Reklama

Reklama

Kobra 11 - Nasazení týmu 2

(seriál)
  • Německo Alarm für Cobra 11 - Einsatz für Team 2
Německo, (2003–2005), 9 h 19 min (Minutáž: 45–90 min)

Hrají:

Julia Stinshoff, Hendrik Duryn, Charlotte Schwab, Gottfried Vollmer, Dietmar Huhn, Carina N. Wiese, Erdogan Atalay, René Steinke, Heinrich Schmieder (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(11)

Obsahy(1)

Dálniční policie má stále plné ruce práce, přestože mají novou posilu - Julii Stinshoff a Hendrika Duryna. (oficiální text distributora)

Recenze (74)

messiah odpad!

všechny recenze uživatele

Dost dobře nechápu proč byl nasazen tým dvě, když ani "tým jedna" neměl po celou dobu stejné složení. Vždyť samotnej Simír se objeví až ve druhém díla a jeho kolegové se střídaj taky celkem často. Zbytek obsazení bych neviděl jako podstatný důvod pro tenhle krok. Myslím ež stačila jan další řada Kobry 11 a bylo vystaráno. Tohle vaření z kalné vody je šlápnutím vedle. ()

JajinkaBec 

všechny recenze uživatele

Případy mi mnohdy připadaly originálnější než v původní Kobře 11. Osobně si myslím, že by měli Frank se Susannou mnohem větší šanci, kdyby nebyli žádnou "odnoží", ale dalším, zcela samostatným seriálem. Napětí mezi nimi bylo patrné, mělo to svižné tempo. Podle mě je to taková splácanina Kobry 11 a Dempseyho a Makepeacové. Podobnost s druhým seriálem se mi zdá až neuvěřitelná. Ona příslušnice šlechty, slušná, vždy perfektně upravená a na úrovni. On buran bez respektu k autoritám, vždycky jako první vytahující zbraň a bezhlavě se řítící dopředu. ()

Reklama

xaver odpad!

všechny recenze uživatele

Ze začátku se na to ještě občas dalo dívat, ale seriál pak upadl do naprosté stupidity. Ti dva hrdinové jsou naprosto debilní policajti, kteří již dávno měli být vyhozeni od policie pro napáchání nebetyčných škod. Vždy pachatele zatýkají tak, že jim ujede a pak následuje honička, při které zničí naprosto všechno. Poprvé dávám odpad! A to jsme ještě tolerantní. ()

marek29 

všechny recenze uživatele

Tento seriál sleduji už od dětství a když mám čas, vždy se na něj rád podívám. Někomu vadí nerealističnost kaskadérských kousků Semira Gerkchana, ale dobře se u toho seriálu relaxuje. Je to perfektní oddechová záležitost. Vždy kvalitní zápletka, někdy krásná super auta a občas i nádherné ženy :-) Na Kobře sem vyrostl a i když nehltám každý díl, pár sérií jsem už zhlédnul a když ji zastihnu v televizi rád se podívám. Nadměrná dávka akce a napětí, lehké množství humoru. Takto by měl vypadat koukatelný seriál. Není asi nikdo kdo by ji neznal, ale pokud přece jenom - Kobru 11 směle doporučuji! ()

Honza dAve 

všechny recenze uživatele

Hm, už ani ty auta nejsou co bejvaly, už šrotujou značně ojetý kusy, polizeimeister's Porsche už se předvádí jenom v nedestruktivních záběrech a Jan se Simírem likvidujou Passaty z počátku osmdesátých let (silně pochybuju, že by je německá policie ještě používala). Nicméně v souvislostech německé seriálové produkce to pořád jde (proto ne "odpad!") a Simír pořád rulezz :o)). ()

Galerie (68)

Zajímavosti (9)

  • Film získal cenu na World Stunt Awards 2004 za nejlepší akci v zahraničním filmu. (patrik1177)
  • Epizodu v Německu sledovalo okolo 5,46 milionu diváků, což bylo zhruba o milion méně než tehdejší poslední epizoda původní Kobry 11 (od r. 1996). (mar48)

Reklama

Reklama