Žraločí invaze

Vlna cunami zasiahne pokojné pobrežie, kde zničí a zaplaví celé mesto. Skupina ľudí sa ocitne uzväznená v podzemnom poschodí supermarketu spoločne s ozbrojeným šialencom. Medzitým začne v supermarkete stúpať hladina vody. Vydesená skupina sa snaží skryť a zároveň si uvedomí, že nebezpečenstvo na nich číha aj pod vodou. Spoločně s nimi je ve vode totiž uveznených aj niekoľko hladných žralokov. Kto v tomto trileri prežije nebezpečného zabijaka a kto unikne žralokom? (TV JOJ)

Dendulkaa_

Žraloci tak strasně digitální až hrůza. Žádný velký napětí, a nějaké scény vypadaly fakt komicky, ale přesto taková oddychovka co stačí vidět jednou a pak vymazat. ()

altaica

PRO MUŽE:To zas bude širokých úsměvů v zubaté tlamě až se jednou rodinka Carcharodonů vypraví do podmořského kina. Ti budou čumět, jak jejich počítačoví bratranci válí v australské kinematografii a jak jim chutná. Broskvovina - totální a na entou. Jenže.. jenže pominu-li veškeré nesmysly i chujoviny, tak zůstává fakt, že jsem se dobře bavil. Asi blbnu. Kdo má stejný problém, s chutí do toho a ostatní na vlastní nebezpečí.         PRO ŽENY A *CITLIVÉ* MUŽE: Po shlédnutí filmu budete, madame, vážně uvažovat o tom, že supermarket by přímořském letovisku neměl být v nákupním centru v suterénu, ale raději ve vyšším poschodí. Sice na to stavitelé dlabou, ale co oni vědí o podmořském zemětřesení, že ano? ()

Najt

Kupodivu dobrý film, ale se špatným vizuálem. Naštěstí tématika tsunami, žraloků a zemětřesení je pro mě velmi oblíbená a tady jsem dostal vše najednou s dobrým hereckým výkonem. Kulisy se povedly, obchoďák byl super, podzemní garáže taky i ten žralok celkem ušel a tragický pohled se dostavil především na začátku při vlně a pak až na konci záběrem na spuštěnou zkázu a to se dalo přežít. Ještě, že obsah vítězí nad formou, jinak by to byl propadák v šedých číslech, ale takhle si film takových dobrých 50% s přehledem zaslouží. ()

Romeroo

No ne, tenhle film má všechno, zamilované párečky, hodného tatínka, hezky zábavného vraha, odvážné japonské kamikaze, a dva hladové žraloky, musím uznat, že ten co působil na parkovišti byl tedy o dost hodnější...označil bych tento film mládeži jako velmi přístupný, naučí se překonávat trable ve vztahu, blonkcy zjistí že možná nenosí své vysněné boty, mladý rybaří se naučí jak se napichuje pořádná návnada....jo a ještě ten pes, ten byl jasnej od začátku, kdo by nechtěl pejska "kazišuka" :D BAVIL jsem se! ()

AlexUnited

Všimol som si, že veľa výčitiek smeruje k hercom a ich údajne slabým výkonom. Ja som si teda nejaké závažné nedostatky absolútne nevšimol, myslím si (a mnohí to aj otvorene priznávajú), že hlavným problémom je fakt, že tu hrali poväčšinou neznámi herci. NO A ČO ??? To keď niekde hrá niekto so zvučným hollywoodskym menom, tým pádom má mať film automaticky vyššiu hodnotu? To teda nie - ja som práveže rád, keď sa objavia nové tváre, však koho baví stále sa pozerať na tie isté dookola omieľané ksichty? Teraz stručne k filmu – výborný, napínavý, občas vtipný, pohodový, oddychový akčný soft horor. V rámci žánru maximálna spokojnosť. ()

angel.CZ

Tohle je přesně ten film, který byl záměrně dělán na 3D efekt ! Být to normální filmek, hodnocení by bylo o dost nižší. Film s tolika paradoxy a bezmyšlenkovitého jednání, to ani myslet vážně nemůže. Ale co se musí nechat, 3D efekt měli velmi pěkný. 55% (bez 3D=25%) ()

