Mandalorian

Pár nových a dobrých nápadů, bohužel postavených na otřepaným tématu. Někdo je ve vězení, bojuje, aby se dostal ven a oni nechtěj, aby ven šel. Jestli je tohle originalita, tak já jsem Mojžíš. Měli to pojmout jinak. Ovšem pár myšlenek tam bylo dobrých. Ale pořád postavených na blbý kostře. Tak jako tak 60%. ()

Ondr@932

Počítačové hry mě nebaví a ani herní filmy mě nebaví. Chvílemi se to zdálo i trochu dobré a proto ta jedna *. Dávám 2/10 ()

rukay

Když jsem Gamera viděl poprvé, bylo to krátce po jeho premiéře a zanechal ve mne hlubokou vzpomínku. Tak hlubokou, že po přihlášení na ČSFD jsem věděl, že více jak 1* dát nemůžu ani náhodou. Dnes jsem se pokusil o zopakování si celého zážitku, abych tomuhle akčnímu dílku poskytl druhou šanci. A přiznám se, že jsem rád, protože člověk si občas názor utvrzovat musí. Dokoukal jsem to totiž jen se značným sebezapřením a ani by mi nevadilo, kdyby mne býval u sledování někdo vyrušil a já se mohl jít věnovat něčemu užitečnějšímu. Gamer je podle mého názoru neskutečně nepřehledná (střihače vyměnit, epileptikům nedoporučuji), nekultivovaná slátanina, která si hraje na film s vychytaným fylozofickým podtextem a přitom má sama logických děr jak ementál. Čím víc sýra - tím víc děr. Čím víc děr - tím míň sýra. Čím víc sýra - tím míň sýra? No a když se někdo zaobírá bláboly v primárně akčním destopickém sci-fi, nikdy to nedělá dobrotu. 1* s odřenýma ušima. ()

Vabr

Na Youtubu jsem viděl, že je tenhle film padlej na hlavu, nesmyslnej a cringe. Tak jsem čekal, že to bude tak špatný, až se zasměju, ale bohužel to byla jen strašná nuda. Nemělo to žádný úvod, prokreslení postav ani emoce. Jen jsem koukal na něco plochýho a prostýho. Fungování světa vás nijak moc nezajímá a celý to je na jedno brdo. Konec je čekanej a jen mi kvůli tomu při sledování padala hlava. Vyhodnocení: Jedinej nějak cringe moment byl, když ten teenager projížděl různý chaty s nadrženejma holkama ()

IronFan

Gamer vystihl mojí touhu po akčním snímku ze zvrácené budoucnosti. Duo Neveldine/Tailor předvedlo, že jim bezduchá akce s mírnou zápletkou rozhodně jde. Je sice pravda, že trailer předvedl skoro všechny akční scény, ale po znechucení zbytečně dlouhým Knowing to pro mě byl skvělý zážitek. Nejvíce však musím z celého filmu pochválit střih. Doslova jen pár vteřinové záběry mě položily do kolen. A Michael C. Hall? Už se těším na film, kde si zahraje opět zápornou postavu. ()

AbelXavier

Mel tohle Dexter a Spartan zapotrebi? Pokud nas ceka podobna budoucnost je jasne ze polovina chlapu bude chtit zenske telo a vojet kdejakou buchtu, to nas cekaji pekne zitrky, vhuru do lesu. ()

Camarro14

Snímek, který v sobě měl obrovský potencionál k sociální relfexy a rozšíření rozměru hlubšího významu dnešního vlivu internetové sítě na soukromí člověka, se proměnil ve smutný propadák! ()

E lan

Trochu slabší než jsem očekával. Gerard není špatný, ale scénář je hodně zmatený, nakonec se divák rozkouká, ale stojí to na tokovouto nenáročnou podívanou hodně úsilí. Navíc toho nekompromisního násilí je zde na můj vkus trochu moc. ()

Martin9

Čistě průměrný film, který mě zklamal (očekával jsem víc). Ze začátku podle trailerů to vypadalo skvěle, výsledek ale až tak skvělý neni. Efekty jednoznačně za 4 až 5 hvězd, zpracování soubojů je ale slabé a já se v těch bitvách "nějak ztrácím". Příběh není zas tak špatný a herecké výkony jsou slabě nadprůměrné. Z takovéhlo námětu by se dal udělat určitě lepší film. Viděno na blu-ray, bez něj by to byly asi 2 hvězdy. Průměr - 50% ()

CliffLee

První polovina filmu je fakt hustá a hodně slibná, Neveldine a Taylor zvládájí akci dobře, také soundtrack je skvělý, ale ten scénář... tam by to fakt chtělo něco víc nebo aspoň pořádně vychytat scény co za to stojí. Mno, ale co, stejně většina scén co stojí za to nám už byla nabídnuta v traileru, tak co od toho čekat. Nejsem obrovský fanda akce, i když na tohle jsem se kvůli Michael C. Hallovi těšil a nakonec, jde prostě jen o další akční oddychovku, která mohla mít navíc... 5/10 ()

Chrlič

Pokud chci film s pěknou porcí akce, chci vidět zároveň i nějaké kozičky a prdelky, není jiné volby. Gamer se s příběhem dvakrát nese*e, prostě něco-něco-něco-něco, hlavně že může hlavní hrdina pozabíjet co nejvíc lidí :-) Gerard Butler je dostatečně drsný, Amber Valletta opět naprosto hot. Jako film na uvolnění jasná volba. ()

ER

Snaha udělat G.Butlera tvrďáka ala král Leonidas tady vyznívá dost naprázdno.Jednotlivé scény jsou "promarněny" akční zkratkovitostí, která nepomáhá budovat jakoukoliv atmosféru. ()

Shaleman

Po vizuální stránce úžasná akční jízda šíleným, perverzním a nechutným světem reality těsně zkombinované s virtuálním masakrem a věčným pornem plným nesympatických úchylů v latexu. První polovina by se mi celkem i líbila. Cáká krev, samý výbuch a výstřel, lidský biceps sympatického Butlera a všechno pěkně odsypává, nebýt záběrů na obřího tlusťocha "v těle" s úžasným zadečkem Butlerovi filmové ženy. A pak nastává zlom a s ní druhá část filmu. Neveldine/Taylor chtějí vymáčknout z pomeranče i tu poslední šťávu a ztrácí se snad ve všem co vymyslí. Druhá část je prostě zmatečná, ztrácíte se mezi realitou a skutečností až příliš nešťastně (ne třeba jako Cronenberg v eXistens), hrozně vám to kazí celý film a finální konec, kdy sice dvojice tvůrců vynechá odpudivost jejich perverznosti, pro změnu ztratí dech a z akční jízdy je vlažný neakční dojezd tak pitomý, jak už jsem to dlouho neviděl. 50% ()

waska

Tak trochu remake na Running mana se i přes některé nejasnosti a zmatenosti docela povedl. Butler je v roli přirozený a má i docela zajímavého protihráče. Kdyby se tvůrci do svého filmu tak nezamotali, mohlo být hodnocení ještě lepší. ()

Acrobat odpad!

Neveldine/Taylor hovorim si na zaciatku ocakavajuc nic viac, ale zasa ani nic menej. Neveldine/Taylor znie este pri uvodnych titulkach. V bombastickej studii zanechavam v detstve nenaplnene orgie hracskeho PC sveta. Gamer mal predstavovat pocitacovy a trikovy vylet kamsi za poznanie racionalnych uvah moznosti a schopnosti tvorcov. Neveldine/Taylor este neskusene hovorim a myslim si ze to znie vyborne z pohladu marketingu. Aspon na mna. Ale ja som jednoduchy clovek. Gerald Butler ma prinutil pocas filmu spravit zopar klikov, tucnucku tvaricku vsak najoblubenejsimi klikmi nenadobudnem. Nevadi. Neveldine/Taylor opat si pre seba vykrikujem v snahe vybicovat svoju pozornost na dalsi level nasich zabijakov. Konecne maso, ruky, nohy, servirovane decentne, aby neurazilo, iba vystrasilo. Neveldine/Taylor derie sa z ust, ktore do seba pozyvaju jedlo v podobe celozrnneho chleba s kuskami oliv a parmezanu. Lahodna chut. Jedla, nie filmu. Cas uplynie rychlo v celku nerusivo, trochu neisto, ale precizne. Myslou som na futbale, ktory mi zacina podvecer. Neveldine/Taylor si poviem pri zaverecnej srdcervucej scene ako otecko ma rad svoje zlaticka. My mu to samozrejme bez pochyb verime, avsak to uz balim svoje Reeboky do ruksaku, vypinam MPC-HC a s povzdychom Neveldine/Taylor vyrazam na futbalovu hru. Ako HRAC. ()

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize