Reklama

Reklama

UnREAL

(TV seriál)
  • Austrálie UnREAL
Drama / Komedie
USA, (2015–2018), 26 h 33 min (Minutáž: 40–45 min)

Kamera:

David Pelletier

Hudba:

Fil Eisler

Hrají:

Shiri Appleby, Constance Zimmer, Craig Bierko, Jeffrey Bowyer-Chapman, Amy Hill, Brennan Elliott, Genevieve Buechner, Freddie Stroma, (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(38)

Obsahy(1)

Děj seriálu Un-Real se točí kolem příprav a realizace randící reality show. A o mladé produkční, která je schopná ledacos poupravit tak, aby to bylo pro diváka co nejatraktivnější. 
Za projektem stanice Lifetime stojí Marti Noxon, režisérka a scénáristka seriálů Buffy, přemožitelka upírů (1997) a Angel (1999). (geklon)

Videa (1)

Recenze (26)

MoiJe 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

S04e08, komplet: V poslednej sezone alebo aj dvoch uz to bolo obohrane, ta potrebuje tu, ta ju odbije, ta sa pomsti, vzapati to lutuje, do toho praca s obocim a nepoucitelni sutaziaci a znicene reputacie a zdravie... Ale vedomie poslednej serie a cakanie, ako to s nimi skonci napatie drzalo do konca. A tiez novy sympaticko-psychopaticky producent... // S02e01: Uiii. Mam z nich radost, zenske su pekne uderne. Chet a network line je trochu otravna, ale asi musi byt aby sa malo co dial na pozadi no. Kazdopadne sa tesim dalej. // Zatial S1: Bavi. Povedala by som, ze je to pritiahnute za vlasy, ze dospele zeny by sa nedali par slovami zmanipulovat do hysterickych hlupani, ale tych par realnych reality show, o ktorych existencii viem, by mi to hned vyvratilo. Stupidna reality show A jej pozadie? Come oon, guilty pleasure ako vysite. Necakali ste snad dalsiu Newsroom, alebo ano? PS: Pustila som si nahodny diel Bachelorette a OMG, to je taka sranda presne vidiet nie len producentov a snahu zachovat si tvar (logika situacii vo vile nie je nijak komplikovana), ale konkretne Rachel, Quinn a Adama za polkou veci. Kazdopadne, unReal ma samozrejme svoje muchy, ale v letnej sezone 2015 obavam sa nic lepsie nebezi. ()

Streeper 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Právě jsem dokoukala 2.sérii a je to vážně zatraceně dobrý seriál. U úplně prvního dílu jsem si říkala, že to bude hrozná blbost, ale pak se tam objevilo tolik intrik, manipulátorství, podvodů a depresí, že mě to donutilo se pořád dívat a dívat a bavilo mě to. Je to napínavé, depresivní, intrikářské a svým způsobem i dokonalé. ()

Reklama

erased 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Od kritiky falešných dramat ve vysílaných reality show kruhem zpátky k možným skutečným dramatům v jejich zákulisí. Je mi sice trochu líto, že se UnREAL příliš nedrželo kousavého humoru na úkor soutěžících nanynek zjevného v pilotním díle, ale i přesto jsem se nakonec do neustálých manipulací s aktéry a neočekávaných důsledků ponořil naplno. Jen těch zvratů klidně mohlo být o něco méně, nebo by alespoň některé z nich nemusely zacházet až do tak neuvěřitelných extrémů. Wake up, this place is a vortex of evil and disfunction turning everything it touches to shit, how do you not see that? ()

dO_od 

všechny recenze uživatele

// Americká zlatíčka z tak trochu jiného úhlu. Studio 60, jenom sluttier. Bez dlouhých řečí, ubohého předstírání nebo sebemenší úcty k tomu, kdo si o nás co myslí. Čistokrevné drama v té nejprimitivnější lidské podobě. Plus UNREAL Shiri Appleby. Everyone will be exposed. První řada: 8/10 Začátek druhé: Náběh na další homerun. Uvidíme. Uvidíme všechno. (zvedám na 9*) Edit:// Druhá řada: 10/10, EXPOSED. ()

kleopatra 

všechny recenze uživatele

Hm, tak to byl teda superhnůj, natočen ovšem parádně a bez polehčujících okolností, které by žumpu kolem podobných reality šou alespoň trochu omilostnily. Přesně naopak, tušení se ještě připotvrdilo. Špičkový scénář, člověk žasne nad dovedností rozpracovat psychologii celého toho obludária a roztřídit monstra od škodících jen sobě po ubližující dalším z přísavků a manipulantů. Průšvih ale je, že se na to, jako na všechno odporný, nehorázně dobře kouká. ()

Galerie (204)

Zajímavosti (4)

  • Čtvrtá série byla vypuštěna jako překvapení jediná celkově na streamovacím kanálu Hulu, načež bylo oznámeno, že s ní seriál končí. Pravděpodobně kvůli slabým číslům 3. série, která ztratila 60 % diváků. (hansel97)
  • Herec Freddie Stroma (Adam Cromwell) se v květnu roku 2016 zasnoubil se svojí kolegyní z 1. série herečkou Johanna Braddy (Anna Martin), se kterou začal chodit při natáčení. (Streeper)
  • Constance Zimmer nejdříve odmítla roli Quinn aniž by si přečetla scénář. Nahradila ji herečka Megyn Price, která dokonce natočila i pilotní díl, nakonec stanice znovu nabídla roli Constance a ta ji pak přijala. (Streeper)

Reklama

Reklama