Nočná mora sa vracia. Po vyčíňaní v hoteli Blackwell je telo Jacoba Goodnighta prevezené do mestskej márnice, kde sa tiež nachádza skupinka študentov medicíny. Nikto z nich, samozrejme, ešte netuší, aká hrôza na nich v tomto dome mŕtvych čaká. Pomätený psychopat Jacob vstáva z mŕtvych a boj o život sa môže začať. (FromHell)

netahlo

Oproti jednicce prudky kvalitativni sesup dolu. Za cely film ani jedna poradna vrazda, zadny poradny trik, jen velka nuda. Pritom se z toho dalo vyzdimat mnohem mnohem vic. Tak to holt dopada, kdyz dve segry toci horor. Koho, proboha, napadlo sverit to zrovna jim?? ()

Corpsegrinder

Mnohem horší než jednička (viz můj koment) a hvězdu dávám jen za Danečku. Fanatický děti co žerou wrestling se ale samozřejmě zeserou z toho hnusáka. ()

MareT.

Ja kricim nadsenim. Je to krvave, morbidni, napinave jak prase. PO dlouhe dobe slasher jak ma byt. Ty nekoncici honicky po chodbach marnice je presne to, co mi v poslednich letech v slasherech chybelo. Jeste napsat lepsi postavy, vyhnout se predvidatelnosti v poradniku a zaridit aby se zrodila nova scream queen a mame konecne na cem stavet a pokracovat tam, kde Vriskot zacal. Je to porad nehorazne Becko, ale takove to, co vas potesi. ()

J*A*M*A*L

Po skvělé jedničce jsem zjistil, že se chystá dvojka a hodně jsem se na ní těšil, ale celkem mě to zklamalo. Ani ne tak, že by mě to nudilo, ale nemocniční, nebo "márnické" horory se mi prostě nelíbí kvůli prostředí. Zvažoval jsem jestli nedám čtyři hvězdičky, ale na tom konečném konci mě to prostě totálně zklamalo (spoilerovat nebudu). A krom toho vrahem je obyčejný člověk, akorát trošku silnější, není to nějaká mimozemská bytost, která přežije vše a hlavně svou smrt. Na konci fakt přehnaná fantasmagórie. ()

colapso

Pokračování průměrné vyvražďovačky,jak to mohlo dopadnout? No,bídně.Skoro nulová atmosféra,vzhledem k počtu představitelů se mi jedna vražda "plně" viditelná zdá málo,přihodíme k tomu naprosto stupidní chování všech a záporáka,který v celém tom chaosu chodeb naprosto přesně ví kam jít vyjde výsledek,že kdo neuvidí o nic nepřijde:-) ()

ondrula odpad!

Jedničku jsem asi příliš přechválil, tvůrcům to stouplo do hlavy a natočili dvojku, která je ovšem už dost o ničem. Nemocnice není z hlediska hororu ani zdaleka tak atraktivní jako byl shnilej hotel. Herci tragičtí, gore plytký... ()

tenebrae86

Unaven neustálými duchařinami, sáhl jsem po tomto tři roky starém slasheru. Kane se mi líbil i v jedničce, ale tentokrát jsem trochu zklamán absencí tvrdších vražd a gore. Ale nenudil jsem se, dějově ok, fajn prostředí a většina postav mi přišla sympatická. Nejvíce asi pobavila ujetá Katharine Isabelle. Hodnocení: 65% ()

cskomando odpad!

To co jako mělo bejt ??!! Už dlouho jsem nebyl takhle zkurve*ě nasranej ! Který kokot mohl psát scénař ktomuto filmu ? pár příkladů: 1) běhat v podpatkách po dlouhé chodbě, kde je ozvěna jako prase a je to MAXIMÁLNĚ NENÁPADNÝ gratuluji 2) stupidní scénář, kdy k závěru filmu a nejen tam, dochází k musíme rychle utéct, ne nemůžu pojď rychle... sotva zahnou za dveře .. já ho tam nemůžu nechat prostě je to můj bratr (já jsem ta vymatlaná pí*a co tu musí pořád křičet a dělat histerku a kurv*t film) musím se pro něho vrátit... samotnou tě tam nenechám jdu stebou !!! 3) Pokud se mělo jednat o horor tak to se asi režisér spletl silně při výběru těhle nesympatických herců a hereček skoro z PORNA nebo kde je sebral ?! Nejlépe minisukně a neustále píchat a řvát ! 4) závěr, kdy se stává z hrdiny skoro neporazitelný rambo, kdy sním zabiják vymete snad všechny zdi i zem i přesto to přežije tvl... to jako ne tohle... FUCK IT! ()

Silviaxx

Horor typu See no evil je v podstate nevyčerpateľnou žánrovkou, kde stačí obmieňať prostredie a postavy a môže sa z toho natočiť aj 20 pokračovaní. Čo ho však môže dostať hore sú kvalitné efekty a gore. V tomto prípade to viac-menej "pokulhávalo". Väčšina vrážd sa odohrala mimo kameru a boli veľmi slabé, takže sme si nemali skoro čo užiť. Za nosný prvok pokladám najmä budovanie napätia a vyvolávanie strachu. Určite to nie je príjemné unikať pred takým hovadom v uzavretej márnici, nanajvýš ak sa vždy zásadne za každých okolností dostane presne tam, kde sú všetky postavy!! Márnica je jedno z prostredí, ktoré ja osobne zbožňujem, keďže pôsobí desivo bez toho, aby sa v nej niečo výrazné dialo, a teda aj v tomto prípade dokázala vyvolať nepríjemný pocit. Mrzí ma vo viacerých momentoch nelogické správanie postáv (niektoré z nich mi neskutočne pili krv!), ktoré by bolo ospravedlniteľné, keby po ňom aspoň nasledovali jatky - ale nič. Takto sa z pokračovania stáva len jemná tuctovka, hoci potenciál to malo omnoho vyšší. ()

