poster

Ostré jako břitva (TV seriál)

 • Austrálie

  Underbelly

 • Austrálie

  Underbelly: A Tale of Two Cities

 • Austrálie

  Underbelly: The Golden Mile

 • Austrálie

  Underbelly: Razor

 • Austrálie

  Underbelly: Badness

 • Austrálie

  Underbelly: Squizzy

Drama / Krimi / Mysteriózní

Austrálie, 2008, 68x45 min

Předloha:

Andrew Rule (kniha)

Hrají:

Caroline Craig, Rodger Corser, Peter O'Brien, Ian Bliss, Callan Mulvey, Alex Dimitriades, Kestie Morassi, Vince Colosimo, Emma Moore, Simon Lyndon, Jessica De Gouw, Ryan Johnson, Charlotte Gregg, Emma Booth, Firass Dirani, Steve Bastoni, Kevin Harrington, David O'Donnell, Brooke Callaghan, Anthony Simcoe, Simone Kessell, Toby Leonard Moore, Dustin Clare, Natalie Bassingthwaighte, Gareth Reeves, Wayne Pygram, Matt Passmore, John Brumpton, Martin Sacks, Les Hill, Gyton Grantley, Matthew Newton, Robert Mammone, Paul Tassone, Saskia Burmeister, Peter Phelps, Anna Hutchison, Myles Pollard, Lincoln Lewis, Damian Walshe-Howling, Anna McGahan, Ian Roberts, Jessica Mauboy, T.J. Power, Georgina Haig, Jenna Lind, Newt Wallen, Sullivan Stapleton, Danielle Cormack, Chelsie Preston Crayford, Matt Nable, Jonny Pasvolsky, Hugo Johnstone-Burt, Andrew Hazzard, Roy Billing, Dan Wyllie, Richard Brancatisano, Ashley Zukerman, John Batchelor, John Derum, Tim Phillipps, Ryan Corr, Catherine Farrah, Jodi Gordon, Andy McPhee, Megan Drury, Jessica Tovey, Radek Jonak, Fletcher Humphrys, Ella Scott Lynch, Anna Lawrence, Ed Oxenbould, Sophie Katinis, Jonathan Patrick Moore, Jane Harber, Samuel Johnson, Damon Gameau, Brendan Clearkin, Sam Anderson, Nathan Page, John Waters, Ashleigh Cummings, Rohan Nichol, Andrew Ryan, Damien Garvey, Silas James, George Koutros, Abby Earl, Tom Milton, Wayne Tunks, Matt Butcher, Maria Volk, Wil Traval, Leonine Smith, Adam Zwar, Laura Gordon, Peter Hardy, Jane Allsop, Don Hany, Jane Wormald, Pacharo Mzembe, Kaela Hilton, Jack Campbell, Damien Thomlinson, Robert Rabiah, Justin Rosniak, Paul Ireland, Martin Jacobs, Peter Rowley, Madeleine West

Střih:

Peter Carrodus
(další profese)
 • 6thSun
  ****

  I. série: 70% /// III. série: 70% /// V. série: 70%(9.9.2011)

 • Ozo
  *****

  První série je naprosto prdel nakopávající mazec - 90 %. Druhá série je trošku slabší, ale stále nadprůměr - 85 %. Třetí a poslední série navazuje na tu druhou a opět se zvedá laťka na 90 %. A jako třešnička na pomyslném dortu je dokonalý soundrack.(15.10.2011)

 • arbitr
  ****

  Zatím po polovině první série to na čistou pětku není, ale rozjíždí se to :) Tak po první sérii nechávám za čtryři a půl. Zkusím ještě druhou řadu, která časově předchází takže očekávám více retra. Scénář napsal život a to bývá vždycky nejlepší dramatik. Neokoukaní herci, atraktivní drogové podsvětí a dobře vykreslené charaktery postav. Také způsob zpracování se zastavováním a zpomalovačkama se mně k tomu líbil. Nemám moc co vytknout, ale na čistých pět to není, uvidíme...Zůstávám na čtyřech. Druhá série předchází dobu první série, ale je to o tom samém. Drogy, sázky podplacení policajti a kalabrijská mafie kombinovaná kiwies.(20.6.2010)

 • Houda666
  ****

  Často som uvažoval pri niektorých pochybne nemafiánskych scénach či boli natočené podľa fantázie režiséra a scenáristu alebo podľa skutočných policajných spisov. Zaujímavá zmena od americkej popkultúry coolových mafiánskych rodín. Moje hodnotenie: 80%(27.6.2010)

 • Maddlis
  *****

  Jeden z nejlepších seriálů, na které jsem měl zatím možnost koukat. Musím říct, že mě to pohltilo od začátku do (prozatímního) konce, od prvního dílu první řady až do posledního té třetí. Navíc to perfektně dokresluje hudba. Za sebe se těším na září 2011 a další řadu. 95%(23.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace