Reklama

Reklama

Sebevražedný oddíl

  • Česko Sebevražedný oddíl 2 (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Režisér James Gunn uvádí akční dobrodružství superhrdinů Warner Bros. Pictures Sebevražedný oddíl, těšte se na partu nejdegenerovanějších delikventů světa DC, kteří umírají touhou zachránit svět. (Vertical Entertainment)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Zajímavě se vyvíjela ta debata, od vzhledů kostýmů, po jejich praktičnost a skončilo to tím, že Hawkeye od roku 1964 až do dnes používá nepraktickou zbraň. Jedno je jisté, AloeB neudrží myšlenku. 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

AloeB

Konečně jsme se někam dostali, bez vytáček a nebo, co je myšleno vážně či ne. Takže super, díky za odpověď. 

AloeB

AloeB (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Ve světě mimozemšťanu se střelnými zbraněmi, létajících robotů a standartní vojenské technologie 21. století? Ano.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Vůbec nevím o co ti jde, vždyť ty tu taky často předvádís naprostou tupost... Jeeate nedávno jste si tokaly spolu když jsem řešil něco mimo téma a ejhle, najednou děláš to samé a jsi v pohodě... Ty mu fakt nemáš co vyčítat

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Tím chce říct že když jde na hawkeye armáda droidů, vojáků, mimozemšťanů se strelnymy zbraněmi, tak je nahraný ale není protože autor vymyslí tupost typu oslepujici šíp, vybuchujici šíp, paralizujici šíp, multiple šípy atd, vlastně si může vymyslet cokoliv jen aby z Clinta udělal OP borce stejně jako je tomu u Iron mana, ten totiž dokáže cokoliv a proč? Protože je dobrej inženýr a borec bez ohledu na logiku, prostě si vždy pro každou situaci vytáhne z prdele udelatko co vyřeší situace, stejně jako super opasek Batmana na kterém je vše příhodne co zrovna Batman potřebuje, to samé Black panther který má vše a proč? Protože vibranium,

AloeB

AloeB (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Pak je to s tebou smutné, ale budiž. Psal jsem v případě příkladu provokace, že jde o příklad. Načež jsi jej stejně bral vážně. Co k tomu říct...

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

AloeB

Já lanterny žeru, M je celkem nactene a rik otevřeně že od geoffa Johnse takřka doposud je to to nejlepší superhero vesmírné scifi, to poté kolem lanternů je fakt dobře vymyšlené a zpracované.. To se vůbec nedá srovnávat s filmovou debilitou

AloeB

AloeB (hodnocení, recenze)

Ratemus

Chápu nadsázku, ale trochu vážně zde doplním, postava Green lanterna je sice hrozná, ale kouzelný prstýnek se dá pochopit mnohem lépe než typický agent, který namísto použitelných zbraní si střílí s lukem :)

na příspěvěk reagoval Ratemus, Yoshitsune, Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Vašich i tady víte že já komiksy obecně žeru a stejně mi přijde že kostýmy jsou taky ve většině směšné, ale zase já to tak beru že to k tomu prostě patří a je to součástí toho.. Asi největší bizar jsou kostýmy aktuálních New Warrior...

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

AloeB

Mimo realitu je zcela Green lantern, ukažte mi chlapa s prstenem který má vůbec nějakou moc.. :-D

na příspěvěk reagoval AloeB

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

AloeB

Pak tedy pevně doufám, že se věnuješ šachám a nebo něčemu jinému co je hodnotnější, než komiksy a komiksové filmy. 

na příspěvěk reagoval AloeB

AloeB

AloeB (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

1. provokací rozhodně není pobídka k tomu, aby ses podíval do komiksů jak absurdní ohozy tam postavičky nosí. Provokace by byla, kdybych ti namísto nějaké diskuze psal, aby sis kromě těch komiksů našel i nějaký jiný hodnotnější koníček, třeba šachy. Ale nic takového jsem nepsal a tento příklad ber skutečně jako příklad a ne reálně myšlenou provokaci ;)

 

2. Na druhou otázku se ti v podstatě odpovídá v průběhu diskuze. Já jen můžu ještě jednou zdůraznit, že luk je v současnosti skutečně velmi nepraktická zbraň pro osobu Hawkeyova. Ale samozřejmě luk tam má tu svoji historii a tak tam musí zůstat, že?

