Pach krve 2: Cesta nikam

Wrong Turn 2: Dead End

Pach krvi 2

Horor / Thriller / Akční

USA, 2007, 92 min

Temná atmosféra je tu ze začátku narušena natáčením realityshow. Jak přijdou na řadu zmutovanci, tak aktérům začíná docházet to, že můžou přijít o život a od té chvíle začíná opět starý dobrý Pach krve. Nechybí tu brutální scény, které ještě z mého pohledu mohly ukázat víc a do poslední chvíle nevíte, kdo a zda vůbec někdo přežije.(31.10.2012)

Ale tak...dvojku jsem si přece nemohl nechat ujít, když už jsem viděl první díl, ne? :) Můžu vám říct, že tohle byl ten nejnechutnější film, co jsem kdy viděl. Nepamatuji si na krutější a takhle nechutný film. Pokud máte silný žaludek, jděte do toho. Od poloviny filmu vás čeká opravdu brutální horor. Tenhle díl se mi líbil víc, než jednička, takže dávám 60%(24.5.2012)

Inu, první Wrong Turn se mi vcelku líbil, ale hrál si na moc vážného a byl tak trochu pomalý. Za to zde máme víc akce, víc humoru, víc postav na mordování a napínavý děj bez hluchých míst. Bylo zde vidět i pár odkazů na různé filmy a to, že mariňák Dale nejdřív pošle Sly Stallona do háje a pak se promění v Ramba, je zajímavá a humorná filmová proměna. Bavil jsem se pěkně. Je to sice vyloženě citelné béčko, ale proč by ne? Uvidíme, jak na tom bude další pokračování.(2.11.2011)

Někteří kanibalové tady vypadají jako čaroděj z Troškovy pohádky O princezně Jasněnce a létajícím ševci, u který jsem se mimochodem bál asi víc než u tohodle, sice jako dítě, ale i tak. Přesto to není špatný, i když chvílema tak nechutný, že musím pochybovat o svý psychický příčetnosti, když na to vydržím čumět a ještě to při hodnocení neodepíšu jako kravinu. 60%(7.2.2013)

CITÁT - Neumírej, nebuď mrtvej, pomóc !!!......... Pak došlo k rozpůlení osobnosti a já se musel pousmát. Je to scéna hned na začátku filmu, vlastně je to první mrtvola. To jak byla zabita je také použito ve snímku Horor skeleton farms halloween http://www.csfd.cz/film/283720-skeleton-farms-halloween-horrorshow/ jako součást videoklipu skupiny Wendesday. CITÁT - Vítejte v Apokalypse - hra začíná.......... Mám rebus : Jedna dvojice chodí po lese tři hodiny a nenarazí ani na jednu past, ale pak najednou všichni - docela divné. Tento příběh se mi zdá akčnější než první film, ale zcela určitě je o třídu výše než film třetí. Mutanti tu dokonce i v některých záběrech mluví a to docela srozumitelně a logicky. CITÁT - Sakra, sakra, sakra.......... Plno nechuťáren, krve, kanibalismu, spousta mutantů a hezkých holek ( na obou stranách - cha cha ).(31.3.2011)

• - Ve filmu se nikdy nezmínila jména kanibalů. Jeden z nich nám byl představen už v prvním díle, jde o kanibala Three Fingers. Ostatní čtyři kanibalové ovšem nikdy nezmínili své jméno, jsou zobrazováni jako Pa, Ma, Sister and Brother. V překladu se jedná o Mámu, Tátu, Sestru a Bratra. (Dines)

• - Postava Niny byla v prvních verzích scénáře těhotná. (-bad-mad-wolf-)

• - V jedné ze scén Henry Rollins (Dale Murphy) řekne: "Jdu vstříc patnácti minutám slávy." Tím odkazuje na citát slavného amerického malíře a hlavního propagátora hnutí Pop Art Andyho Warhola. Ten tvrdil, že každý si jednou užije svých 15 minut slávy. (Amras)