djbarrel

Ach bóóóóže :) . Tohle já prostě nepochopím, proč se proboha lidi snaží točit filmy za každou cenu ? Jakože vezmu jeden obchoďák do něj nasypu pár neznámých herců, mezi nimiž jsou jak ti hodní, tak ti zlí samozřejmně, přisypu digitální žraloky a zaleju tu pár litrama mořský vody a doufám, že z toho vzniknou Čelisti na druhou ? No to asi těžko. Ve filmu je hafo logických kiksů a to samosebou nepočítám, že ani chování žraloků a ani herců není úplně good. Jen mě teda rozbil ten protižraločí obleček z nákupních košíků nebo co to bylo. Fantazii se meze nekladou, ale co je moc je moc. 25 % ()

Todd_Hewitt

Ten lepší film o žralokovi. Výborná tsunami na začátku a celý film mi přišel jako takový ten lepší hororový film. Moc filmy o žralocích nemusím. Tohle je výjimka. Hvězdička navíc za Phoebe Tonkin, Caribu Heine (už chyběla jenom Claire Holt a měli bysme původní obsazení H20 stačí přidat vodu :D) a Xaviera Samuela. /70%/ ()

elanista1

Tak nebyva casto v takychto filmoch, aby sa scenar venoval AJ nejakemu zblizovaniu postav, alebo rozpisovaniu charakterov...bol som teda prijemne prekvapeny ked som videl ako sa film vyvijal a uvodnych 30 minut prijemne prekvapilo. Nasledne na to prisla fantasticka scena ako vlna tsunami zaplavila mesto, a to uz som vedel ze som urobil dobre ze som si to zapol. Logiku som sa rozhodol, ze nebudem brat az tak vazne, lebo povedzme si rovno, nie je velmi realne aby sa takato situacia niekde odohrala, a je to len smiesny film, tak ho treba tak brat, s nadhladom. Super postavy, kazda ma v scenari nejake miesto /niektori su vopred odsudeni ako navnada, niektori su zaporni, a niektori su zas sucastnou nejakeho uveritelneho vztahu, ci uz otec-dcera, mlady par, a koniec koncov aj pes-majitel/. Maly civaviak Bully bol milym spestrenim a celkovo sceny v aute v garazi boli nesmierne vtipne /debata o tom, ze to nie su prave topanky Gucci, debata o tom ze zabit psa je horsie ako zabit cloveka.. atd.../...A raz mi dokonca bolo aj smutno pri umrti postavy, a to uz je teda vec nevidana pri zralociom horore. Velmi zabavny film, a celkom dostojny miesanec humoru a krvi. ()

Facerr

Žralok v obchoďáku. To zní jako začátek nějakýho fóru, ale tady to funguje. Nevyrazil si koupit šnorchl, ale když už se tam ocit, dá si pochopitelně nějaký to maso. Sice nemá cash, ale to nevadí, protože má za žranici zaplatit banda docela sympatickejch lidí. Za ty patetický kecy,co vedou by si sice sežrat zasloužili, ale divák je i tak s nima a občas se přistihne, jak sebou škubne, když žraločí zub mine nohu jednoho z nich. Některý efekty sice vypadaly, jako z 80. let, ale i tak to bylo poctivý napínavý béčko, který si zaslouží čtyři hvězdy. ()

PatrikP4

Jak už jsem někde psal Čelistím že žádnej film na téma žraloci nevyrovná, ale tohle rozhodně nebylo klasický žraločí ,,béčko" bylo to lepší než většina filmů na tento způsob... ()

Catella

Ahaaa, holky ze seriálu H2O se rozhodly natočit filmové zpracování, tentokrát však bez ploutví a superschopností, zato s nenažranejma rybičkama uprostřed zatopenýho obchoďáku :-) ()

tixi

Bol som milo prekvapení v tomto roku zatiaľ najlepší žraločí film,škoda tých par digitálnych prešľapov ale inak spokojnosť a mam dnes dobru náladu tak dám60% ()

fabregas1

Žraločí béčko, které docela pobavilo. Hvězdy musím dát dolů za tvorbu žraloků, opět to není Spielbergův mazlíček, ale něco velkého a levného. ()