V malém městečku Petrovice řádí sériový vrah a zabíjí studenty tamní střední školy. Policie pátrá po pachateli, ale nemůže najít žádnou stopu. Vše nasvědčuje tomu, že maskovaný zabiják má spadeno na Karin Tomečkovou, jejíž rodiče byli před 8 měsíci brutálně zavražděni. Vraždy začínají přibývat, stejně jako podezřelých. Policie se snaží vraha dopadnout, ale aby už nebylo pozdě. Vrah může být kdekoliv. (oficiální text distributora)

Pitryx

Skvostné herecké obsazení, vynikají kamera, excelentní dialogy. Když si autoři tohoto velkofilmu dělají prdýlky ze mě, tak jim to aspoň vracím v tomto hodnocení. Možná kdyby ony babice na konci hrály bez šprndy a v mokrém triku, hodnocení bych zvýšil. No, dobrá, něco dávám za chvályhodný počin pokusit se natočit nějaký remake amerického filmu cháchá. 201308079619/9910 ()

eFOXsize odpad!

Jsem si zcela jistá, že se ani nemuseli příliš snažit. Zejména Bartošová si střihla "životní roli", hehe. ()

VojtaMarek00 odpad!

žjóva. A to jsem si myslel, že nejhorší české filmy jsou od trošky. A ono ne! Pořád dokola opakující se napodobenina amerického horroru, něco jako snaha o to, smíchat Výkřík, Saw a dalších milioń bečkovin do něčeho "skvělého". Nepovedlo se. Celý film žasnu nad uměním scénaristy, který dokázal udělat film s Ivetou Bartošovou, (kvůli které jsem se myslel že umřu smíchy), udělat nudným. Dialogy jsou opravdu strašně moc super. "Ale... Proč? Proč?!"... "Můžu dál?". "Dík. Kdes byl tak dlouho? Měl sem telefonát. Tak zatím.". Čekal jsem, že se po celou dobu filmu budu smát, ale bylo mi spíš do breku. Nevěděl jsem, že Česká kinematografie dokáže klesnout až tak hluboko. No jinak, herecké výkony by nám i Halyvůd záviděl. Džambulka, řvoun Šmajda, do toho Danička a pár nehereckých zoufalců... Nejlepší je, když je ten kdo si nožem rozbodá, teče z nich čokoládová poleva a stejně se plazí ještě 10 metrů po podlaze. Upřímě, naivně jsem si myslel, že když přežiju začátek s Džambulkou a jejím oscarovým vystoupením, přežiju už všechno, ale tak moc jsem se mýlil... Dalšího, kdo spolupracoval na tomto "filmu" a obdivuji ho, je kameraman. To, že je film tak nízkorozpočtový, že to celé"natočily" na nějakou nokii, to by se ještě dalo... Ale to, jak nehorázně to kopíruje co se dá, (i když marně)... Se nedá. Já si nemůžu pomoct, ale tohle je něco tak moc neskutečnýho! A to ještě nemluvím o hudbě stažený z "jůťjůbu". Ale to, co jen na tom nejneuvěřitelnější (víc než Džambulka), je to, jak se to pořád naivně opakuje dokona a dokola. Někomu zazvoní mobil, zvedne to, beznadějně řve: "Kdo je tam? Tak sakra, kdo je tam?" Pak ještě 1x - 2x to stejné, do toho celou dobu "dramatická" hudba, potom zazvoní zvonek, nikdo tam najednou není, změní se hudba (většinou jen hudba z Výkřiku, na hudbu ze Saw), začnou se honit po bytě, natož vrah v lyžovacích gatích vyskočí ze kříně, rozmáchne se nožem, samozřejmě se mine,pak oběť vyběhne do schodů, on taky, párkrát si zamáchá nožem, a zase hurá, běží se ze schodů dolů, načež oběť bodne přesně osmkrát nožem, všude kolem kečup, a najednou... Je ráno. A takhle asi... 8x. Nejzoufalejší dílo, co jsem kdy (bohužel) viděl. Kdybych se alespoň zasmál... ()

kubilov odpad!

V první scéně se nám představí žena, díky které se na film většina lidí podívala - Iveta Bartošová, bývalá úspěšná česká zpěvačka, v současnosti pravidelná uživatelka Neurolu a nyní už i manželka Josefa Rychtáře, známého násilníka. Jednoduše řečeno, nejznámější Češka posledních několika let. Zde, ve vizionářském snímku Tomáše Kučery, v Posledním výkřiku předvádí to nejlepší ze svého herectví, ale bohužel nás už zhruba po pěti minutách zásluhou velmi rafinovaného a zlověstného vraha opustí. Tomáš Kučera se stává mým oblíbeným komikem, jen bohužel v kvalitě výrazně zaostává. Je to škoda... ne vlastně není, ale jako vtip dobrý. ()

AgnesDee odpad!

