Po prvním masakru v roce 1974 se podezření obyvatel městečka obrátilo proti rodině Sawyerových. Rozvášněný dav dům Sawyerových obklíčil, vypálil a celou rodinu do posledního člena vyvraždil. Když se o několik desítek let později dívka jménem Heather dozví, že po své babičce zdědila nemovitost v Texasu, rozhodne se společně s několika kamarády vyrazit na výlet a svůj nově nabytý majetek si prohlédnout. Po příjezdu zjišťuje, že zdědila velkolepé sídlo. Hrůza, která se ukrývá ve sklepení, na své objevení ale teprve čeká. (oficiální text distributora)

lobo87

Zaujímavý a dobre natočený slasher s tradičným zabijakom s motorovou pílou. Daddario je nielen pekná, ale aj talentovaná herečka. Určite stojí za pozretie... 50% ()

ondrasz odpad!

NEUVĚŘITELNÁ SRAČKA, OD PŮLKY SE POBAVÍTE! :-) Co na tom, že vám zabil borec kamarády a kluka, rodina je rodina. Jen aby se u oběda pořádně modlili :-D ()

Lula.cz

Škoda, že do těchto vyvražďovaček většinou vyberou ty nejmíň sympatický lidi, protože jim pak to zabití vyloženě přeju. Bohužel nic nového tu nevymysleli, i když závěr se celkem zvrhnul jiným směrem, než by se dalo čekat. Jen mě mezí, že už od prvního záběru víte, jak děj poběží, kdo bude první na řadě, co kdo udělá a kde který idiot místo, aby utíkal, zakopne na schodech, což se mu samozřejmě stane osudným. Nesmí tu chybět ani policie zapletená do celého příběhu a tak dále a tak dále. I tak to ale není propadák a dá se na to jednou podívat. Jen mě vážně nasrali s tím kvantem krve, co za sebou nechaly těla Leatherfaceových obětí, když je táhnul do své komůrky. Vždyť má průměrně člověk 5 litrů! A ne 100! ()

waltosin

Čeho jako se lidi májí bát jako, tlustýho chlápka kterej má na obličeji rozmázlí hovno a s tou pilou tam běhá jako by potřeboval na velkou, bože to snad v týhle době nikdo nedokáže natočit dobrou vyvražďovačku, aby lidi u toho byli posraný až za ušima, hlavně že to ve 3D to je strašně důležitý, ale na ostatní s prominutím sereme! 20% ()

brtko

Podprůměrný horor(?). Mužskou část publika zajisté zaujmou spíše vnady Alexandry Daddario než samotný hororový příbeh. Této skutečnosti si je pravděpodobně vědom také režisér. Nechybí samozřejmě stupidní chování a jednání postav (policajt prohlížející vinný sklep). ()

mikessc

Nie je to az tak dobře jako texasky masaker z roku 2003 ,ten som videl okrem tohoto jediny, ale nie je to az tak zle. Dej je uplne iny a ku koncu som normalne fandil leatherfaceovi :-D az tak je tam dej prerobeny ()

Nikolas__

Neuvěřitelná trapnost, kvalitou blížící se k nějakým nízkorozpočtovým céčkovým teen hororům. Na tupost postav si u filmů většinou nestěžuju ale proboha živého, takhle dementní a strašné postavy se (naštěstí) jen tak nevidí. Strašný scénář, průměrný herci, nezajímavá zápletka. První hvězda za řemeslnou kvalitu a kameru, druhá za hudbu, ale hlavně za prvních čtyřicet minut, které mi celkem sedly. Od té čtyřicáté minuty se to ale zvrhne v totální kravinu, až jsem se nestačil divit. Kvalitou je to sice výš než Next Generation, ale i remake z roku 2003 je proti tomuhle mistrovské dílo. Pardon za vulgarity ale takto vyjebaný film se jinak komentovat nedá. 3/10 ()

halberdier

Úplná katastrofa to nebyla, i když je na remake z roku 2003 to zdaleka nemá a prequel z 2006 byl alespoň hodně krvavý. Je sice hezké, že se tvůrci snaží navázat na původní Masakr a na začátku to vypadá i celkem slibně, ale dál už je příběh tuctový a neoriginální. Hrdinové snad jen s vyjímkou hlavní postavy jsou absolutně nezajímaví, dokonce i samotný Leatherface není to co bývalo a krví celkem šetří. Přesto se dá film vydržet a nějaké slušné scény se v něm najdou. Kvalitou zhruba na úrovní remaku Friday the 13th. (5/10) ()

Vojta-x

Tohle není B ani C horror, tohle je tak D- "Děj", je-li tam už nějaký, tak je předvídatelný. Herecké výkony jak z Čínského divadla. Když se přepnu na mód imbecila, tak docela dobrej film, jinak odpad. Jednou a už nikdy více vidět nemusím.... ()

st4nford

Škoda jen, že to nenavazuje na remake. Postavy teenagerů byli zbytečně trapné, ale jinak solidní zábava. První půlka filmu slabší, ale ta druhá to výborně vyrovnala. I přes nedokonalosti dávám 5 hvězd. ()

Necrolock

První polovina je totálně zhovadělá a ne zrovna dvakrát zábavná. Události ve filmu se dají přesně předpovídat zhruba na 20 sekund dopředu. Druhá polovina nicméně chytá originalitu a nabírá něčím hrozně zábavný směr. Overall zábavný počin. P.S. - Dokoukejte až za závěrečné titulky, skrývá se tam scéna o které ani překladatel z titulek com nevěděl :) ()

punco

Tak toto je úplne po každej stránke celé zle !!!!!! Napatie, efekty, hrozné 3D, a katastrofálny scenár !!!! Jedna hviezdička len pre peknú a obdarenú hlavnú hrdinku. Nikdy viac. ()

wesker odpad!

Jednoznačně nejhorší Texas masakr co jsem viděl. Otřesné logické nesmysly bez špetky atmosféry nebo strachu.Nezachraňuje ani 3D ani pěkné kozy co nejdou vidět ani jednou.Kvůli tomuhle jsem si rozhodně 140cm 3D televizi za 60 000,- nepořizoval. ()