Když se účastníci nové reality show pod vedením režiséra Murphyho vydají do virginských lesů, netuší, že kromě kamer je budou sledovat oči zmutovaných kanibalů, toužících po čerstvé mase. Tentokrát půjde skutečně o život a ten, kdo prohraje, nepřežije...  Měla to být skvělá rodinná reality show odehrávající se v západní Virginii. Pod vedením režiséra Dalea Murphyho (Henry Rollins), který kdysi sloužil ve speciálních jednotkách, se skupina odvážlivců rozdělená na dvojice pokusí přežít v divočině pokryté neprostupnými lesy. Ovšem záhy se ukáže, že účastníky soutěže nesledují pouze kamery. Nikdo nepočítal s tím, že se ve stínu stromů skrývá rodina zmutovaných kanibalů, kteří baží po čerstvém mase. A hodlají ho ulovit za každou cenu. Nejbrutálnější reality show všech dob začíná, tentokrát půjde skutečně o život. Ten, kdo prohraje, skončí pod rezavým sekáčkem nenasytných lidojedů... V dalších rolích hrají Erica Leerhsen, Texas Battle, Daniella Alonso, Crystal Lowe ad. (oficiální text distributora)

Hrus

Už sem se u filmu dlouho tak nepobavil. Tohle Béčko o sobě ví, že je to béčko, proto se nebojí používat všemožných klišé a vykrádaček z jiných filmů. Skupinka "normálních lidí" je tak směšně typizovaná a z větší části nepříliš sympatická, že se doslava těšíme až budou rozsekáni/naporcováni/snědeni. Ke klasickým brutalitkám přibývají ještě všelijaké další nechutnosti (sex 2 mutantů, nevědomá konzumace kamarádky), ale jinak to mohlo klidně tlačit na pilu ještě víc. Právě nadhled autorů, který je zřejmý z toho, kolik vykrádaček z jiných filmů (ať už vykrádaček scén, tak charakterů postav, tak brutálních překvapení) zde najdeme, dává filmu příchuť něčeho známého a dobrého a do jisté míry i úsměvného. Ano, u tohoto filmu jsem se smál. ()

rahde

Na první pohled hodně laciný příběh odehrávající se někde v zapomenuté části USA, kde se členové jedné reality show stanou obětí zmutovaných kanibalů... ale při hlubším zamyšlení v něm objevíme skryté poselství. Kanibalové zacházejí se svými obětmi stejně, jako spousta lidí se zvířaty. Jejich oběti často umírají dlouhou a trýznivou smrtí, místo rychlého ukončení. Snad se někdo nad tím zamyslí a přestane se chovat tímto způsobem. ()

Abalzo

Spoustu nelogických scén a chování postav (bohužel jen v málo hororech tohoto ražení se chovají postavy přirozeně a logicky), pak nějaké to pochybení v oblasti maskování (někdy teče až moc krve, někdy naopak krev chybí - copak když z někoho kucháte střeva, vylézají bílé, čisté "trubky", bez kapičky krve?). Jinak ale dobrej masakr, který má spád, a díky těm nelogickým scénám a Henrymu Rollinsovi coby nelítostnému mstiteli je i zábavný. ()

veverysiak

Takmer priepastný rozdiel medzi Jednotkou a Dvojkou je dôsledkom trestuhodného zlyhania všetkých zainteresovaných článkov. od námetu a scenára, cez dialógy, kameru, réžiu, až po hercov, mám silný pocit, že chlapi to parádne odflákli v domnení, že sa zotrvačnosťou zvezú na mene prvotiny, takže 40%. ()

popo666

Uz by sa amici mohli vratit k niecomu pozeratelnemu. 100 litrov modro-zelenej-cervenej-ciernej krvy sracku horor nezachrania... ()

Hunys

Po příšerné 1. dílu přišel 2. No hrůza. Jestli budu mít nervy s kouknout 3. díl a bude to stejná blbost tak se zabiju. Když v jedničce ty "zrůdy" zařvali v garáži. Nevěděl jsem co čekat od 2. dílu. No dočkal jsem se. Rodinka zmutovaných nesmyslů pobíhá po lese a dává si lidský meny. Nic méně v 1. dílu přežili jen 2 lidi + stařík z opušťenýho baráku. Moc lidí to z obsazení není, ale zpět k 2. dílu. Natáčení seriálu přežití se stalo skutečností a postupně tam zařvalo 7 zrůdiček a 6 soutěžících se štábem. Pokud jsem dobře počítal :). Nemá děj!!! Určitě nedoporučuji. ()

LCH

Celkem dobrý pokračování Wrong turn. Ovšem na jedničku to nemá. (60%) Takže hezký 3 hvězdy. ()

Sentinel

Náznaky atmosféry a příběhu se vytratily, i tak ale dostanete slušnou porci béčkové zábavy, která rozhodně neurazí. ()

wray

v podstate to iste co prva cast, akurat slabsie :/ lahsie zabudnutelne, menej vyrazne, mozno napinave (ale stale najma "hnusne"), koniec neprekvapi tak a aj ostatne "prekvapenia" vo filme su slabe... ale co si budeme klamat taketo nieco sa cakalo takze priaznivcom zanru mozno ulahodi, takym "normalnym" divakom neodporucam ()

kishi_SO

priamociare "B-ecko". Neriestie spravanie postav, zmysluplnost dialogov alebo chapatelny dej. Staci vam porcia krvi, zvratenosti a nechutnosti, ktorymi WT 2 bohato disponuje. ()

TonoM

Neberme v potaz chyby a podobné věci, takový ten oddychový horor co splnuje účely to jistě je. Nejpozitevněji vidím to, že při drtivé věčině pokračování je dvojka katastrofou, no ale podle mě dvojka v Pachu krve je solidním konkurentem jedničky, 70%. ()

Ace.A.T.L.

Tak tady už pomalu začínáme vstupovat do průseru. Nudný, předvídatelný, trapný a lehký náznak nepříjemnosti z jedničky už téměř vymizel. Je to spíš směšný, než děsivý nebo napínavý. Tohle už jsem měl opravdu jen jako kulisu a přistihnul jsem se, že jsem u toho neplánovaně začal dělat jiný věci a ani jsem se nad tím nepozastavil. Takže za mě 1* a NEDOPORUČUJU ()

Henk

Asi je to jen můj subjektivní dojem,ale trochu mi to přišlo jako ukázka samoůčelné brutality, která s hororovým žánrem nemá již mnoho společného. Jednička se mi líbila o dost víc. ()

Horácius

Samozřejmě nehorázná zábava pro ty otrlejší diváky, kterým nevadí pohled na vnitřnosti a podobně. Film si opravdu nehraje vůbec na nic víc, než by bylo zdrávo a proto můžu s klidným svědomím dát alespoň 65%, protože to co jsem si představoval, to bylo zcela splněno. Jinak samozřejmě úchylárna, u které by se řadě diváků protočily panenky (a taky žaludek). ()

Vital

Přitroublé plné teenagerů a bez velkého napětí.O proti jedničce,kde byly lidské "nestvůry" odpudivé,tak tady je vidíte tak často,že už vám to nepřijde,navíc se celý děj odehrává za světla,takže nějaké to napětí tím vyprchává. ()