V malém městečku Petrovice řádí sériový vrah a zabíjí studenty tamní střední školy. Policie pátrá po pachateli, ale nemůže najít žádnou stopu. Vše nasvědčuje tomu, že maskovaný zabiják má spadeno na Karin Tomečkovou, jejíž rodiče byli před 8 měsíci brutálně zavražděni. Vraždy začínají přibývat, stejně jako podezřelých. Policie se snaží vraha dopadnout, ale aby už nebylo pozdě. Vrah může být kdekoliv. (oficiální text distributora)

JARDAHONDA odpad!

Přemýšlím, jestli se mám vůbec přiznat, že jsem se na něco, tak stupidního vůbec podíval.. Tento "shit" bych přejmenoval na Poslední výstřel. ()

pyzma84

Vystrašila ma Iveta, inak neviem, čo bolo toto za počin, jediné, čo sa mi páčilo, bola možno krv, tá vyzerala ako krv, ale zbytok bol úplné zúfalstvo,bez napätia, /dej to malo aspon trochu/, všetko predvídatelné, proste e-e... ()

MicahH odpad!

No...malo to zopár chýb,herci,herečky,neherci,neherečky,no vlastne všetko.Ale na konci sa mi v záverečnej krvilačnej scéne,kde vrahovi nestačila pištoľ,nôž ba ani škrtenie a zhodenie z javiska na to,aby zabil svoju poslednú obeť hudba,ktorá bola pred touto scénkou a samozrejme očakávané vyvrcholenie,kto je vrah :)) inač v pohode filmik ()

kazatelSVK odpad!

VAROVANIE!!! Pozerat len na vlastne nebezpečenstvo! Hrozi totiz zastavenie rozumu po dobu 90 minut a nasledky mozu byt aj dlhsie!! ()

Uriziel

na víkend jsem si stáhnul asi 10 filmů kvality asi tak 3-4*, ale tenhle jsem si stáhnul taky a dám si ho jako první abych pak mohl ocenit propracovanost a dokonalost těch průměrných filmů :D ()

xray0045 odpad!

Rozmyslel jsem i nad 1 hvezdou nebot ubodani Ivety, byt filmove si zaslouzi ocenit. Skoda ze po tom ten film neskoncil. Rodinna videa tocena na vylete do Chorvatska mivaji vetsi umelecky potencial. ()

storm23 odpad!

Pro zájemce o zhlédnutí filmu: jste zvědaví jak vypadá horor z kinematografické žumpy? Tak jste tu správně. Ale přeci jen zvažte jestli za to stojí obětovat téměř 90 minut vašeho drahoceného času. /// Vlastní komentář: Jednou takhle na víkend jsem si stáhnul asi 10 filmů kvality asi tak 3-4*, ale tento jsem si stáhnul taky a dal jsem si ho jako první, abych pak mohl ocenit propracovanost a dokonalost těch průměrných filmů. /// Váhal jsem, že dám jednu hvězdu za to, že mě film tak zdegeneroval, že jsem nevěděl kdo je vrah, protože každý měl ve scénáři zřejmě uvedeno tvářit se jakože právě někoho zabil a kdyby ne, tak že se aspoň někoho zabít chystá. Jinak celej film byl pro mě utrpení.. ()

StaryMech

Ano, i Češi už umí natočit krvák, který není blbější než ty blbé zahraniční. Jestli autorům nešlo o víc než o tohle, mohou být spokojeni. Těm, kdo ji dosud nečetli, doporučuji vyhledat recenzi Františka Fuky. ()

evelouch

Český horor Poslední výkřik s Ivetou Bartošovou v hlavní roly? No, určitě se podívám! To byla moje první reakce. Jenže...začátek dobrý, děj nic moc,ale budiž,třeba se film ještě jakříkajíc ''vyloupne". Tohle byla moje počáteční úvaha.Bartošová není vůbec špatná herečka,ale konec své role přehrála. Film byl vcelku táhlý,nepřekvapivý,s předvídatelným koncem, sice už bych se na tento skvost podruhé nepodívala,ale čekala jsem,že to bude daleko horší. Zpestření na nudné všední večery,kdy v televizi nic není. Ocenila jsem, ze krev nevypala kečupovitě, tak jako v Kučerově předchozím slasheru čepel smrti. Ale co se chvály týče- to je asi tak vše. Vrah mi přišel chvílemi až trapný..... ()

