Pach krve 2: Cesta nikam

Wrong Turn 2: Dead End

Pach krvi 2

Horor / Thriller / Akční

USA, 2007, 92 min

CITÁT - Neumírej, nebuď mrtvej, pomóc !!!......... Pak došlo k rozpůlení osobnosti a já se musel pousmát. Je to scéna hned na začátku filmu, vlastně je to první mrtvola. To jak byla zabita je také použito ve snímku Horor skeleton farms halloween http://www.csfd.cz/film/283720-skeleton-farms-halloween-horrorshow/ jako součást videoklipu skupiny Wendesday. CITÁT - Vítejte v Apokalypse - hra začíná.......... Mám rebus : Jedna dvojice chodí po lese tři hodiny a nenarazí ani na jednu past, ale pak najednou všichni - docela divné. Tento příběh se mi zdá akčnější než první film, ale zcela určitě je o třídu výše než film třetí. Mutanti tu dokonce i v některých záběrech mluví a to docela srozumitelně a logicky. CITÁT - Sakra, sakra, sakra.......... Plno nechuťáren, krve, kanibalismu, spousta mutantů a hezkých holek ( na obou stranách - cha cha ).(31.3.2011)

• pan Hnědý

Jednou řekl Dario Argento: "Když má žena krásnou tvář a tělo, zavraždění jí svědčí mnohem více, než kdyby byla škaredá". Naprostý souhlas, a v tomhle vyniká Wrong Turn 2: Dead End dokonale (například El je výborný kousek). Bohužel je to jediná složka s vykrádačkou klasických hororů bez naturalistických prvků.(6.3.2014)

• POMO

Ľahká béčková vyvražďovačka, ktorá stavia na premise prvého dielu, ale na rozdiel od neho neprichádza s vlastnými nápadmi a miesto toho si pohodlne (a neskrývane) lebedí na námete japonského Battle Royale a spopularizovaných prvkoch z Predátora (Henry Rollins čoby drsný pomaľovaný mariňák) a originálneho Texaského masakru (holčina pripútaná za stolom pri slávnostnej večeri). Aj herci boli v prvom diely zaujímavejšie obsadení a snaživejší. Títo sú tuctovejší a ľahšie zabudnuteľní.(7.1.2010)

Kupodivu ne zas tak blbé. Logika sice opět schytává čestné K.O. (v jednom lese mizí kvanta lidí, přesto nikoho nenapadne podívat se do útrob zavřené továrny; celý systém fungování TV soutěže je přinejmenším podivný), ale už nejde o natolik předvídatelnou a stupidní podívanou, aby výrazněji nudila či urážela divákovu pozornost. Úvodní scéna pobavila. Třetí hvězda za Henryho Rollinse; vždycky jsem si přál, aby se v podobném filmu objevila nějaká drsná militantní guma a nakopala všechny ty zrůdičky do řitě. 5/10(2.1.2011)

70%. O nieco slabsie, ako jednotka, ale stale sa mi to celkom pacilo. Dobry rozbeh hned na uvode, ta vrazda bola dost brutalna, potom nastane asi tak polhodinka nudy a pomaly sa to zacne opät rozbiehat, ked zacnu buduce obete prichadzat na to, ze niekto ich tam vrazdi. Nepovedal by som, ze je dej uplne predvidatelny, pretoze prave ten hrdina, o ktorom som si bol isty, ze sa mu nic nestane, prave on to schytal. Takze kto to prezije a kto nie, zostava pre divaka len zahadou... 08.06.2010 ______ Erica Leerhsen - (Nina) +++ Henry Rollins - (Dale) +++ Texas Battle - (Jake) +++ Aleksa Palladino - (Mara) +++ Daniella Alonso - (Amber) +++ Steve Braun - (Jonesy) +++ Crystal Lowe - (Elena) +++ Kimberly Caldwell - (Kimberly) +++ Hudba: Bear McCreary(8.6.2010)

• - Herečka Erica Leeshern si zahrála i v hororu Texaský Masakr Motorovou pilou (2003). (Dines)

• - Jak někteří z vás možná spatřili, na konci filmu Wrong Turn přežil jeden mutant. Ten samý hraje v tomto pokračování a na konci filmu ho můžete uvidět také - čili také přežil. (Dines)

• - Ve filmu se nikdy nezmínila jména kanibalů. Jeden z nich nám byl představen už v prvním díle, jde o kanibala Three Fingers. Ostatní čtyři kanibalové ovšem nikdy nezmínili své jméno, jsou zobrazováni jako Pa, Ma, Sister and Brother. V překladu se jedná o Mámu, Tátu, Sestru a Bratra. (Dines)