HonzyR

Halloween 2, Fritt Wilt 2? No bohužel přece jen něco slabšího. Stále mám ten názor, že hnusný opuštěný hotel je strašidelnější než hnusná opuštěná nemocnice :)) Nesmrtelní vrazi mě už dávno bohužel přestali bavit a je to zkrátka mimo snesitelný rámec reality. Ke konci tvůrci přišli se zajímavým zvratem (mačeta ve dveřích), který na konci naprosto potopili jiným (naprosto předvídatelným - dveře u auta). Už tak slabé, byť stále atmosferické, jedničce jsem dal 2 hvězdy, a tady musím jít prostě níž... Z Fritt Wilt 2 se to nedá srovnat __30%__ ()

johnymdoe

To je děs, když člověk nemá ani sílu tu blbost hodnotit. Narozeninová oslava v márnici a vrah se sekáčkem, bo co to vůbec bylo. 10 mrtvých včetně hlavních hrdinů...jak já to nesnáším. Klišé, ubohé vraždy, lekačky nijaké...zoufale utahané a nudné. Za to, že tam nebyl nějaký trapný debilní duch, ale vrah (jakkoliv dementní), dávám 30% a jdu raději někoho zabít pro potěchu duše sám. ()

Junys

Amy pracuje v márnici a v den jejích narozenin má po práci slavit svoje narozeniny. Jenže než skončí, tak volají do márnice že vezou 9 těl. Tudíž Amy zůstává v práci ale její kámoši to nenechají jen tak, proto jedou až k ní do práce kde chtějí oslavit narozeniny. Jenže oslava se pomalu mění v krutou noc. Party v márnici ? Jako vážně ? No nic je to film. Oproti jedničce nic moc. Líbí se mi prostředí -márnice. Lepší postavy, poupravit scénář a bylo by to ok. Za mě 2* 40% ()

Aurus

Velmi povedené pokračování. Příběh je dobrej, postavy jsou sympatické a hudba je skvělá. Film je velmi kvalitní a Danielle Harris hraje jako vždy velmi dobře. Za mě 9/10. ()

Hapretor

Glenn Jacobs je nepochybně nařachaný (nasteroidovaný) hovado, které se tyto role opravdu hodí. Dokonce i jeho výrazy a pohyby svědčily o jakémsi herectví. Jinak nechápu, že by dospělí lidé, zvláště na základě sdělených informací ve filmu dost vzdělaní, byli ve výsledku tak trapně debilní. Až na roli Danielle Harris mi byli všichni totálně nesympatičtí, přišli mi otravní a debilní. Přijde mi velmi atraktivní, když žena ve skoro 40 letech vypadá jak panenka. Wau! Nemám slov. A ještě dodatek - scénář ušel, až na debilní chování postav a slabou atmosféru, ale vyloženě trapné bylo, jak putovala páska přes oko na ksichtě onoho psychopata. Dost nevychytané. ()

Rathalos

Ak mam porovnat s jednotkou,tak dvojka bola o nieco slabsia,ale aj tak to hodnotim ako velmi dobry horor,prostredie nemocnice sa mi pacilo,herci boli do pohody,cize davam 4 hviezdicky...:-) ()

Johny M.

Obstojně natočenej sequel parádní, 8 let(!) starý jedničky. Možná o třídu slabší, ale spíš než že by Soskovým chyběl talent, viděl bych to na nižší rozpočet oproti porno-režisérovi Darkovi. Trochu přitvrdit a bylo by to OK, takhle tak 3,5* ()

CharlieSs

Wooow, ale co zase ten konec? To mi nějak nedává smysl, tenhle vrah je snad nesmrtelný a jak se dostal do toho auta by mě taky zajímalo. Jinak (y)! Hlavně to prostředí bylo super! ()

helraiser

No tak takhle teda ne. Tady nenajdete ani náznak atmosféry, vraždy jsou nezáživné, nudné. Tohle se teda vůbec nepovedlo. Jediné co se jakž tak povedlo tak jsou úvodní titulky. No prostě katastrofa. Slasher v týhle podobě rozhodně nebrat. ()

beso74

A je to tu zas, na môj vkus oveľa častejšie ako polícia v rómskej osade. Čo také? Slasher, ktorý vyzerá, akoby jeho tvorcom šlo len o jednú vec, zhnusiť daný žáner divákovi čo najviac. Jacob nie je nič viac ako steroidmi nadopovaný Michael Myers (ešte aj masku má nie nepodobnú tej jeho, o noži pripominajúcom mačetu už ani nevravím), ktorý prechádza každými bezpečnostnými dverami ako nôž maslom a je schopný dobehnúť tých, čo pred nim utekajú a neustále padajú, aj keby cúval. Prostredie márnice ostalo zúfalo nevyužité, dej je nenápaditý, postavy mdlé. Aby som do všetkého nerýpal, isté krátke úseky sa na to aj celkom fajn pozeralo (ale len fakt krátko) a samozrejme záverečná rekapitulácia bola oveľa mrazivejšia ako zvyšok filmu. ()