Kobra 11 - Nasazení týmu 2

• Německo Alarm für Cobra 11 - Einsatz für Team 2
Německo, (2003–2005), 9 h 19 min (Minutáž: 45–90 min)

Julia Stinshoff, Hendrik Duryn, Charlotte Schwab, Gottfried Vollmer, Dietmar Huhn, Carina N. Wiese, Erdogan Atalay, René Steinke, Heinrich Schmieder (více)

Série(2) / Epizody(11)

Dálniční policie má stále plné ruce práce, přestože mají novou posilu - Julii Stinshoff a Hendrika Duryna. (oficiální text distributora)

SenFlxr odpad!

Legrační záležitost. Jakási "B verze" Kobry 11. Samotná Kobra 11 je nic moc, ale tohle je ještě horší a to je co říct. ()

Snapphanar odpad!

Nasazení týmu 2 vyvolalo opačný efekt, než tvůrci zamýšleli. Sledovanost rychlostí padajícího kamení klesala k nule a tak se musel nasadit zase tým 1, aby mohli pokrýt veliké ztráty. ()

patrik1177

Tento seriál celkovo nie je zlý, ak keď Frank a Susanna sa nemôžu porovnávať so Semirom a Tomom. No nechýbajú dramatické momenty, búračky a emócie. Škoda, že natočili len 12 dielov. Dávam 75%. ()

Koukat se na to dá, ale mnohem raději mám své průměrné a jednoduché dva komisaře (respektive toho jednoho nesmrtelného a někoho k němu) ()

PauloGrane

Ty čtyři hvězdičky berte až pro druhů řadu Nasazení týmu 2. Ta první je opravdu strašná a pučuje si nejeden záběr z původní Kobry 11. ()

LukasCL

S původní Kobrou se to nedá srovnávat, ta je mnohonásobně lepší. Ale toto je také koukatelné, hlavně pilotní film s názvem Most smrti. V něm se mihne i Semir s Tomem. ()

Ejvi odpad!

Absolutně nepovedené.. Hlavní herci k tomuhle prostě patří, a posílat do akce nějaké dvojky? To určitě ne.. ()