poster

Skutečný Rocky Balboa

 • USA

  Chuck

 • Velká Británie

  The Bleeder

Životopisný / Sportovní / Drama

USA, 2016, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  ****

  Je to zvláštní, ale asi opravdu nejsou vyloženě špatné boxerské filmy. Trochu se stydím za to, že jsem tohle nevěděl, ale Chuck Wepner a jeho souboj s Alim byl předlohou k "Rockymu". Ale záleží na tom? Chuck byl člověk, který si myslel, že je slavný, dělal blbosti, ale pak se uklidnil a stále ještě žije. Na tomhle, na tom, že člověk pořád žije a jde neustále dál, je prostě něco krásného.(4.8.2017)

 • Slasher
  ***

  Schreiber jako "reálný Rocky" má až dost charisma táhnout hlavní roli, potěší pár dalších známých herců a je to celkem pěkný 1970s retro (včetně zápasu Ali X Wepner), ale upřímně, ten samotný obsah vystačí tak akorát na průměr - v honbě za slávou být dobrosrdečný moula debil, mrhat život a padnout na držku, nějak se poučit, mi přijde stokrát ohraná story a co z ní. Ale zlý to není a neurazí. Řekl bych, že se sklenkou whiskey na nějaký nudný zatažený večer možná až chytrá volba.(4.8.2017)

 • woodsman
  *****

  vau velmy dobry film kazdy kdo ma rad Rocky seriu povinost pozriet toto je pravy Rocky(6.9.2019)

 • Lacike
  ***

  Taky obyčajný film o obyčajnom boxerovi, ktorý bol na začiatku predlohou pre Rockyho, ktorý si ale vydobyl svoju vlastnú slávu. Zato Chuck sa z tých svojich 15 minút slávy snažil neúspešne žiť väčšinu svojho života, kým si uvedomil, že to je blbosť a nakoniec začal sekať latinu. Pekné ale obohraté ponaučenie. Film našťastie podržal Liev Schreiber, ktorý vola uneseného trochou slávy stvárnil celkom sympaticky a tak to čakanie na to kedy sa spamätá je síce občas nudné ale nie neznesiteľné. Takže výsledkom je celkom pohodový priemerný životopis jedného boxera. 5/10.(21.6.2019)

 • BOURQUE
  ***

  Kto inšpiroval Stalloneho, kto inšpiroval vznik „Rocky“-ho? Kto bol skutočný Rocky? Aj na tieto otázky viac-menej dostaneme odpovede zo životopisného filmu Chucka Wepnera. Inak samotný film je spíš priemerný, s klasickými prvkami („sláva“, nevera, falošné prostredie, nová láska) a okrem L. Schreibera bez výraznejších hereckých výkonov. R. Perlman a N. Watts teraz zostali na vedľajšej koľaji. Osobné hodnotenie: 71% (***) (29.8.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace