poster

Král Škorpion: Cesta za mocí

 • USA

  The Scorpion King 4: Quest for Power

 • USA

  Scorpion King: The Lost Throne, The

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Kráľ Škorpión 4: Cesta za mocou

Fantasy / Akční / Dobrodružný

USA, 2015, 105 min

Komentáře uživatelů k filmu (42)

 • Matli
  *

  Tak to už bylo opravdu vedle. Nic kvalitního jsem tam neviděl (krom vnadných ženštin) . Žádný efekty, přiblbý keci, stupidní příběh i scénář, herecké výkony na nule, bitky obyčejné a vůbec to nenavazuje na trojku. Nekoukat :-) 14%(31.7.2015)

 • Dever
  ***

  // Production Companies: Universal 1440 Entertainment // Distribútor: Universal Home Video // Na prekvapenie je táto štvrtá časť celkom slušne a vtipne spracovaná, čo očividne nikto nečakal. No a k vizuálnej stránke filmu sa neoplatí ani vyjadrovať. Za mňa 3 hviezdičky.(22.1.2015)

 • Nettrass
  *

  Ve filmu je ukázán hezký dromedár. Hmmm, to asi bude všechno.(26.2.2015)

 • ARI50
  *

  No tahle teda doufám že poslední cesta za moci nenabídne vůbec nic nového ani vylepšeného jen název chce ukrást.(5.9.2018)

 • Lucasion
  *

  Po naprosto tragické trojce, jsem čekal, že si na mě producenti Krále Škorpióna připravili další "skvělý" film. Kdybych film vypnul hned po deseti minutách, tak bych u toho názoru zůstal. Ale jak je vidět, i divné věci se čas od času stávají. Vychvalovat Cestu za mocí nebudu. Od příšerné výpravy, na kterou jsem si stěžoval už minule, po přehnané scény až k vykradačce mých oblíbených filmů. Začátek s výměnou vázy hned dal vzpomenout Dobyvatelům ztracené archy. Ovšem u tanečku mezi břitvami jsem kroutil očima. Musím říct, že se tvůrci alespoň poučili, protože mi film kupodivu vcelku příjemně utekl. Tím chci říct, že se dal sledovat. Možná mi tam hezky zapadla Ellen Hollman. Taky velmi oceňuju (ne)krkavé dialogy. Až tedy na soutěž u stolu, které se účastní i zmiňovaná Ellen. Příběh se tedy už konečně dal snést. Tvůrci pak už definitivně vyměnili poušť za lesy a finále filmu je jak Poslední křížová výprava. Režisér asi musel často koukat na Indyho. Díkybohu, že to je lepší než Bitva osudu. Ale na poli zábavy je to stále zbytečně dole. (28 %)(28.2.2016)

 • Terva
  *

  Čtvrtý Škorpion je na světě a možná se ani neměl narodit. CITÁT - Proč ten velbloud vláčí vždycky jen mě?............... Hned úvodní souboje nám hodně prozradí o kvalitě nejen filmu, ale i herců a trikové techniky. Prostě hodně slabé, spíš taková akčnější telenovela. CITÁT - Přicházím v míru........... Má to pár dobrých hlášek, ale jinak je to spíš trapná parodie. Viz třeba hospodská rvačka okolo 15 minuty. Mě to tedy skoro vůbec nebavilo a je to strašně uřvaný a jednoduchý. CITÁT - Nevyjádřil jsem se snad jasně?.........(11.3.2015)

 • Kryton
  ***

  Od ostatních odpadů (druhý a třetí díl) je Cesta za mocí o stupeň lepší zábava. Nedostanete k tomu do ruky vychlazenou jedenáctku a polosvlečenou otrokyni. Nebo pro úchyláky - vychlazenou otrokyni a polosvlečenou jedenáctku. Jen se totálně vykašlalo na vážnější tón a celé to vypadá jako průměrný díl seriálu Herkules s Kevinem Sorbem. Nadsázka, jednodušší humor, přímočará linie a souboje ve stylu wrestlingu se vším tím fake over the top. není se čemu divit, když většinu rolí obsadili zápasníci a jediná známější tvář je Lou "Hulk" Ferrigno a už hodně starý Rutger Hauer jako král. Nebylo by to zlé, když by to celé změnilo název a neneslo to stigma prvního výborného filmu a dvou příšerných výplodů nemocného velblouda, kterého museli krmit výkaly samotného Uwe Bolla. Jen se mi zdálo po celou dobu, že dvacet let starý seriál http://www.csfd.cz/film/69530-herkules/ měl lepší produkci a to šlo o čistě TV produkt - zavolejte ihned a dostanete k Herkulesovi i Ioalesa za stejnou cenu!. Tohle vyjít samostatné bez okovů minulých dílů, tak je to zábavně průměrné fantasy béčko (***). Nic víc, nic míň. Hodnocení OST: Celkem překvápko, že i u Direct-To-DVD titulu se najde slušnější fantasy hudba. 5/10(27.2.2015)

 • kaylin
  ***

  Druhý díl je nadobro zapomenut. Tohle je opět to béčko, které jsem očekával, béčko, které chci vidět. Jednoduché, akční, zábavné a s postavami, které jsou více než snesitelné. Ano, je to naivní, je to hloupé, ale pro mě to prostě funguje. Takové seriálové podání s jednoduchými a špatnými efekty, ale bavil jsem se.(9.4.2015)

 • Rodriguez
  *

  Cesta za mocí je doposud nejhorším dílem celé série, která postupně vyprchává, stejně jako její smrtelné tempo. 15%(7.10.2016)

