Když se účastníci nové reality show pod vedením režiséra Murphyho vydají do virginských lesů, netuší, že kromě kamer je budou sledovat oči zmutovaných kanibalů, toužících po čerstvé mase. Tentokrát půjde skutečně o život a ten, kdo prohraje, nepřežije...  Měla to být skvělá rodinná reality show odehrávající se v západní Virginii. Pod vedením režiséra Dalea Murphyho (Henry Rollins), který kdysi sloužil ve speciálních jednotkách, se skupina odvážlivců rozdělená na dvojice pokusí přežít v divočině pokryté neprostupnými lesy. Ovšem záhy se ukáže, že účastníky soutěže nesledují pouze kamery. Nikdo nepočítal s tím, že se ve stínu stromů skrývá rodina zmutovaných kanibalů, kteří baží po čerstvém mase. A hodlají ho ulovit za každou cenu. Nejbrutálnější reality show všech dob začíná, tentokrát půjde skutečně o život. Ten, kdo prohraje, skončí pod rezavým sekáčkem nenasytných lidojedů... V dalších rolích hrají Erica Leerhsen, Texas Battle, Daniella Alonso, Crystal Lowe ad. (oficiální text distributora)

pavont

V podstate slabsie ako prvy film, nastastie sa objavuju momenty, ktore su az neplanovane zabavne. Ttricko battle royale alebo samotny Henry Rollins, takze ked prizmurim oko 3* su tam. ()

perw

S tímhle filmem to nemysleli vážně, že ? Náhodně jsem to shlédl a musím říct, že jeden z nejhoršícho hororů. Škoda času. Opravdu jsem se radši mohl podívat po několikáté na Batmana. 10% za hezké prsa ve filmu. ()

Ajfist

Nastavovaná kaše,je holt nastavovaná kaše.Většina "dvojek" se snaží těžit z jedničky co se dá,aby se jí to vyrovnalo,ale jen málokdy se to podaří,pokud není v pokračování i nějaký jiný nápad.Tohle je prostě jen laciná béčková vyvražďovačka,bez jakéhokoliv nového náboje. ()

Chlo0opek

Již trochu méně napětí oproti 1. dílu, ale zas mnohem přibylo krve a nechutností. Jinak námět dobrý, jen tak trošku promrhaný zbytečně mnoho "nechutnostmi".. ()

cocaine

Osobně se mi to vůbec nelíbilo...myslím, že se na to už v životě neopdívám. Nemám rád typ hororů, kde jde opravdu jen o to, aby to bylo co nejvíc nechutný...vydržím hodně a vydržel jsem i tohle, ale opravdu jsem si říkal, že lidi, co na tomhle filmu pracujou musej bejt totální magoři...ale možná to bylo právě účelem filmu. Každopádně rozpačité 2*. ()

fitzjoy

Pozor na Klan létajících sekyrek! Sekyrka vám může způsobit drobná poranění hlavy! Nikdy nejez vepřový s tetováním! Nikdy netahej kamarádku z pasti tou rukou kterou si měl v minulosti vykloubenou. Nikdy nekupuj maso od lidí, kteří žijou v lese a vypadaj divně. Nikdy také od nich nepřijímej pozváni na večeři.¨ Nikdy nenuťte jíst veganku lidské maso, dost nechutně pak zvrací. Pokud jste exmariňák a daří se vám likvidovat divný lidi co vás chtěj sežrat , neposerte si to zachraňováním kamarádů. Výtka autorům filmu - Blondýnu jednou ranou sekyrou na dvě půlky nerosekneš, je to nesmysl. Sekyra se vždy zarazí o křížovou kost. Vždy se musíš rozmáchnout alespoň dvakrát. ()

Bohdy67

Váhal jsem mezi dvěma a třema hvězdama...Prvně sem dal dvě,ale jelikož jsem jedničku ohodnotil pěti,přivřu obě oči a dam tři. Ale jinak je to pro mě nejhorší díl celé série, kterej mě nijak neuchvátil. Poslední scéna se mi líbila,pač mimčo chlastajcí kontaminovanou vodu a tušim prst místo dudlana v každym hororu neuvidíte :D spodek tří hvězd a 41% ()

Krastyyy

Jednička byla fajn a místy jsem se u ní i bál, toto je ale samoúčelný hnus který napínavý vůbec není.... zlatý saw ()

breebee

Mě to náhodou bavilo. Zápletka sice nic moc, ale tu bych od takovéhleho filmu asi ani nečekala. Zato se mi líbilo celkem slušné seznámení s postavami, měla jsem tak možnost si je oblíbit a fandit jim, což se stalo. Nechutných scének bylo dost, napětí bych řekla že bylo také dostatečné. Oblíbenou postavou se rozhodně stal vysloužilý voják, kterému jsem přála přežití asi nejvíc ze všech. Takových 60% si film určitě zaslouží, i ty herecké výkony byli ucházející. 3* ()

naytsirk

Je to taková televizní hororová taškařice.... Buď na to přistoupíte a nebo ne.... Na to, že to nemá ani hodinu a půl to je dost dlouhý.... ()

Kletus

Opět jsem se dočkal béčkového děje a mnoha vykradených prvků všech slasherovejch filmů všech časů. Zajímavým prvkem tohoto pokračování byla přeměna čistě maskulinní společnosti ve společnost převážně feminní a s tím přišli vztahy mezi zrůdami a dokonce jedna erotická scéna. Navíc ženy vypadali daleko nechutněji než původní zrůdy. Pobavila mě postava toho velitele nebo co, který se rozhodl vzít celou situaci do svých rukou a za pomoci dynamitu a podobnejch serepetiček jde vstříct svému osudu ne nepodobně jako Stallone v Rambo 2. Čekal jsem horší pokračování. Dostalo se mi průměrného pokračování stejně tak průměrného béčka.A hvězda navíc za obsazení hlasu punkové legendy Black Flag Henryho Rollinse. **** ()

