Když se účastníci nové reality show pod vedením režiséra Murphyho vydají do virginských lesů, netuší, že kromě kamer je budou sledovat oči zmutovaných kanibalů, toužících po čerstvé mase. Tentokrát půjde skutečně o život a ten, kdo prohraje, nepřežije...  Měla to být skvělá rodinná reality show odehrávající se v západní Virginii. Pod vedením režiséra Dalea Murphyho (Henry Rollins), který kdysi sloužil ve speciálních jednotkách, se skupina odvážlivců rozdělená na dvojice pokusí přežít v divočině pokryté neprostupnými lesy. Ovšem záhy se ukáže, že účastníky soutěže nesledují pouze kamery. Nikdo nepočítal s tím, že se ve stínu stromů skrývá rodina zmutovaných kanibalů, kteří baží po čerstvém mase. A hodlají ho ulovit za každou cenu. Nejbrutálnější reality show všech dob začíná, tentokrát půjde skutečně o život. Ten, kdo prohraje, skončí pod rezavým sekáčkem nenasytných lidojedů... V dalších rolích hrají Erica Leerhsen, Texas Battle, Daniella Alonso, Crystal Lowe ad. (oficiální text distributora)

Filatov

Herecké obsazení o mnoho mnoho horší, než v jedničce a to asi hlavně kvůli tomu, že jde o "video film", takže ze všech obětí mě zaujal snad jenom zdejší "Rambo" - plukovník armády, kterej to rozbalil docela solidně a dokázal mutantům z papírny pořádně zatopit. On jedinej pochopil, že pokud chce přežít, musí lovit a ne být loven. Mutanti rozhodně mají o hodně vyšší kvalitu, než herci a někteří mě opravdu pobavili (ten co šlapal na stroji a brousil nůž :-D), ale i ostatní, kteří mě dokázali pobavit větší část filmu (matka, žárlivá manželka, onanista). Nechutných momentů bylo opravdu dost, takže si Cesta nikam zaslouží stejné hodnocení jako první díl. ()

Jekyl

Z úvodní trilogie rozhodně nejpodařenější díl. Od začátku se s tím tvůrci nese*** a předkládají solidní jatka. Děj taky není zase tak pitomej a námět s jakousi reality šou v divočině mi nedělá problém. Herci jsou vesměs sympatičtí a jejich postavy se nechovají debilně. Hlavními hrdiny pro mě poté jednoznačně Crystal Lowe a její "charizma" a poté Henry Rollins, sympaták každým coulem, kterému jsem přál, aby celou rodinu mutantů zmasakroval. Jo, já byl spokojen. Oproti přece jenom nudnější jedničce posun dopředu. ()

DavidDizzer

Tento film už není tak dobrý, jako první díl, a to že první díl taky nebyla žádná sláva, musím bohužel hodnotit slaběji. To, že mi místy přišel tento film (druhý díl) místy jako komedie či černá komedie, už popisovat nemusím. Bohužel žádné napětí v podobě strašidelné či lekací atmosféry. Spíš se ve filmu vyskytují krvavé scény, které jsou i nejsou přesvědčivé a to moc napětí nepřidá. ()

vinducha

Dvojka a jednička převyšují těch několik novějších pokračování o míle daleko , tohle jsou klasiky tohoto žánru a opravdu napínavá podívaná. Při každém shlédnutí se bavím královsky , tady navíc jako bonus Henry Rollins se svojí kamennou tlamicí . Poklona. ()

Jansuper

Opět pořádný krvavý nářez, já vám říkám že více krve sem snad ani v jiném hororu neviděl, ten děj a ta akce sou fajn a masky a make up designer těch killu atd fakt super, postavy mi nepřijdou tak nesimpaticky jak tu všichni píšou, i když je pravda že ten nápad s tou reality šou mě prostě v některých věcech přijde takový pitomý ale i tak se mi druhý díl mooc líbil a viděl sem ho už 3 krát (první čtyřikrát) za mě by si to zasloužilo tak 70% ()

