poster

Invaze žraloků (TV film)

 • USA

  Shark Swarm

 • Slovensko

  Žraločia svorka

Akční / Drama / Horor / Thriller

USA, 2008, 160 min

 • hladass
  *

  Žraločí, nebo řekněme všeobecně animal horory mám docela rád, ale tento extrémně nudný kousek jsem měl opravdu problém dokoukat... Ani nejde o dost špatně hrající herce, nudné a prakticky pořád stejné útoky žraloků, klasiky kýčovitý děj, ale o neuvěřitelně přepálenou stopáž... Více než dvě a půl hodiny je opravdu na takovýto film masakr... A co v takové sračce dělá Daryll Hannah?(20.4.2013)

 • lxbch
  *

  Televizní produkce rozdělila tenhle trhák na dvě části. Zatímco prví část dokáže svou éčkovitost umně skrýt, druhá část doslova klečí na kolenou v bahně braku, aniž by se tvářila s nadhledem, že si ze sebe dělá srandu. Největší problém Invaze žraloků je, že se bere vážně. Když pominu do očí bijící scénáristická škobrtnutí a prvoplánová klišé, stále mě zaráží to, jak je film hloupý. A ta závěrečná idylka? To už jsem si pod sebou dobrovolně podrážel stoličku a věšel se na lustru, protože tak blbý film jsem dlouho neviděl, a to mám prosím béčkové a céčkové (a déčkové...) filmy docela rád. A Daryl Hannah? Nikdy to nebyla nejzářivější hvězda rudých koberců a asi má své důvody, proč si střihla charakterní roli v tomhle komorním dramatu o poctivém rybáři, kterak na kobylku zlému milionáři se dostal.(7.1.2010)

 • 0linA
  odpad!

  OMG! 5 hodin mrtvý, rozpůlený žralok ukousne starému pánovi ruku, 9 lidí je sežráno a nikdo si toho ani nevšimne, neustálé poučování, že PET lahve patří do barevné popelnice atd. Ale i tak by to ještě mohlo být na 1*, ale věta té blonďaté kreatury: "Je škoda že se na ekologii nedá vydělat" mne totálně dostala do kolen. Ano toto je prvotřídní odpad!(6.1.2010)

 • HomeAlone
  **

  Tak ci tak , no az take slabe hodnotenie si tento film nezasluzi . V prvom rade sa nejedna o nekvalitny kino film s vysokym rozpoctom , ale slusne natoceny tv film a malym rozpoctom . V druhom rade , digitalna stranka ako samotne zraloky a ich utoky niesu vobec trapne zobrazene a taktiez niesu prehnane . Na Zralociu Svorku treba pozerat ako na tv film a nie ako na film , ktory sa chce co i len trochu priblizit k Celustiam , alebo ich kopirovat . V celku sa jedna o dobre zvladnuti tv film(12.6.2011)

 • Shakers
  odpad!

  Ďalší s filmov kde je scenár strašne tupý, efekty strašne príšerne, réžia neschopná, herci totálne o ničom a mohol by som pokračovať takto až do noci.Proste je to skratka neskutočne hororový film.Má to dokonca napísané aj v žánri, tak čomu som sa ja vlastne čudoval ?Vlastne áno, čudoval som sa jednej veci a to je tých 160 minút.Proste ďalší neschopný film o žralokoch.Spielberg bude asi viesť dosť dlho a dokonca mu ani nikto nešliape na päty.Ale tak to mám rád, Spielberg proste musí byť najlepší.Ale mohli by sa už posnažiť. 9% - Odpad!(12.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace