TOP STAR magazín

Zuzana Fialová

Kamera:

Martin Hes

Účinkují:

David Gránský, Mahulena Bočanová, Gabriela Partyšová, Iva Kubelková, Bohumil Klepl, Karel Gott, Jan Saudek, Martin Zounar, Jiří Pomeje, Jiří Krampol (více)

Společenský magazín o lidech a jejich příbězích jenž hýbou společností. Nový zábavný společenský magazín, který diváka týden co týden provede příběhy, ve kterých hlavní úlohu hrají lidé, o nichž se právě hovoří. (oficiální text distributora)

JARDAHONDA odpad!

Koho to baví neustále se "srát" někomu do soukromí,,,,...No asi jen pořadu top Star a VIP zprávám na primě...Mahuleně Bočanové nebylo 2x příjemné,když o ní jely drby v situaci,kdy prožívala těžké období....Inu co roseješ,to sklidíš člověče,zní jedno moudré přísloví,,,,takže asi,tak..Závěrem : slaboduší lidé mohou sledovat tento trapný pořad.. ()

Iker.. odpad!

Super, právě jsem se dozvěděl jak paří celebrity, kdo s kým chrápe a kde nakupují hadry, prostě něco co jsem musel za každou cenu vědět. Sračka všech sraček, hnus všech hnusů ()

acruj

Je to sice sračka, ale ty "celebrity" tam aspoň můžou obhájit, to co o nich napsal nějakej debilní bulvár..to je na tom to dobrý, že to není založeno jen na spekulacích, ale na tom, co ti lidi o sobě řeknou. A taky se mi líbí, že tam připomenou i herce, kteří slaví jubileum, nebo kteří už nežijí a slaví nějaké výročí... ()

baby1978

Byl by to docela dobrý pořad, kdyby v něm nedostávali příliš mnoho prostoru modelky, missky (včetně večírkové vymetačky Hanychové a silikonových babochlapů) Sámer Issa a jiné večírkové celebrity. Pořad byl původně myšlen v dobrém tj.přiblížit člověku tu či onu slavnou osobnost a zároveň uvést na pravou míru bulvární klepy, aby lidé znali pravdu. Jenže postupem času pronikli bulvární novináři a reportéři do Top Staru a udělali z něj bulvár v televizi, kde stejně jako v tisku kydají hnůj, akorát je vidíme naživo. Když moderovala Bočanová, tak se točily reportáže o skutečných celebritách, které se bulváru vyhýbají velkým obloukem, ale pro Top Star udělaly vyjímku a poskytly interview. Od tédoby, co moderuje Partyšová a večírky reportuje Hanychová, tak se z pořadu stala další exhibice provařených večírkových nul říkajících si celebrity. Škoda. ()

Barney odpad!

Sradkoidní sračky... Škoda slov. A do toho všeho ošklivý nevlastní bratr Kačera Donalda Agáta Hanychová. ()

ronin zabak odpad!

Povalující se MAHU na zemi uvádí cirkusovou estrádu s celebritama ! Ožehavá témata jako: Jak dlouho sral Sámer Issa na záchodě v podchodě u nástupiště? Proč namazaná Bartošová padá při krákání na zem? Je J.Pomeje těhotný? Krainová dala dělo Hanychové. Hanychová šlápla na nohu Krainové. Krainová se rozešla s Řepkou, protože nedal do držky Hanychové. Potom přichází výživná část a to...amatérský video o Hanychové ... Ulice je proti tomu Hollywoodskej trhák. Vidíme co ta kravka papá, jak si oblíká šatičky, kde kaká kokinka, záběr na svou maminku - vrásčitou Žilkovou (Celebrita no. 2 hned po Hanychové). Módní policie: třešnička na dortu. Vezmou si tři opičky z natáčení a řeknou.. Tady teď stůjte my si vás natočíme ze všech stran a pak vás zkritizujeme. Někdo musí být nejhorší ()

pan Spock

Nemám rád bulvární pořady a nesleduju je. Když ale občas něco málo na tv obrazovce zahlídnu (protože přítelkyně je samozřejmě sleduje), musím uznat, že v rámci žánru existují i větší sračky. ()

Martin29 odpad!

Tyto pořady jdou mimo mě (podobně jako například Prásk). Myslím si, že lidé mají jinší ´´ zábavu,, než sledovat co , která hvězda dělá kdo si prdl na veřejnosti a kamera to natočila a podobné ptákoviny. Když mě to bude zajímat si to přečtu během 5 minut na netu a nemusím kvůli tomu sledovat 55 minutový pořad s Bočanovou co též moc rozumu nepobrala. ()

kratajirka odpad!

Koho to zajímá? :D Koho prostě zajímá život lecjaký hvězdičky? Ledatak bábu z důchoďáku, jejíž harmonogram dne je posledních pár let stereotypní - probudit, najíst, vykadit, najíst, vykadit, najíst, vykadit, nechat se umejt, usnout! Cílová skupina jak vyšitá ()