SPOILERY, I KDYŽ VÁM NIJAK NEUBLÍŽÍ: Špatný! Špatný! Špatný! Proč tento film sakra existuje? Je to příšerně natočený, podprůměrně zahraný, a nedává to logiku. Kdyby byl vrahem Erik, mělo by to větší logiku, ale jako red herring vůbec nefunguje. Má větší motivaci ke vraždám než ředitel, jehož charakter dopisovali až při samotném konci natáčení, jak je zřejmé. Nechápu, jak tento projekt mohl dostat zelenou. ()

Vierzbowski odpad!

Toto není film, ale nepovedené cvičení s kamerou. Kučera je sice evidentně velmi dobrý producent Magnuskova formátu, ale měl by sám uznat, že do filmařského řemesla by se neměl míchat. Spíš než do Bartošové měl investovat do nějakého lokálního TV studia, aby aspoň obraz za něco stál. ()

maniacxl odpad!

Ten,kdo tohle veledílo dovolil dát do kin a ještě za to chtít vstupný,tak ten by si zasloužil trest smrti!!!!!Odvaha a smysl pro humor ale tvůrcům této mimozní tragédie jistě nechybí.Přátelé zamyslete se nad sebou,obsazení toho hňupa z mega sračky Hedá se kokot a kokotice fakt nemá obdoby,to už raděj Ivetku a geje Šmajdy! ()

Algen odpad!

Tak tohle se nedá pustit ani jako kulisa. Divím se, že jsem to přežil. Snad nebudu mít dlouhodobé následky. ()

Cechyno4 odpad!

Český vřískot. Asi s desítky rozdílů od originálu. Ten nejhlavnější je kvalita ! Kučera po Čepeli smrti, znovu nezklamal a přinesl další zbytečnost české(hororové)kinematografie. Dobře mi tak, když i přes očekávání naprostého zhnusení, jsem se na film podíval. Toporné herecké výkony jsou k smíchu. Začátek kdy vrah volá Bartošové do domu začíná mít nějakou atmosféru, ta se ovšem ztrácí v momentě kdy vrah útočí a oběť po něm háže všem co má po ruce a přitom jí nohy ujíždí na plovoucí podlaze :D To ne ! Stejně komicky pak působí celý film a to nemluvím o vraždách ! Suma sumárum - Kučera nikdy dobrý horor nenatočí ! ()

tsatsiki

Po dějové stránce mě tento film bavil. Sice herecké umění Honzy Kučery, Vojtěcha Hájka a Marka Jurčíka bylo strašné a když už chtěli natočit horor, tak si měli vybrat aspoň dobré herce, ale jinak mě to bavilo. Štěpán Turek, který šišlá a neumí mluvit, tam neměl co dělat. A teď. Kamera, kterou to točili, by nebyla vhodná ani pro tv film. Jakákoli tv blbina z čt nebo nekonečný seriál má kvalitnější kameru než měl tento film. Navíc ten kameraman vypadal, že byl student 2.ročníku famu. Zvuk docela hrozný. Takže celkový dojem, film dějově, žádná hrůza, ale jeho zpracování strašné. Kučerovi by měli dát peníze na film, aby točil pořádné filmy a nezabíjel takto svoje nápady. Pokud Bastardi stáli milion, tak toto muselo stát tak půl milionu, protože Bastardi, byly obrazově i zvukově mnohem kvalitnější a hráli tam daleko větší esa. Jinak velké plus za Mira Šmajdu. On je neherec, ale ten přirozený projev mu slušel. ()

Lewaso

Nechal jsem si 12 hodin na zklidnění mozku, abych mohl s nadhledem okomentovat tento počin. To, co mi zůstalo v hlavě, je slovo PRŮSER. Ale ne kvůli tomu, že někdo napsal a natočil takovou slátaninu, ale že se to dostalo do distribuce. Ano, hrdinové (každý, kdo se uvolí hrát v takovém filmu, je u mě totiž hrdina) se chovají jako dementi a když je někdo bodne do ledvin, vystříkne jim krev z pusy. Film se skládá ze stříkající krve, pobíhání a blábolů. Tu hvězdu dávám René Přibilovi. Ten si ji zaslouží... ()

bobin odpad!

Jou, jou, jou - ti hrajou ! ....Odpadová příšernost s Ivetou Bartošovou a Miro Šmajdou vejde do dějin kanálových filmečků. Nelze rozpoznat, kdo si tu dělá větší legraci. Zda režisér, nebo herci. Tento " krimihoror " Vás příjemně obveselí. Nevím ale, zda vydržíte do konce. ()

Martanecek007 odpad!

Tohle je další snímek, který mě utvrzuje v tom, že Češi by se prostě do točení hororů neměli pouštět. Byla jsem po celou dobu znechucená naprostou absurdností a né moc dobrým hereckým výkonem. Snaha zachránit film neherci v podání známých tvářích (Miro Šmajda, Iveta Bartošová...aj.) byla chyba obrovská. Kdyby to hráli alespoň dobří herci, tak nejsem tolika znechucená a celkový dojem z filmu nehodnotím jen touhle větou: WTF?! Jasnej odpad! Ztráta času, jako mého, tak celého štábu a herců. Naprosto zbytečný film. ()