Perineum

O hvězdu lepší než jednička. Mutantů přibude, odhalí své krásné tváře, celé to má spád, mordy jsou nápadité, mínus dávám za závěrečný umělý prst, vedle něhož vypadají prsa Pamely jako zázrak přírody. ()

AltairAhad

Fuu, tak tenhle díl mě teda extra nebavil. A že už se dokážu dívat i na větší kraviny, jen jsem myslela, že Wrong Turn i s dalším dílem udrží nějak to stejné hodnocení, ale spadl (v mém žebříčku) o 2*. Tady bylo stupidní snad vážně vše a po půlce filmu jsem už dělala všechno jen ne pozorování tohohle... "filmu". ()

schindler

Jasně, béčko jak kráva, vše je jednoduché, prosté, nelogické ale to je všechno jedno, protože o to tady vůbec nejde. Tady jde hlavně o zmutované stvoření, kteří zde dostávají mnohem víc prostoru než v prvním díle. Masky jsou skvělé, jejich pohyby, způsob komunikace, posunky prostě radost se dívat. Nechybí ani několik drsnějších scén, takže sumasumárum v kategorii vidláckých hororů je u mě Pach krve určitě v nadprůměru. ()

Helled

Toto je dobré pokračování jak je vidět serie pachu krve probíha dobře toto je asi nejkravější pokračování pachu krve co vzniklo v jedné scéně se dokonce kdosi rozletěl na sračky ale rozhodně nejlepší scéna byla když se ten mladý kanibal s kapucí zvedl a nahodil si kosti.Joe Lynch měl dobře zapojený nápad show to bych teda nečekal v gore.Vzhůru na třetí díl ()

uprchlice

Režisér Rob Schmidt natočil před 10 lety první díl ze známé pentalogie "Pach krve". Tehdy se jednalo ještě o kvalitní díl. O 4 roky později se do pokračování pustil nepříliš známý režisér Joe Lynch a série šla pomalu do háje...! "Pach krve 2" ovšem ještě nebyl tak hrozný, jako třetí až pátý díl! Sice kvalita klesla na video film, ale přesto je to ještě koukatelné a snesitelné. Už proto, že v něm hráli celkem slušní herci (například Erica Leerhsen v roli Niny, která hrála v remaku "Texaský masakr motorovou pilou", "Organizm", nebo v pokračování "Záhada Blair Witch 2") Ovšem v "Pach krve 2" měla nejhezčí účes i barvu vlasů :D Teď přejdu opět k filmu. Už na první pohled mi bylo jasné, že se krví rozhodně nešetřilo, což není úplně špatně, ale není to také úplně dobře, protože slabší žaludky by měly asi trochu problém se na to dívat (i mně se při některých scénách převrací žaludek ). Režisér se tedy, podle mého názoru, mohl držet trochu víc jedničky, tzn. s krví šetřit a peníze využít na něco jiného ve filmu (třeba podplatit scenáristu, aby vymyslel o trochu lepší scénář ). Ovšem, i kdyby se tak stalo, tak si myslím, že lepší film se z toho nevymáčkne To, co bych ohodnotila jako kladné jsou herci (o těch už bylo psaní) a vcelku slušné masky na kterých si maskéři dali záležet. Mutanti jsou děsivější a mají o to víc znetvořené tělo (i mysl). No já se jich tedy bála víc Na závěr jen chci dodat, že přeživší odjeli opravdu v krásném autě a ten mutantík někde poblíž v lese byl roztomilí ()

Stinger78

Tohle téma už tu bylo mnohokrát, takže už je to jen o tom, jak budou hrdinové umírat a jak budou porcováni. Nejlepší postavou je jednoznačně Henry Rollins, tomu jedinému se dalo všechno věřit. Zbytek jsou nevýrazné xichty a o té vojandě škoda mluvit. Tvrďačka na entou a nakonec nerozváže stupidní uzel kolem pasu... Nakonec se ale objeví jedno velké překvapení POZOR SPOILER - přežije černoch :-)))) ()

Cor-Angar

Když se něco, co si říká film, tak moc snaží blížit se co nejvíc odpadu, nemůžu to hodnotit jinak. Ta 1* je asi za to, že jsem to nevypl po pěti minutách a dokoukal. Kromě tohoto "plusu" je tady všechno ostatní hned od začátku špatně, dokonce i ti herci jsou tak nějak nic moc (herci, ne jejich výkony, ty jsou mnohem horší než nic moc). Nebudu říkat že jsem se nezasmál (ať už to byl účel nebo spíš ne), ale tady jsem spíš doufal v aspoň průměrnej horor. No...jsem zvědavej jak špatná může být trojka. ()

Mark1983

Tak musím přiznat,že i když dávám tři hvězdičky,dvojka Pachu krve mě docela zklamala,a to i v případě,že v jedničce jeden zabiják přežil a i přesto se ve dvojce jako zabiják objevil někdo zcela jiný.Navíc mezi mutanty bylo ženské pohlaví,což mi také nesedělo,a to zpracování...no ...řekněme,že se jedná o průměrné zpracování,které se dá zkouknout do konce,ale jsou i mnohem lepší filmy.Třeba první díl. :-) ()