„Vy ho chytíte.“ – „Hovno, už o ňom nakrúcajú aj filmy.“ ZODIAC je takmer majstrovské dielo, ale to už zaváňa príliš vážnym braním filmov a tomu som sa vždy snažil vyhíbať. Takže inak. Zodiac naozaj žil, naozaj vraždil a možno jeho identitu napokon odhalili... ale asi nie. Davida Finchera mám rád napriek tomu, že niektoré jeho filmy (VOTRELEC 3, HRA) sú precenené, s heslom „forma je všetko“. ZODIAC je jeho zatiaľ najlepším filmom. Nie je to žiadny serial killer (ako SEDEM), je to technicky poslušná a kvalitná a inteligentná a štýlová a dokonca vtipná dráma o mužoch, ktorí zasvätili život niečomu, čo si vybralo daň a u niektorých si ju vyberá dodnes. Kino Považan 2007(14.7.2007)

Zodiac ukazuje, že kolikrát je mnohem lepší natočit film na základě skutečný události, než vymejšlet nějaký překombinovaný nepravděpodobný příběhy. První polovině s několika efektníma vraždama bych dal 5 hvězd. Druhá polovina byla na můj vkus až moc ukecaná a už mě tolik nebavila. Celkově lepší 4 hvězdy.(21.6.2011)

Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire. Pro mne pečlivě natočená, napínavá, nadprůměrná krimi. Bohužel má o něco delší stopáž a je v podstatě bez pointy. Od Davida Finchera jsem čekal o trochu víc. Trailery: http://www.csfd.cz/film/221713-zodiac/videa/(28.12.2009)

David Fincher už několikrát dokázal, že po skoneční jeho filmu jsem skutečně neměl náladu vzít si žlutej klouboček a oranžový slipy a jít křepčit na karneval. Spíše jsem se díval s lanem v ruce po pevných větvích v aleji . Fincher mě zase vcucnul do děje, takovým zpsůobem že jsem si celejch 160 minut připadal jak polda co ho zajímá jediný, vypátrat Zodiaca. Pěkně jsme si užil tu atmosféru oněch let . Občas mě z té atmosférky přepadaly nepříjemný pocity. S každou příbývající stopou k Zodiacovi jsem byl více a více nervoznější až jsem sámou nervozou kousnul vedle sedícho kámoše do ruky. Prostě skvělá pátračka po vrahounovi jak má bejt, ale jak jsem ji ještě nikdy neviděl. Ještě mě napadlo, co kdyby noviny v Česku otiskávaly Zodiacovi dopisy a šifry. Beztak se tam píše o hovnu ehm o politicích, takže vlastně o hovnech.(26.6.2007)

Krásně atmosférická sonda (nejen) do přelomu 60. / 70. let s řadou perfektně zvládnutých napínavých scén, z nichž zaujme zejména ta u jezera, která měla ten správný shock-exploatační feeling. Oceňuju motiv vyšetřovatelů, které jejich posedlost případem natolik pohltí a vyčerpá, že v určité chvíli je jim už jedno, kdo je skutečným vrahem a touží jen vyšetřování za každou cenu uzavřít. Škoda jen, že to celé tak nesnesitelně nudí.(11.6.2007)

• - Keď policajti prehľadávajú karavan podozrivého Allena (John Carroll Lynch), nemajú rukavice a všade nechávajú svoje otlačky, čo sa pokladá za veľkú chybu pri domových prehliadkach. (Jumar)

• - První Zodiacovy dopisy se dostaly do médií 1. srpna 1969. (Tygrys)

• - Tvůrci filmu najali skutečného soukromého detektiva, aby pátral po pravém Zodiacovi. Náklady na detektiva pak zahrnuli do rozpočtu filmu. (Butcher of Blaviken)