Mrs. Columbo (TV seriál)

Krimi / Mysteriózní / Drama

USA, 1979, 13x60 min

John Cacavas

Robert Culp, Lee Wallace, Kate Mulgrew, Lili Haydn, Henry Jones, Don Stroud, Deborah Shelton, Jenny O'Hara, Lara Parker, Edie Adams, Jess Walton, Leann Hunley, Sharon Farrell, Bibi Besch, Michael Fairman, John Zenda, Bob Dishy, Ken Lerner, Howard Witt, Joseph Ruskin, Carmen Zapata, Jay Johnson, John Aprea, Christopher Allport, Allan Miller, Betty Harford, Loanne Bishop, Claudette Nevins, Edward Grover, Dick Gautier, Floyd Levine, Christopher Canaan, Cindy Grover, Van Williams, Peter MacLean, Al Ruscio, Shannon Eubanks, Helena Carroll, John Petlock, Paul Jenkins, Joanne Linville, Joseph Hindy, Alma Beltran, Guy Boyd, John Lehne, Dick Balduzzi, Robin Clarke, Trisha Noble, Zitto Kazann, Jack Knight, Phyllis Applegate, William Beckley, Peter Hobbs, Barney Martin, Ahna Capri, Dolph Sweet, Yuki Shimoda, Shannon Wilcox, Erica Yohn, Robert Lussier, William Bronder, Claude Johnson, Ivor Francis, Herb Armstrong, Mary Gregory, Diane Shalet, Alice Frost, Carol Williard, Don Potter, Rudy Solari, Ceil Cabot

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

• Colonist

V seriálu "Columbo" jsme nikdy paní Columbovou neviděli, ale zde ji můžeme vidět, a to dokonce jako reportérku, která sama řeší detektivní případy. Dopadlo to ovšem bídně. Columbo zde pochopitelně nevystupuje a celé mi to přijde jen jako snaha vytřískat něco z legendy - seriál byl natočen rok po skončení té první éry columbovek ze 70. let, po které jsme se s Columbem setkali až na konci 80. let, takže se vysílal v dobách, kdy žádné premiérové epizody Columba nebyly. Tento seriál se dočkal dvou sezón a celkem 13 epizod.(18.8.2007)

• danecek24

37. Zlatý Glóbus za rok 1979 - nominace (1) - Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Kate Mulgrew(15.2.2009)