Kobra 11 - Nasazení týmu 2 (TV seriál)

• Německo

Alarm für Cobra 11 - Einsatz für Team 2

Akční / Krimi / Drama / Thriller

Německo, 2003–2005, 9 h 19 min (Minutáž: 45–90 min)

Julia Stinshoff, Hendrik Duryn, Charlotte Schwab, Gottfried Vollmer, Dietmar Huhn, Carina N. Wiese, Erdogan Atalay, René Steinke, Heinrich Schmieder, Jule Gartzke, Jessica Richter, Werner Dähn, Alma Leiberg, Ralf Richter, Bernd Tauber, Annette Frier, Andreas Günther, Anja Beatrice Kaul, Elyas M'Barek, Julian Weigend, Dirk Martens, Jochen Kolenda, Maximilian Krückl, Sven Martinek, Matthias Schloo, Katja Woywood, Arved Birnbaum, Nicholas Bodeux, Xaver Hutter, Harald Posch, Michael Rast, Berivan Kaya, Tobias Unkauf, Stephan Bieker, Thomas Morris, Werner Tritzschler, Susanne Kubelka, Mark Zak, Zoe Ziegler, Gerald Fiedler, Oliver Böttcher, Georg Prokop, Alexander Hörbe, Thomas Pohn, Dieter Bach, Patrick Joswig, Niels Kurvin, Hinnerk Schönemann, Holger Doellmann, Paul Faßnacht, Artus Maria Matthiessen, Bernhard Bötel, Stefanie Mühle, Ralf Stech

Případy mi mnohdy připadaly originálnější než v původní Kobře 11. Osobně si myslím, že by měli Frank se Susannou mnohem větší šanci, kdyby nebyli žádnou "odnoží", ale dalším, zcela samostatným seriálem. Napětí mezi nimi bylo patrné, mělo to svižné tempo. Podle mě je to taková splácanina Kobry 11 a Dempseyho a Makepeacové. Podobnost s druhým seriálem se mi zdá až neuvěřitelná. Ona příslušnice šlechty, slušná, vždy perfektně upravená a na úrovni. On buran bez respektu k autoritám, vždycky jako první vytahující zbraň a bezhlavě se řítící dopředu.(7.9.2010)

• messiah

Dost dobře nechápu proč byl nasazen tým dvě, když ani "tým jedna" neměl po celou dobu stejné složení. Vždyť samotnej Simír se objeví až ve druhém díla a jeho kolegové se střídaj taky celkem často. Zbytek obsazení bych neviděl jako podstatný důvod pro tenhle krok. Myslím ež stačila jan další řada Kobry 11 a bylo vystaráno. Tohle vaření z kalné vody je šlápnutím vedle.(7.4.2008)

Tento seriál sleduji už od dětství a když mám čas, vždy se na něj rád podívám. Někomu vadí nerealističnost kaskadérských kousků Semira Gerkchana, ale dobře se u toho seriálu relaxuje. Je to perfektní oddechová záležitost. Vždy kvalitní zápletka, někdy krásná super auta a občas i nádherné ženy :-) Na Kobře sem vyrostl a i když nehltám každý díl, pár sérií jsem už zhlédnul a když ji zastihnu v televizi rád se podívám. Nadměrná dávka akce a napětí, lehké množství humoru. Takto by měl vypadat koukatelný seriál. Není asi nikdo kdo by ji neznal, ale pokud přece jenom - Kobru 11 směle doporučuji!(28.1.2012)

• Honza dAve

Hm, už ani ty auta nejsou co bejvaly, už šrotujou značně ojetý kusy, polizeimeister's Porsche už se předvádí jenom v nedestruktivních záběrech a Jan se Simírem likvidujou Passaty z počátku osmdesátých let (silně pochybuju, že by je německá policie ještě používala). Nicméně v souvislostech německé seriálové produkce to pořád jde (proto ne "odpad!") a Simír pořád rulezz :o)).(27.9.2006)

• Malarkey

Hlavní herci si chtěli odpočinout, tak je nechali těžce zranit a na jejich místa pozvali další dvojku, která je mi krajně nesympatická, neumí hrát (jako většina němců) a do seriálu se absolutně nehodí. Jediné co potěší jsou další zničená auta...ale už ani příběh nemá čím překvapit a začíná se objevovat to, že tvůrci perou již podruhé vyprané prádlo...a plno věcí si kopírují z originálu. (11 %)(26.9.2006)

• - Úvodní znělku namluvil Patrick Linke a v českém dabingu Jaroslav Kaňkovský. (mar48)

• - Scéna, kdy padá auto se svědkem z kamenolomu, byla použita z původního seriálu Kobra 11 (od r. 1996), konkrétně z epizody Černé ovce (2002). Můžeme si také všimnout, že auto má v obou epizodách stejnou poznávací značku. (mar48)

• - Epizodu v Německu sledovalo okolo 5,46 milionu diváků, což bylo zhruba o milion méně než tehdejší poslední epizoda původní Kobry 11 (od r. 1996). (mar48)