Škola skončila, zkoušky jsou složené a nastal čas vrhnout se do opravdového života. Ale předtím než se 13 kamarádů z Mezinárodní střední školy v Praze rozuteče do světa, hodlají uspořádat večírek, jaký tady ještě nebyl. Nápad uspořádat nelegální párty v největším místním bazénu je přijat všemi a její přípravy jsou v plném proudu. Ale co začne jako noc všech nocí, se rychle změní v boj na život a na smrt. Tajemný maskovaný zabiják začíná svůj lov. Studenti panikaří a začíná jim docházet, že vrahem musí být jeden z nich... (oficiální text distributora)

beran-ek

Ten film sem dokoukal celej jenom protože se to točilo v Libereckym Aquaparku :D ..já se tam koupu a oni se tam sekaj mačetou.. Finální překvapení v účasti McAvoye :) ()

halogenka odpad!

Jo, dobře, přiznávám, v domnění, že jde o Ozonův Bazén jsem se podívala na tuto hrůzu. Film byl nudný a tupý jako rozhovor se známým fotbalistou. Naprosté poddno všech teen hororů. ()

L_O_U_S

Abyste věděli, já jsem až dokonce netušil, kdo je zabijákem. Možná taky proto, že všichni mladíci vypadají na chlup stejně - tmavé krátké vlasy. Aby se v nich čert vyznal. Ale smrt na tobogánu má něco do sebe. (236.) ()

Aleee89

Zase jeden z klasických vyvražďovacích hororů. Některé scény se povedly, ale když už předem očekáváte, že skoro všichni zemřou a vždycky přežije jeden maximálně dva, případně se ve skupině objeví rozkol, je to trochu nudné. Většině scén jsem se spíše smála, než abych se u nich bála. A čeští herci se tam ani moc nestačili ohřát a už je zabili. Prostě nic moc. ()

SonG

Žádná velká sláva, ale pár momentů bylo celkem fajnových(třeba scéna na tobogánu)....Jinak ale musím říci, že pokud si tento film chystáte pustit, mějte velkou trpělivost.... ()

Katarine

Náhodou celkem slušný horor. Taková německo-česká úprava Vřískotu. U některých scének jsem měla nahnáno a dívat se na to v noci sama doma tak to asi nedávám. Některé scény krásně nechutné (drastická smrt Lindy Rybové mě opravdu nemrzela, tu herečku nemám ráda). Popravdě ani já netušila, kdo mi tam pořád chybí a kdo je tím vrahem, protože těch lidí bylo na začátku tolik, že jsem ztrácela přehled kdo je kdo. A co mě fakt pobavilo byla vrahova maska. Jinak mě mrzelo, že zrovna dva nejhezčí chlapi to nepřežili. ()

maverick10

Zajimave, v tomto druhu filmu je vetsinou uzavrena skupinka lidi masakrovana tajemnym vrahounem, ktery je jednim z onech uveznenych lidi. My tak muzeme sledovat jak nam jednotlivi clenove druzstva jeden podruhem odpadaji v poradi po vetsinou urcene zajimavosti postavy ci jeji sympaticnosti. Zde vsak poprve dochazi k jevu, kdy nam scenarista a pan reziser jaksi pozapomneli na dva cleny odvazne, avsak vystrasene skupinky. Proste v jednu chvili se krci v koutku a pak uz o nich do konce filmu neni ani zminka a pokud se nam strachy nerozpadli, krci se nam v koutku libereckeho aquaparku dodnes. Mozna az si v nedelnim odpoledni pujdete s rodinou navstivit liberecky aquapark, budou se stale kdesi v koutku vystrasene krcit. ()

Agent006 odpad!

Bazén na mě zapůsobil až zpětně, a sice když jsem den po jeho shlédnutí usedala na neosvětlenej tobogán v bazénu, kde byl již zmiňovanej film natočenej. Zapůsobil, ale názor neovlivnil. ()

Martin741 odpad!

Dalsi dovod preco sa oplati sledovat nemecku kinematografiu len jednym ockom a aj to len obcas. Ak aj nieco vyplodia, je to len raz za cas /vyborny Gannselov Die Welle/, ale tak toto bola kravina. Postavy konali nelogicky /niekedy vyslovene proti logike/, rezia neskusena a mizerna, strasidelna atmosfera je tuna ciste vakuum : presne to je Swinmming Pool -der Tod Feiert mit. 0 % ()

Bay_watch odpad!

Děte se utopit! Totální shit, kterej je i na slasher hrozná podívaná. Když už je ale scénář tak otřesně pitomej a "herci" tak toporní a nesympatičtí, tak to aspoň měli vycpat nějakejma pěknejma babama... čehož jsem se nedočkal. Nevím proč, ale ani jedna z nich se mi nelíbila... vlastně jo, Isla Fisher je tu pořád stejně pěkná jako v Nesvatbovejch. Škoda, že tak brzo umřela. Vsadím se, že by v pohodě odtáhla celej tento "filmovej skvost"... No nic, jdu si pustit Vřískot. ()

Mefistofelle

Znesvětit moje rodné město takovou hovadinou! Ne, to mi neměli dělat:(. Herecky a scénáristicky velmi chudé, vrah nic moc a ta zbohatlická děcka mi přišla neskutečně otravná. Kdyby nebylo například scény ve ventilačce a pár jiných trochu nápaditých vražd, musela bych to zařadit mezi odpad. ()

Langy10

Docela dobrý horor, několikrát jsem se lekl, i když co si budeme povídat, je to lehce béžkový film. Ale na ten oddych úplně v pohodě. **SPOILER** - Skvělá Linda Rybová, u které mě mrzelo, že tu hrála jen chvilku, po té co zemřela mezi prvníma. I přes to nejlepší herečkou filmu. 50% ()

Juto

Pokiaľ nebudete čakať niečo ako Vreskot tak nebudete sklamaní. Áno, je to sériový, generický, klišéovitý béčkový film, ale mňa pobavil. 5/10 ()

emo

Prekvapivo to nebola až taká katastrofa ako som čakal. Celkom slušná vyvražďovačka ktorej najväčším negatívom je situovanie v Prahe(a tým dôveryhodnosť celého filmu)a asi najhorší herecký výkon aký som videl=Geislerovej som normálne želal smrť za to ako sa tam opičí! Tak topornú herečku treba pohľadať... ()