Nick321

První díl byl zdařenější, druhý už byl akčňák nasáklý americkými klišé v takto tématických filmech. Ale úplně mizerné to není. Rodinka zmutovaných kanibalů, která si do svého brlohu zatáhne veganku, mučí ji tam a když je jejich oběť urazí, nacpou jí svou hnusnou večeři do úst- to bylo drásavé, uznávám. Charakter bývalého plukovníka Dalea Murhpyho byl divácky asi nejzajímavější. ()

Little_Sawy

Ty vole tohle snáď fakt ne! Banda zmutovanejch kanibalů opět v akci. Jenomže tohle pokračovaní nemělo vzniknout, jenom že za předpokladů kdyby s toho tvůrci udělali lepší horor, a né pouhý průjem na kterej se nedá ani koukat. Jenom pár scén bylo delikátní. ()

Nataniel73

Vcelku odfláknutý film aj keď musím uznať, že zopár scénok bolo fakt hustých. Toto by som ani nenazval hororom pretože film nie je ani trochu strašidelný, je len nechutný. Za mierne plus považujem, že oproti jednotke sa niečo dozvieme aj o histórií zmrzačených kanibalov a je tu aj trochu tej erotiky (v podobne ladených filmoch vždy vítanej). Znova tu máme niekoľko nesympatických postáv a tak divák v podstate len čaká na to akou smrťou skončia. Motív reality show nebol špatný, ale dalo sa to natočiť omnoho temnejšie a hlavne napínavejšie. Našťastie jediné dve sympatické postavy Nina a ten černoch to nakoniec so šťastím prežijú. A najväčšia smoliarka celej reality show sa najprv dozvie, že ju priateľ podvádza a potom dostane sekerou do hlavy. Celkovo film na jedno pozretie. ()

Lillian

Nic originálního,ale pro toho,kdo v tom nehledá hluboký umělecký zážitek...Asi přesně to co se dá od současné hororové produkce čekat. ()

milatko81

Ak ste videli jednotku a cakali ste ze dvojka bude krvavejsia, brutalnejsia a originalnejsia tak sa vam to presne splni no a ak cakate neskutocne originalny pribeh a oscarove vykony hercov tak ste bud debilni alebo neviete co mate od ktoreho filmu cakat! ()

bocy

Oproti jednotke je to bezduché a trápne, nie je to zamerané na nejaký hlbší dej alebo zmysel, ale na hnus a brutalitu s "naozaj" originálnym koncom. ()

Smoldo56 odpad!

Ďalší dôkaz o tom, že niektoré filmy nemali nikdy vzniknúť. Drtivá atmosféra prequelu je načisto preč a ostáva len trapný odvar, v ktorom sa v Virgínksych lesoch natáča realityshow a jednotliví učastnici postupne prichádzajú o životy, nič viac, nič menej. Naviac herecké obsadenie horšie ani nemohlo byť. Najhoršie pokračovanie lesného hororu, ktoré sa oplatí radšej nevydieť. ()

EL5530

Vůbec mě to nebavilo. Jednička byla super ale tohle? Blbost. Musel jsem přetáčet abych to dokoukal. Levné a hloupé. ()

limalama

Žánr filmu zapadá přesně do moji skupiny. Nic moc velkého okecávání, výbirné záběry, kde kamera před ničím neuhne, ať už se jedná o sebevětší hnusárnu. Velice sem se bavil. Parta vraždících mutantů mě prostě dostala 85% ()

TheWalker odpad!

Promiňte, ale toto mi nepřijde jako film z hlavy nějákého člověka. ( možná skřeta, což by hodně vysvětlovalo). každopádně jsme se u toho s kamarádem velmi zasmáli. Celou dobu jsme fandili mariňákovi a z filmu jsme si odnesli jedinou hlášku, a to - ,, Nechte ji být", která tam zazní aspoň desetkrát. ()

kohout08

Ona to je celkem sranda i když nechutná :D Ale bavilo mě to jednička taky a 3 byla strašná už 4 už jsem radši ani neviděl :D ()

xxxBaraxxx

Klasická béčková vyvražďovačka,kde si pokládáte otázku "kdo chcípne a kdo ne". Podle mě je tenhle díl nejlepší,avšak pět hvězdiček si nezaslouží,za "půlhodinové" vřískání typu ,,co budeme dělat;my tady chcípne" a tak dále ;) Takže doporučuji,ale nečekejte,že se u toho budete bát ... ()