Reklama

Reklama

UnREAL

(seriál)
  • Austrálie UnREAL
Trailer
USA, (2015–2018), 26 h 33 min (Minutáž: 40–45 min)

Kamera:

David Pelletier

Hudba:

Fil Eisler

Hrají:

Shiri Appleby, Constance Zimmer, Craig Bierko, Jeffrey Bowyer-Chapman, Amy Hill, Brennan Elliott, Genevieve Buechner, Freddie Stroma, Johanna Braddy (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(38)

Obsahy(1)

Děj seriálu Un-Real se točí kolem příprav a realizace randící reality show. A o mladé produkční, která je schopná ledacos poupravit tak, aby to bylo pro diváka co nejatraktivnější. 
Za projektem stanice Lifetime stojí Marti Noxon, režisérka a scénáristka seriálů Buffy, přemožitelka upírů (1997) a Angel (1999). (geklon)

Videa (1)

Trailer

Recenze (29)

Streeper 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Právě jsem dokoukala 2.sérii a je to vážně zatraceně dobrý seriál. U úplně prvního dílu jsem si říkala, že to bude hrozná blbost, ale pak se tam objevilo tolik intrik, manipulátorství, podvodů a depresí, že mě to donutilo se pořád dívat a dívat a bavilo mě to. Je to napínavé, depresivní, intrikářské a svým způsobem i dokonalé. ()

moudnik 

všechny recenze uživatele

Stejně, jak reality show nesnáším a nikdy jsem žádnou neviděl ani nesledoval, tak tento seriál mi vlastně ukazuje, že můj instinkt byl správný. Špína, lži , ovlivňování, intriky a chamtivost se střetávají s náznaky fair play, kterou by někteří možná rádi hráli, ale není jim to umožněno. Hluboký úpadek mravů je zde prezentován jako umění jednotlivců manipulovat s ostatními a udržovat si kontrolu za každou cenu. Hlavně za prachy, které jsou stále potřeba na dluhy a hříchy minulosti. Hnus těchto show je zde probrána vskutku dokonale, doslova se všichni svlékají do naha. Není to hezký pohled. A před bednami celé Ameriky jim to baští s pytlem popkornu v ruce jedné a s lahví zteplalého piva v ruce druhé nadšení diváci. Snad se jim podaří při sledování těchto rádoby "reálných" show zapomenout na vlastní hříchy i starosti. A o to přece tvůrcům show jde, ať už je výsledek jakýkoliv a cesta k němu posetá třeba mrtvolami. Show must go on. ()

Reklama

hansel97 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ze začátku neskutečně našlapané drama skvěle parodující reality show tohoto typu, které se však bohužel postupem sérií stává přesně tím, co paroduje - fraškou, o čemž svědčí poslední série. Od začátku to má takové grády a koule, že už všechno následující je jen čím dál víc over the top a neuvěřitelné. Možná si tvůrci v první série měli schovat něco na pokračování. Constance Zimmer je tu královsky dobrá. S1 | 80% | S2 - 70% | S3 - 60% | S4 - 40 % ()

MoiJe 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

S04e08, komplet: V poslednej sezone alebo aj dvoch uz to bolo obohrane, ta potrebuje tu, ta ju odbije, ta sa pomsti, vzapati to lutuje, do toho praca s obocim a nepoucitelni sutaziaci a znicene reputacie a zdravie... Ale vedomie poslednej serie a cakanie, ako to s nimi skonci napatie drzalo do konca. A tiez novy sympaticko-psychopaticky producent... // S02e01: Uiii. Mam z nich radost, zenske su pekne uderne. Chet a network line je trochu otravna, ale asi musi byt aby sa malo co dial na pozadi no. Kazdopadne sa tesim dalej. // Zatial S1: Bavi. Povedala by som, ze je to pritiahnute za vlasy, ze dospele zeny by sa nedali par slovami zmanipulovat do hysterickych hlupani, ale tych par realnych reality show, o ktorych existencii viem, by mi to hned vyvratilo. Stupidna reality show A jej pozadie? Come oon, guilty pleasure ako vysite. Necakali ste snad dalsiu Newsroom, alebo ano? PS: Pustila som si nahodny diel Bachelorette a OMG, to je taka sranda presne vidiet nie len producentov a snahu zachovat si tvar (logika situacii vo vile nie je nijak komplikovana), ale konkretne Rachel, Quinn a Adama za polkou veci. Kazdopadne, unReal ma samozrejme svoje muchy, ale v letnej sezone 2015 obavam sa nic lepsie nebezi. ()

kleopatra 

všechny recenze uživatele

Hm, tak to byl teda superhnůj, natočen ovšem parádně a bez polehčujících okolností, které by žumpu kolem podobných reality šou alespoň trochu omilostnily. Přesně naopak, tušení se ještě připotvrdilo. Špičkový scénář, člověk žasne nad dovedností rozpracovat psychologii celého toho obludária a roztřídit monstra od škodících jen sobě po ubližující dalším z přísavků a manipulantů. Průšvih ale je, že se na to, jako na všechno odporný, nehorázně dobře kouká. ()

Galerie (204)

Zajímavosti (5)

  • Tato epizoda byla natočena ještě před obnovením seriálu na 4. sérii, což vysvětluje ukončení některých dějových linek a happy endy pro mnohé z postav. (hansel97)
  • Constance Zimmer nejdříve odmítla roli Quinn aniž by si přečetla scénář. Nahradila ji herečka Megyn Price, která dokonce natočila i pilotní díl, nakonec stanice znovu nabídla roli Constance a ta ji pak přijala. (Streeper)

Reklama

Reklama