Assassin's Creed : Lineage

všechny plakáty

UBISOFT vydal tento úvodní film ke hře Assassin's Creed 2. Jde celkem o tři krátké filmy, které zachycují příběh Giovanniho Auditora - nájemného zabijáka. Filmy se zabývají tím, co se událo ještě před začátkem hry, v níž se poté jeho syn Ezio stane hlavním hrdinou. Filmy jsou točeny mixem živé akce a CGI, což jsou scény vygenerované počítačem. (Gerret)

JohnCZ

Rozhodně to nehodnotím jako plnohodnotný film. Avšak jako doplněk k této perfektní hře to funguje výborně. ()

liquido26

Příjemný doplněk k Assassin's Creed II zaměřující se na Eziova otce a události těsně předcházející druhému dílu série. ()

PauloZ

Hru Assassins Creed považuju za jednu z nejlepších v současnosti a také moji nejoblíbenější, tudíž vidět tohle byla povinost :). Jelikož tohle produkoval Ubisoft, který stojí i za samotnou hrou, tak film vypadá úplně stejně jako hra, úplně stejné barvné filtry, kamera a co je hlavní, tak herci, kteří propůjčili své tváře do hry. Bohužel kromě Ezia. Na mě byl film ale zbytečně tmavý, akce lehce nepřehledné a celkově mě to neuspokojilo podle očekávání. Každopádně jako úvod do druhého dílu skvělé! Pokud bude někdy film, tak chci mnohem víc! Oproti hře je tohle slabý čajíček. Frederico and Ezio, my sons, always remember...we are Auditore from Firenze and we are...ASSASSINS. lepší 3*. ()

Z0oMb3E

Ako marketingový ťah je to super, ako seriózny krátkometrážny film je to už slabšie. Nikdy ma nejako nevedela nadchnúť počítačová animácia, čo už bola akokoľvek dokonale spracovaná. Film ktorý vnesie hráča do prostredia a zápletky. Moc hry typu RPG nemusím takže mňa na túto hru tento filmík nezlanáril. ()

Paxxx.cz

Poměrně podařený krátký film k perfektní hře. Nejvíce se mi líbily záběry, které vypadaly jako ze samotné hry a taky souboje ušly. Žádné famozní herecké výkony zde nečekejte, ale jako solidní půlhodinový relax je tohle naprosto skvělé- 75%. ()

mysiak

Vizuálne našlapané dielo..Assassin´s Creeda som nikdy nehral, ale poznám ho...a toto bolo skvelo spracované..toto je človek čo by dokázal urobiť konečnu správny film podľa pc...načo známi herci?..má talent, má švih, a nebojí sa niečo parádne natočiť ako toto ()

Ellmariachi

Jako lákadlo na hru velmi dobré, ale pokud bych to měl hodnotit jako filmeček, tak čistý průměr s pro mě velmi nezajímavým hlavním hrdinou. Faktem je, že mě filmek asi donutí si dvojku nainstalovat. 68 procent. ()

SarumanKo

Keby som sa na Lineage pozeral ako na samostatný film, je to slabota. V podstate s mizerným príbehom a hereckými výkonmi, obstojnými efektmi a kostýmami, zaujímavým prostredím a obdobím, ale výslovne poslabší kraťas. Okolnosti sú však iné, ide o propagačný ťah Ubisoftu, a ako taký funguje výborne. Na poli reklamných kampaní PC hier totiž Lineage úplne vyhráva, lebo dokáže na hru výborne navnadiť. Tým spĺňa svoj účel, nakrátko zabaví a vyšumí. V jednej veci je však jedinečný - je prvý. A dovolím si tvrdiť, že nie posledný. (70%) ()

Makky

Slušné, ale fakt len slušné. Potešili nájazdy kamery, zaujímavé zábery a boje charakteristické pre hru. No atraktívnejšie sú viac aj intra pri hrách než celý tento filmík. Každopádne to bolo zaujímavé pozrieť sa aj na príbeh staršieho Auditora. ()

MATADOR

Tak asi podobně kdyby vypadali všechny hry převedené na "plátno", tak by to bylo jen a jen dobře. Super zpracování, fajn herci a kvalitní úvod k Assassin's Creed 2. ()

Thomassi

Krásně vypadající filmeček, který pomůže alespoň trochu zkrátit čekání na herní hit roku 2010. Parádní kamera, dobré sekvence a slušná hudba. Taky už se nemůžete dočkat Assassin's Creed 2? ()

m@rz

I když jsem hrál obě hry, moc jsem nevěděl, která mele. Je to hodně zmatené. Ale prostředí opravdu autentické. Stejně tak pohyby a hudba. ()

Blackhand47

Podle mě zdařilý příběh vyprávějící o Eziově otci a o začátku války mezi rodem Auditore a Borgii. Jsem fanouškem Assassin's Creedu a doufám ,že film připravovaný na rok 2014 bude skvělý. ()

GILLWANDER

Chce to konečne celovečerný trhák, a nie krátke "upútavky". Dúfajme, že sa dočkáme sfilmovania tejto veľmi úspešnej hernej sérii. Ubisoft si to zaslúži! ()

StrYke

Vydařeně temná atmosféra, sympatické postavy včetně záporáků, skvělá akce a výprava... Plný počet hvězdiček ()

Petoss1

Zaujímavé spracovanie. Bolo to nasnímané fakt dobre a tie spomalené zábery mali niečo do seba. Keď takýto kraťas mal takú pochmúrnu atmosféru, ako by vyzeral celovečerný?! Assassin Creed môže mať pokojne aj naviac. 80% ()

Nach

Jako filmová předehra ke hře to funguje bezvadně. Ovšem jako akční filmové drama to občas místy vázne. I přesto uděluji příjemných 65%. ()

Zbyisek

Je to výborně udělané. Krásné pohledy na renesanční italská města plná života. Dobová atmosféra srší z každého záběru. Pěkná kamera a pár úžasných střihových propojení mezi záběry. Ale, příběh mě příliš nebavil a navíc jsem se v něm poněkud ztrácel. Celkový zážitek je tedy mimo kvalitního technického zpracování spíše nepříjemný. A jen tak mimochodem, jsem dlouhodobý hráč této série. ()