 • Chen
  ***

  Rozhodně lepší než druhý a třetí díl. Nebere se to úplně vážně, což je jedině dobře. Triky samozřejmě žádná sláva, ale jde o videoprodukci, takže se to dalo čekat. Slušné béčko. I když pravda, s ohledem na to, kdo na filmu pracoval, jsem čekal trošku lepší akční scény. 5/10(29.5.2015)

 • Mrkvič
  *

  Po první minutě jsem to chtěl vypnout, protože se to zdálo jen jako snůška slaboučkých momentek nebo slabých provedení lepších vtípků z jiných filmů. Jen díky jménům jako Lou Ferrigno, Michael Biehn, Ruther Hauer a Barry Brostwick jsem vydržel přes polovinu filmu. Na jednu stranu se to dalo vydržet díky humoru, který byl občas, no, s nadhledem občas skoro povedený. Zbytek je ale papundekl jak v Xeně (což je daň televizního filmu) a akce, akce, akce a akce. Té je tolik, až by si jeden řekl, že se tam prohání Jackie Chan, nebo že je to mazec jak s Arnoldem. Ale to si autoři jen toužebně přáli. Je to ptákovina. Děsná.(22.5.2015)

 • SeanLSD
  **

  Čo som predvídal pri predchádzajúcom pokračovaní sa ukázalo ako prorocky jasné.. - a prekvapivo ako pozitívum. Komediálno-parodicky-nevážnym prístupom sa KRÁĽ ŠKORPIÓN preniesol z príšernej nudy na pozerateľnú blbinu.(4.7.2016)

 • Johnny.ARN
  **

  No čo no, video film točený v Rumunsku ( rozumej krásna výprava ) nemohol ani dopadnúť inak. Choreografia súbojov bola asi to jediné fajn, lebo bez krvi to proste nejde. Niekoľko vtipných momentov potešilo, ale z C-čkových vôd to nevyplávalo. 2 z 5(10.3.2015)

 • SG-1
  **

  "A on se teď králův program organizuje tady z vězení?" -Mathayus-(1.3.2015)

 • iXtr3m3
  *

  Priamy konkurent pre Herkulesa a to ako toho tisícročného starého seriálového tak pre jedného z dvojice nových v čele s Kelanom Twilight Lutzom. Koniec série. Ak toto ešte niekto pozdvihne vyššie, bude to zázrak.(12.9.2017)

 • Magika82
  odpad!

  Jak pejsek s kočičkou vařili dort. Nejen název této pohádky, ale také břichobol, který je postihl při snědení onoho dortu, způsobil tento film také mě. Doslova páté přes deváté, některé scény snad scénaristé "vykradli" z jiných filmů, a aby toho nebylo málo, film se místy tváří jako parodie. Jenže opět velmi nepovedená. I když zavřu obě oči, hořká pachuť přetrvává, a tudíž bez hvězdy.(23.2.2015)

 • Hapretor
  *

  I když je Webster sympaťák a Ellen Hollman je velmi pohledná s parádně vypracovaným tělem - radost pohledět - je tato hovadina na chlup stejná jako seriál Xena s Lucy Lawless nebo Hercules s Kevinem Sorbo. Nelogické blbosti, hovadské vtípky, dialogy jak od ožralých teen blbů, apod. ... na to jsem už fakt starý a nemám zas tolik času, abych si tímto krátil svůj život ve "filmovém matrixu" - po 20 minutách vypnuto !!!(4.3.2015)

 • sadlokan
  ****

  Tady ten Škorpík je spíš pro příznivce typu Spencer/Hill/Asterix.(9.7.2015)

 • Ombak▼Penari

  A nejsi Rock a nejsi Rock a ne a ne a nebudeš, i kdyby ses stavěl na tu svoji dlouhovlasou řepu!(13.7.2015)

 • TERRORDROME
  **

  Štvrtý Škorpión je naprosto stupídna konina v štýle 90-tkového Hercula. Tvorcovia to asi vedeli a preto sa rozhodli vystaviť všetku jeho zhovädilosť na obdiv a urobiť z nej jedinú prednosť celého filmu. Ostala nám teda priblblá komédia, ale dokázala pobaviť do tej miery že som ju nevypol a to sa počíta. Pravda, scénu kde sa bláznivý vynálezca v obleku z peria snaží vzlietnuť pomocou katapultu a napikuje to do strechy by som asi radšej nechal v seriáli Tom a Jerry. Súboje sú, až na ten úvodný celkom slušné wrestlingové lomenice. Bitka v krčme bola čistá groteska kde nechýbal ani nôž omylom zarazený do zadku a pri girl fighte v aréne letiaci zub cinkol o obrazovku. Ide o to, že Mathayus a spol. hľadajú poklad pomocou hádaniek aby ho nedostal záporák. Že sa obrovské osvalené hovädo votrie v šatočkách do ženského chrámu a že je starovek plný stredovekých stavieb je jasné ako čierna diera. Aspoň jeden krát sa to pozrieť určite dá, teda ak vás hneď skraja neodpudí že sa z legendírneho kráľa Škorpióna stal taký panák.(6.10.2015)

 • buzzwoody
  *

  Jsem nenapravitelný. Prostě naprosto nenapravitelný. Když vím, že to je špatný film, dokážu se na to podívat kvůli sympatickému herci. Je to obrovská chyba, kterou dělám strašně často. Ve trojce krále škorpióna to byl Perlman, tady Biehn a chtěl jsem se podívat i na Hauera a známého z Van Helsinga Kempa. Co je fakt, je, že jsem to vypínal s trochu lepším pocitem, než trojku a dvojku, ale jen s trochu lepším. Byla to pořád stejně blbá kravina, se stejnými nedostatky.(13.7.2015)

<< předchozí 1 2 3
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace