Invaze žraloků (TV film)

Shark Swarm

Žraločia svorka

Akční / Drama / Horor / Thriller

USA, 2008, 160 min

Na nízkorozpočtový televizní film to vážně docela ujde. Toho Akční/Drama/Horor tam je toho z každého na 50%, ale je tam i trochu romantiky. Dívám li se na to tak, že čekám průměrný televizní akčnější rodinný film a ta žraločí hejna jsem brala jen okrajově, spíš jsem vnímala mezilidské vztahy a reakce na vzniklý problém, tak 3* si pro mne zaslouží a já jsem zklamaná nebyla.(14.6.2011)

• hladass

Žraločí, nebo řekněme všeobecně animal horory mám docela rád, ale tento extrémně nudný kousek jsem měl opravdu problém dokoukat... Ani nejde o dost špatně hrající herce, nudné a prakticky pořád stejné útoky žraloků, klasiky kýčovitý děj, ale o neuvěřitelně přepálenou stopáž... Více než dvě a půl hodiny je opravdu na takovýto film masakr... A co v takové sračce dělá Daryll Hannah?(20.4.2013)

• jafuska

ajaj to bylo dost hloupé a přitom žraloky miluji, jsou to krásní tvorové, ale co ten film? tomu jsem se fakt musela smát takto, že útočí žraloci? jak směšné, totální nesmysl, O žralocích vím dost, ale tohle na mě bylo příliš, takhle blbnout lidi, ale dodívala jsem se, ale bylo to hodně přitažené za vlasy(8.1.2010)

• walkingdead

Nepotěšil ani neznechutil. Nepřekvapil. Naprosto tuctový TV film a další bláhoví tvůrci, kteří si mysleli, že natočit Čelisti bylo jednoduché. Plus: až nečekaně velké množství krvavých scén (bohužel všechny útoky žraloků probíhaly podle jednoho stejného scénáře) Minus: naprostá absence logického uvažování postav. A bylo to moc dlouhé, bohatě stačilo srazit to do jednoho 70minutového dílu.(9.1.2010)

• 0linA

OMG! 5 hodin mrtvý, rozpůlený žralok ukousne starému pánovi ruku, 9 lidí je sežráno a nikdo si toho ani nevšimne, neustálé poučování, že PET lahve patří do barevné popelnice atd. Ale i tak by to ještě mohlo být na 1*, ale věta té blonďaté kreatury: "Je škoda že se na ekologii nedá vydělat" mne totálně dostala do kolen. Ano toto je prvotřídní odpad!(6.1.2010)