jeskyni, protože vyhynul dávno před tím než se Megalodon objevil. No nic. Jinak si myslím, že film je rozhodně solidní a nezaslouží si tak špatné hodnocení. 55 % ()

elanista1

Ceckovy vzhlad a efekty ako z cias prveho King Konga ani nie su tym najhorsim co tento videofilm potapa do odpadovych vod, ale k dobremu pocitu to urcite nepridava. Prvych 50 minut sa vobec NIC nestane, ludia sa len zhovaraju a zhovaraju, a ja som nedokazal udrzat myslienky na filme a pocuval som kazdu desiatu vetu. Nastastie na konci pride RELATIVNE napinavy zaver, pri ktorom sa vsak treba parkat len pousmiat, ani som viac necakal. Ale nemam dnes odpadovu naladu, a film ma ani velmi neznervoznil. Urcite existuju aj horsie kusky, len ma ich momentalne vela nenapadne. ()

ejay odpad!

"Nerada straším, ale trochu mi dochází kyslík" Většinou se u těhle "filmů" na dobrou noc náramně bavím, tady to ale byla příšerná nuda. Většina dílka je záběr na blbce, který čuměj do monitoru, nebo do blba. Akce až v posledních cca 15 minutách a žralok na plátně celkově cca 5 minut. Fuj. ()