Žralokonádo

(TV film)
všechny plakáty

Do Los Angeles se blíží bouře, jakou ještě svět neviděl. Bouře totiž způsobí, že žraloci, kteří do této chvíle požírali lidi jen v oceánu, se nyní objevují i ve vzduchu a na souši. Jak si lidstvo poradí s touto katastrofou? (LIVINGDEAD)

miki408 odpad!

humus,humus a ešte raz humus takúto chujovinu som v živote nevidel a pripadá mi to ako keby to točila banda nafetovaných debilov.A veru sa čudujem NOVE že takéto niečo pustí do vysielania i keď verím že krepá Markíza to dá tiež . ()

Pollini odpad!

Obyčejně dávám takovýmto počinům jednu dvě hvězdičky za vtipnost amatérských efektů, ale toto bylo tak strašné, ze se mi z toho chtělo zvracet. V autě svítí slunko a mimo auto zuří tornádo, v baráku je po kliku vody a venku nic a to se tam děje pořád. Tara Reid kdysi krasavice, tady sešla a opotřebovaná, nesehnala lepší roli, Ian Ziering se snaží, ale scénář je tak trapny, ze to nic nezachrání. Rada na konec: Nedívejte se! ()

Archangel_P odpad!

Vůbec nevím jestli dát "odpad!" za žánr horor, nebo pět hvězd za žánr komedie. Jelikož je ale "film"(?) vedený jako horor, dávám odpad. Fakt nepotřebuje komentář... ()

andydufrsn odpad!

Půl hodiny jsem fascinovaně koukal na tohle „dílo“ a pak se šel vyzvracet a spát. Podívaná pro chovance ústavu pro mentálně postižené ()

markus186 odpad!

pršiace žraloky... a najlepšie ich zabiť motorovou pílou... tak väčšiu sprostosť som nevidel :-))))) megapéčko storočia... ()

NeedfulThing odpad!

Odpad nebo 5*, to bylo jedno z nejtěžších rozhodnutí. Sharknado je prostě král odpadu a největší pičovina z fivestars. Záběry z dokumentů, žraloci pod autem, skákající žraloci, létající žraloci, epický závěr! Ten film má všechno. ()

L.a.My odpad!

Naprostá ujetost největšího kalibru. Chci si nechat vyrobit bombu v obchodu pro kutily, vzít si do ruky motorovou pilu a při skoku vysokém rozřezat žraloka. Hororové scény jsou jako když nejsou a zvláště ta v domě ve mě vzbudila tak šílený záchvat smíchu, až to pěkné nebylo. Hlášky jako "uhnětě, mám klíč" bych rád označil za kultovní, ale tento film je natolik velký výsměch všem B-čkovým filmům, že nezbývá než dát odpad a modlit se, aby třetí díl nikdy nevznikl. Naprosto chápu zdejší hodnocení, 5* bych dal rád taky, ale cukání někde v zadní části mozku mi to opravdu nedovoluje. ()

adam31 odpad!

Snáď ani neexistuje horší hnoj, ako je toto veľdielo! Ja znesiem hodne, ale takúto stupiditu som nedokázal pozerať. Takže toto sa stalo mojim etalónom hnoja na TV obrazovke! Svoj etalón najhoršieho predstavenia v opere už mám. V kine, myslím ešte nie, a dúfam, že tak ani v krátkej budúcnosti, sa tak nestane. Ak by takáto produkcia mohla byť hodnotená mínusom, tak táto TV perla, ktorá má aj 2. a už sa točí 3. (čo jednoducho nepochopím - nikdy), by odo mňa dostala - 1000000%! ()

Maza2222 odpad!

No ty vole, kamos mě na to pozval k sobě domů. Říkal že se mu to líbilo. Díky bohu, že jsem měl vidiny, že to bude pí*ovina, jinak bych se tam odprásknul. Dělal jsem při tom plno věcí. Po 45 minutách jsem si vymyslel, že jsem musel domů. 0 procent+ nejhorší film ()

JohnnyV odpad!

Ti tvůrci včetně herců museli být všichni hrozně zfetovaní :-) Ale rozřezání žraloka motorovkou zevnitř, to už je opravdu nad všechny fety světa :-)))))) ()

Rogue_One odpad!

Jo, jasně. Jako fanoušek SF + F akceptuju spoustu nemožností, ale toto, to už ne.Obcházení fyziky nebo techniky, OK. Ale ignorování přírodních zákonů v nějakém rauši z meskalu nebo z něčeho co lidi ze studia Asylum hulili, to jako už ne. Z nebe padají žraloci, nasátí tornádem. Živí. A na zemi začnou žrát lidi, místo toho, aby se jednoduše udusili. Zlatá Troma. ()

Daniel..7824 odpad!

To byl jeden z nejlepších filmů co sem viděl, perfektní scénář a akční scény ze kterých je vám špatně. Rozhodně se na to koukněte alespoň promrháte 86 minut svého života, a dostanete rakovinu a ebolu dohromady. Za mě 0%. ()

Siladril odpad!

Film, který se snaží trumfnout čelisti. Tvůrci ovšem zapomněli na fyzikální zákony a logiku. Oproti tomuhle jsou 50 odstínů a Twilight oskarové snímky. ()

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3