Reklama

Reklama

Kobra 11 - Nasazení týmu 2

(seriál)
  • Německo Alarm für Cobra 11 - Einsatz für Team 2
Akční / Krimi / Drama / Thriller
Německo, (2003–2005), 9 h 19 min (Minutáž: 45–90 min)

Hrají:

Julia Stinshoff, Hendrik Duryn, Charlotte Schwab, Gottfried Vollmer, Dietmar Huhn, Carina N. Wiese, Erdogan Atalay, René Steinke (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(11)

Obsahy(1)

Dálniční policie má stále plné ruce práce, přestože mají novou posilu - Julii Stinshoff a Hendrika Duryna. (oficiální text distributora)

Recenze (74)

Honza dAve 

všechny recenze uživatele

Hm, už ani ty auta nejsou co bejvaly, už šrotujou značně ojetý kusy, polizeimeister's Porsche už se předvádí jenom v nedestruktivních záběrech a Jan se Simírem likvidujou Passaty z počátku osmdesátých let (silně pochybuju, že by je německá policie ještě používala). Nicméně v souvislostech německé seriálové produkce to pořád jde (proto ne "odpad!") a Simír pořád rulezz :o)). ()

Malarkey odpad!

všechny recenze uživatele

Hlavní herci si chtěli odpočinout, tak je nechali těžce zranit a na jejich místa pozvali další dvojku, která je mi krajně nesympatická, neumí hrát (jako většina němců) a do seriálu se absolutně nehodí. Jediné co potěší jsou další zničená auta...ale už ani příběh nemá čím překvapit a začíná se objevovat to, že tvůrci perou již podruhé vyprané prádlo...a plno věcí si kopírují z originálu. (11 %) ()

Reklama

JajinkaBec 

všechny recenze uživatele

Případy mi mnohdy připadaly originálnější než v původní Kobře 11. Osobně si myslím, že by měli Frank se Susannou mnohem větší šanci, kdyby nebyli žádnou "odnoží", ale dalším, zcela samostatným seriálem. Napětí mezi nimi bylo patrné, mělo to svižné tempo. Podle mě je to taková splácanina Kobry 11 a Dempseyho a Makepeacové. Podobnost s druhým seriálem se mi zdá až neuvěřitelná. Ona příslušnice šlechty, slušná, vždy perfektně upravená a na úrovni. On buran bez respektu k autoritám, vždycky jako první vytahující zbraň a bezhlavě se řítící dopředu. ()

xaver odpad!

všechny recenze uživatele

Ze začátku se na to ještě občas dalo dívat, ale seriál pak upadl do naprosté stupidity. Ti dva hrdinové jsou naprosto debilní policajti, kteří již dávno měli být vyhozeni od policie pro napáchání nebetyčných škod. Vždy pachatele zatýkají tak, že jim ujede a pak následuje honička, při které zničí naprosto všechno. Poprvé dávám odpad! A to jsme ještě tolerantní. ()

messiah odpad!

všechny recenze uživatele

Dost dobře nechápu proč byl nasazen tým dvě, když ani "tým jedna" neměl po celou dobu stejné složení. Vždyť samotnej Simír se objeví až ve druhém díla a jeho kolegové se střídaj taky celkem často. Zbytek obsazení bych neviděl jako podstatný důvod pro tenhle krok. Myslím ež stačila jan další řada Kobry 11 a bylo vystaráno. Tohle vaření z kalné vody je šlápnutím vedle. ()

Galerie (68)

Zajímavosti (8)

  • Scéna, kdy padá auto se svědkem z kamenolomu, byla použita z původního seriálu Kobra 11 (od r. 1996), konkrétně z epizody Černé ovce (2002). Můžeme si také všimnout, že auto má v obou epizodách stejnou poznávací značku. (mar48)
  • Most, který se ve filmu objevuje, skutečně existoval a kvůli špatnému stavu musel být zbourán. Toho filmaři využili, a tak nevznikly žádné zbytečné škody. Na místě starého mostu byl nakonec vystavěn nový. (mar48)

Reklama

Reklama