Pollini

Au au. Výborná hudba k hroznému filmu. Ze začátku to vypadá docela dobře, ale pak nuda, nuda, nuda! Příšerné průtahy při honičkách. Vrah nebyl žádné překvapení a motiv je starý jako zločin sám. Kromě toho, Irena Máchová, která vypadá, že je jí už daleko přes třicet, hraje středoškolačku? Trapné! Nejlepší roli ztvárnila Dana Morávková, ta se aspoň snažila. Určitě bych to neřadila mezi hororové filmy. Jsem na rozpacích jaké mám dát hodnocení. Za hudbu jednu hvězdu, za Danu Morávkovou druhou. ()

VeronikaaH odpad!

Co si budem povídat, Češi horory prostě neumí a ani nemají k jejich natáčení adekvatní techniku. Tohle s hororem nemá nic společnýho, snad jen to obsazení je fakt děsivý, brrr 😨 Když už si pustíš nějakej horor tak Šmajdu, Machalu a Turka v něm fakt vidět nechceš. ()

Jarsey

Neumím si představit, že by to byl film točený s ambicemi, aby se dostal do kin nebo jako celovečerák. Nicméně jestli si nějaký fanda Vřískotu řekl, že by chtěl natočit něco podobného, podařil ose mu sehnat poměrně dobré herce, z nichž exceluje René Přibil, naopak nejhorší herecký výkon roku vyhrává onen mladý muž v roli druhého detektiva, toho Přibilova kolegy-poskoka. Postsynchrony jsou hrozné a působí uměle, zná stejně, ať jsou v domě, ve škole nebo v šatně u školního bazénu. Ale překvapením pro mě bylo, že jsem to dokoukala bez větších potíží, dokonce mě to i celkem bavilo. Dejme tomu 1,5 hvězdičky. ()

Jaros.mil odpad!

Nejvíc se zasmějete na začátku... Jinak je to přírodní sračka. Špatná kamera, nic moc zvuk, neskutečně otravný dramatický doprovod, absence děje a tak se dá pokračovat. Ale party film super! ()

Slash_Flash odpad!

Páni, tak tohle ani Iveta Bartošová nezachrání. Jestliže je něco co vás nutí si trhat vlasy v prvních 2 minutách, tak jsou buď vtipy Jaromíra Soukupa, Barranovské drama-pořady a nebo podobné průšvihy České kinematografie jako je tento. Kde mám začít? V první řadě, PROČ?? A to se ptám jak pana režiséra, herců, ale i mě samotného. Proč na to čumím? Já mám rád horory, teda měl jsem rád. Po tomhle vím, že děsivější horrory jsou oproti téhle, nicka. Protože jestliže je horror, který ve vás probudí nenávist ke všemu živému, tak bude ten nejrozumnější nápad se od něho distancovat. Osobně jsem vydržel v kuse koukat jenom asi 30 minut. Potom jsem začal fim překlikávat a ani na to jsem neměl sílu a nervy. Nakonec jsem se po chvíli na to vysral úplně. Pochopím, že jsou na světě bohužel filmový amatéři, ale už nechápu jak nikdo ze zákulisí si neuvědomoval, co právě dělají za hřích. Ať si sám sobě lžu, sám sobě nevěřím, že by film měl aspoň jediný pozitivní bod. Vůbec se není třeba divit, že i herci toho měli dost a byli by nejradši kdyby už konečně dostali zaplaceno a mohli by se co nejrychleji zpakovat. Doslova otřesné herecké výkony, opakující se jeden a ten samej song furt dokola, škoda kečupu, škoda času, škoda peněz, škoda všeho. Ať už vás zvědavost táhne kamkoliv, doufejte že nikdy vás nezavede ke zhlédnutí tohodle. ()

Marcel25

Ten film nedáva žiadny zmysel. Ale prekvapivo, rozpráva príbeh. To že je to krkolomné, zle natočené a zahrané je pravda. Avšak, stále to dokáže uzavrieť to, čo začalo, a asi mi to aj stačí. Nečakal som nič a to som aj dostal. ()