poster

Pach krve 2: Cesta nikam

 • USA

  Wrong Turn 2: Dead End

 • Slovensko

  Pach krvi 2

Horor / Thriller / Akční

USA, 2007, 92 min

 • pan Hnědý
  **

  Jednou řekl Dario Argento: "Když má žena krásnou tvář a tělo, zavraždění jí svědčí mnohem více, než kdyby byla škaredá". Naprostý souhlas, a v tomhle vyniká Wrong Turn 2: Dead End dokonale (například El je výborný kousek). Bohužel je to jediná složka s vykrádačkou klasických hororů bez naturalistických prvků.(6.3.2014)

 • JohnnyD
  *

  Wrong Turn, tak jednotka ako aj dvojka, predstavuje nevydarený mix slasheru a exploitation. Ak už existuje nejaký dôvod na pozeranie exploitation, ktorý ospravedlňuje to bezdôvodné násilie, je to záverečná pomsta. To je to, čo je úplne zbytočné v slasheroch, lebo násilie v nich je skôr komické a vrah nie je až taká psychopatická živelná beštia. A to je kameň úrazu Wrong Turn 2: nie je príjemné ani zábavné dívať sa na úprimne nechutné mordy, ale ak už, tak chcem poriadnu krvavú masakrálnu pomstu na konci. Zabitie troch ši štyroch kanibalov to nie je. Radšej by som videl prequel alebo definitívny koniec s komandom, ktoré vymasakruje všetkých tých zmrdov.(10.5.2010)

 • MikO_NR_1909
  **

  Naproti nevýraznej (kultovej) jednotke ešte väčší odvar. Pritom v polovici sa na to ešte dalo ako tak pozerať. Boj o život priamo v Reality show je taký ten typický teenegerský prvok, ktorý si musí človek vychutnať z toľkej absurdity. Lenže paradoxne pri tých odfláknutých krvavých mizanscénach, (snáď až na trik s uvoľňovaním ruky) ma prešla akákoľvek "chuť" :). Ani trik sekery do stromu oproti jednotke už nefunguje.(5.2.2013)

 • Ded@M@tes
  **

  Skupinka soutěžících se účastní pořadu a snaží se vyhrát finanční výhru, jenže nečekají co na ně číhá v lese, místní lidé, kteří díky toxickému odpadu s tamější firmy zdegenerovali. Klasický boj o přežití a o záchranu života. Být zde většího napětí a originality ve filmu, šel bych aspoň o jednu hvězdu víc. ( Hodnocení: 4/10 )(17.4.2012)

 • SOLOM.
  ***

  V Americe se to jen hemží nejrůznějšími reality show a tak není divu, že tenhle nešvár moderní doby někoho napadlo strčit i do hororového filmu. Nevím ovšem jestli to byl ten nejšťastnější nápad. Kouzlo jedničky pomalu vyprchalo a ani humorné pojetí to moc nezachránilo. Začátek se nese v dost nudném duchu a seznamování s pěticí soutěžících a štábem. Partička nejrůznějších individuí se rozhodla vydělat menší balík peněz a pro vítězství jsou ochotni udělat téměř cokoliv. Popravdě řečeno mě nezaujal ani jeden z nich svým osobním příběhem, ale za to Crystal Lowe svými vnadami. To že je spousta lidí schopná udělat pro slávu téměř cokoliv není nic nového a tak její strip nikoho nepřekvapí, ale potěší. Co se týká mentální rodinky kanibalů, tak ti nesahají bratrům z jedničky ani po kotníky. Jediné co mi vrtá hlavou je to, že jejich takzvaný otec si zahrál v jedničce toho pumpaře a teď tohle....Jednotlivá úmrtí měla určité klady, jako například roztomilou kreativitu a představivost tvůrců, kteří to vzali opět humorným způsobem ( např. dvojitá hetka do hlavy. V parodii se to začalo měnit až ve chvíli, kdy ten voják vzal spravedlnost do svých rukou a začal je zabíjet jednoho po druhém. Přesto všechno budu hodnotit film jako čistý průměr, protože jsem se tu a tam doopravdy zabavil. Slabší 3*(26.3.2010)

 • - Mike (Matthew Currie Holmes) má na sobě tričko s nápisem BR Battle Royal, což je asociace s hororem Battle Royale (2000). (kukkik)

 • - Natočeno za pouhých 25 dní. (-bad-mad-wolf-)

 • - Postava Niny byla v prvních verzích scénáře těhotná. (-bad-mad-wolf-)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace