Když se účastníci nové reality show pod vedením režiséra Murphyho vydají do virginských lesů, netuší, že kromě kamer je budou sledovat oči zmutovaných kanibalů, toužících po čerstvé mase. Tentokrát půjde skutečně o život a ten, kdo prohraje, nepřežije...  Měla to být skvělá rodinná reality show odehrávající se v západní Virginii. Pod vedením režiséra Dalea Murphyho (Henry Rollins), který kdysi sloužil ve speciálních jednotkách, se skupina odvážlivců rozdělená na dvojice pokusí přežít v divočině pokryté neprostupnými lesy. Ovšem záhy se ukáže, že účastníky soutěže nesledují pouze kamery. Nikdo nepočítal s tím, že se ve stínu stromů skrývá rodina zmutovaných kanibalů, kteří baží po čerstvém mase. A hodlají ho ulovit za každou cenu. Nejbrutálnější reality show všech dob začíná, tentokrát půjde skutečně o život. Ten, kdo prohraje, skončí pod rezavým sekáčkem nenasytných lidojedů... V dalších rolích hrají Erica Leerhsen, Texas Battle, Daniella Alonso, Crystal Lowe ad. (oficiální text distributora)

Lyx

Neviem kde sa tomuto filmu nabralo 53%, ale je to neskutočne overrated. Tento nezaujímavý filmový vtip si nezaslúži ani 20%. Klišé na klišé. V podstate to isté ako prvý diel, akurát v nezaujímavejšom prevedení. Scenár odfláknutý a herci boli vážne zlí. Už dlho som nevidel hercov takto odfláknuť ich prácu. Well, ale to už nie je môj problém, takže pokračujem. Prostredie je fajn, predsa len, komu by sa nepáčili lesy a hory Severnej Ameriky (snáď som sa trafil). No taktiež masky sa od prvého dielu vôbec nevyvinuli a už neponúkajú nič nové. Okej, musím uznať, gore bolo na úctyhodnej úrovni a úmrtia tých nesympatických postáv ma neskutočne tešili. Takže až na pár svetlých bodov, samá tma a odpad. Moje hodnotenie: 15% ()

Pitryx

O pár bodíků slabší oproti prvnímu filmu, ale i toto si ode mne bere velmi vysoké hodnocení. Chyby nemá smysl rozebírat, je jich tu jak naseto, ale u těchto filmů to bývá pravidlem. Za mne sedmdesát procent. ***A PUL ()

curil

Horor je jeden z mých oblíbených žánrů a pokud je příběh přehnaný a vyšponovaný ad absurdum, tím lépe. Od doby před asi  třiceti  či pětatřiceti lety, když na naše videa dorazily první "Hory mají oči", což   je naprosto stejné téma, podobné filmy můžu. U mě jde především o vnímání atmosféry a většinou nesmyslné jednání obětí (někdy i těch vraždících psychopatů), které místo hrůzy dokáže vyvolat úsměv na tváři diváka. Sice se postupem času  krutost a názornost zvyšuje, ale i naše vnímání se mění. Jsme již zvyklí na ledacos, naše současnost nemá daleko k podobným situacím, i když v přenesené formě. ()

johnsnow

Dvojka pridala kozy a krvavosť ale našťastie už nešla oproti jednotke na vážny ale takýto uvedomelo jebnutý štýl a to sa cení. Pár smrtí zaujímavých (sekera, dynamit, rezačka) a príjemne ma prekvapila prvá smrť, tam u tej postavy som rátal, že prežije dlhšie alebo dokonca celý film. Uvidíme čo ďalšie diely ale nechutný záver naznačoval, že našich kanibalcov ešte meetneme. ()

Petrozkoz

jedna * pro Henryho, kterej tam byl opravdu dobrej. Jinak je to vážně strašný a jednička byla o 200 % lepší. Tady stálo všechno za prd. ()

JasonV

Oproti jednotke sa vytratilo napätie a atmosféra, pridalo sa však na fórikoch a gore efektoch, takže už sa síce báť nebudete, ale večer plný zábavy je istý :) ()

smrtubohem

Odpornej horor, odpornější než většina z toho, co jsem viděl. "Povedenější" než jednička, na diváka docela udeří všechen ten humus a brutalita. Kočky z reality šou stojej fakt zato. Nemožno nezaregistrovat silnou inspiraci ve filmech HORY MAJÍ OČI nebo THE CONDEMNED. ()

Ygan

Toto se zvrhlo od drsné atmosféry v jedničce k brutálnímu nonbrain masakru, ale nutno dodat, že zábavnému. Henry Rollins rulezzz. Jinak téměř žádné sympatické postavy, žádná atmosféra, nic objevného na scéně scénáristické i režisérské, ale gore a masky pěkné. ()

ali-n

Nevadí, že je to na prvý pohľad lacné, a to tým nemyslím rozpočet. Ono to totiž postráda logiku a tak je to opäť miesto hororu veľmi zábavný film. Dozvieme sa, že keď neviete ˇkam ďalej, je najlepšie ísť po ceste, citujem: ako kačice, ale za to zrejme môže dabing. No, podľa zloženia tímu, skôr ako husy. Je fajn, že mutanti dostali aj iný rozmer, máme tu dokonca "chutný" sex, zrejme sestry a brata .. a skalpu. Lenže vrodené vady sa zrejme prejavujú len na lebke a za normálnych okolností zvieracími zvukmi komunikujúca rodinka znenazdajky odmumle modlitbičku pred obedom. Paródia za štyri, ako horor len za jedna. ()

Cechyno4 odpad!

Ježiši co z toho udělali ? Oni z hororu udělali normálně film stylu Rambo, atd. Vytvořili tak úplně stupidní dílo. Divák se musí spíše smát než bát. Jak se postavy (obrovští hrdinové) vůbec nebojí a jdou střílet jednoho zmutovaného člověka po druhém. Toto mě vážně nebere. Kdo má rád hororu stylu Resident Evil, si ovšem přijde na své. U mě jasný odpad! ()

toomm

Ačkoliv vyvražďovačkám neholduju samotnému hixploitationu se nijak nebráním. Konkrétně však Pach krve 2 ve mě zanechal hodně rozpoluplné pocity. Na jednu stranu solidní jízda se spoustou krve, nadruhou stranu nenápaditá a dost béčkovitá záležitost plná nablblých scén. (ale to je asi schválně) 60% ()

CrazymanM

Je to stupidní film,plnej stokrát opakovanejch klišé,ale je taky pěkně brutální a celkem na mě zapůsobil.Své fanoušky si určitě najde,bohužel mě už tento typ horrorů omrzel.Přesto hodnotím vcelku kladně,protože mě s toho bylo skoro na blití! ()

tremors

Pro mě lepší než jednička. Film je zábavnější, objeví se v něm víc mutantů a na konci začne teprv pořádná řezničina. Vnitřnostma se nešetří a některé vraždy jsou opravdu cool. :D ()

YUI odpad!

Tohle pokračování se opravdu nepovedlo. Při prvním díle se člověk místy i bál, při zhlédnutí tohohle dílu jsem myslel, že se moje bránice roztrahá na tisíce malých kousíčků. Nedůstojné pokračování, jinak důstojné jedničky. ()

maldoror16

V podstatě podobná úroveň jako první díl, který mně osobně bavil a sednul o malinko více. Tady je to jen o dost větší řezba, což samozřejmě potěší, navíc potěšilo i to, že tady se umíralo tak nějak "na přeskáčku" a jinak či v jiným pořadí, než se dalo čekat...:) Jinak stejně jako v prvním díle celkem pěkné slečny, ještě méně zajímavé, více umělé a nesympatické postavy a slabší děj (to naroubování na "reality" je fakt dost jeté a na mě nezapůsobilo) + klad v podobě Henryho Rollinse, který je hodně fajn, ale i ta jeho postava se žel celkem nepovedla. No a dovíme se i to, jak se z milých a mírumilovných vidláků staly vraždící, běsnící, zmutované a masožroutské vidlácké bestie... Takže opět silně průměr, ale rozhodně spokojenost. 60% ()

onlyK2

Po shlédnutí všech čtyřech dílů hodnotím tento spolu s prvním jako jediné koukatelné. Další díly radši ani neměly být. Jasně jedná se o hloupý, béčkový, krvavý horůrek, ale já si tento nějak oblíbil. ()

george16

Pach krve 2: Wow, tak u tohohle jsem se vážně dobře bavil a hezky to utíkalo. Film je totálně béčkový a je plný klišé a převzatých věcí z jiných filmů, což mě ale absolutně nevadilo. Krve a vnitřností tady uvidíte hodně, ale po chvíli je zřejmé, že to je jen nadsázka, a tak člověk musí na tenhle film nahlížet. Akce a vraždy kanibalů jsou zde dobře provedené, a to až tak, že překonávají i filmy s daleko vyššími ambicemi. No prostě, zvrhlíci mě hodně bavili, hlavně ten jejich smích se mi líbil, a navíc se nám tady rodinka docela rozrostla. Celé to podtrhuje Henry Rollins jako bývalý voják a osamocený Rambo. Rozhodně daleko lepší než jednička, se kterou to ale moc společného nemá. Jsem na pomezí hodnocení mezi 4 a 5 *. Tenhle film si podle mě hodně užijí ti, co mají radí hixploitation. A s těmi deštníčky ve sklenicích s nějakým hnusem mě fakt dostali :) ()