 

Jinak tento Hawkey byl prostě příklad. Existuje spoustu dalších debilně vymyšlených hrdinů (ostatně ten zmiňovaný Arrow je ještě větší bizár) a Hawkey se minimálně alespoň ve filmech chová přirozeně (tedy až na Civil war, která je ale v mnohém daleko od reality)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Upřímně jsem jen jednou viděl že mu došly šípy a to v prvním filmu avengers a možná v Civil war proti Pantherovi jak si z luku udělal tu tyč

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Třeba ve filmech se jeho schopnosti nemění a zůstávají na stejné úrovni, takže to je, jeden šíp = jeden mrtvý nepřítel. Což je slušná bilance, vzhledem k tomu, že Hawkeye funguje jako podpora a né jako hlavní útočník. 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Největším problém tak tedy je, že jeho schopnosti se mění, podle toho kdo píše ty komiksy. Protože v sérii Ultimates zabíjel lidi svými nehty. 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

LizianShaw

Tak ten luk a šípy, používá jako svoje hlavní zbraně, ale soudě dle filmů a komiksů které sem měl možnost číst, ho tohle nijak výrazně neomezovalo v tom zlikvidovat velký počet nepřátel. 

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

LizianShaw

To je jednohubka která se potom dále dojila, v té době nebyla canon, to rovnou můžeš brát vážně i Deadpool nebo Punisher kills MU... Old Man hawkeye byl tak napsán prostě ale to neznamená že ten klasickej v hlavní dějové linii to dokáže..wolverine taky normálně hulka nemůže totálně rozparat a v OML jich rozparal desítky

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Ratemus

Taky bych řekl, že Hawkeye určitě neumí cokoliv použít jako zbraň, to je Bullseyovo specialita.

Ale přesnost trefy cíle na dálku, to má určitě prověřené, důkazem může být Old Man Logan, kde slepý střílel padouchy podle zvuku, či popisu místa.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Možná se dočkáme v mcu Dark reign až nastoupí Osborn a Bullseye převezme identitu Hawkeye

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Není, Bullseye je lepší, dokáže použít cokoliv jako zbraň a čímkoliv trefit jakkoliv svůj cíl. Hawkeye má jen luk a jako Ronin meč. Respektive on je tak delanej a neustále má luk, Bullseye je jasně zpracovanrj jako expert na cokoliv co jsem vypsal výš. Navíc Bullseye už neví. Z jakého důvodu díky Projekt X má potazenou část kostry Adamantiem, takže teď nevím, ale není taky mutant? Tak možná má tu přesnost odsud. Řekl bych spíš že na stejné úrovni je Hawkeye s Agentem Zero (Wolverine origin)

na příspěvěk reagoval LizianShaw

Související novinky

Gadot a spol. v DC oficiálně skončili

Gadot a spol. v DC oficiálně skončili

10.10.2023

Po měsících mlžení a kontradikcí ze strany Jamese Gunna, nového lodivoda filmového DC univerza, server Variety konečně může potvrdit, že se hlavní herecké hvězdy Gal Gadot, Jason Momoa a Ezra Miller… (více)

James Gunn upřesňuje restart DC

James Gunn upřesňuje restart DC

15.07.2023

Ještě před premiérou Flashe režisér a nový šéf DC Studios James Gunn uvedl, že veškerá komiksová tvorba studia počínaje jeho snímkem Superman: Legacy bude jedno velké propojené univerzum. Již delší… (více)

James Gunn získal dohled na DC filmy

James Gunn získal dohled na DC filmy

25.10.2022

Hollywood se po delší době opět mírně otřásl v základech, to proto, že režisér a scenárista James Gunn byl studiem Warner Bros. Discovery potvrzen do role jednoho z šéfů sekce DC films. Kompletní… (více)

Kdo povede komiksovou týmovku Thunderbolts?

Kdo povede komiksovou týmovku Thunderbolts?

06.09.2022

Za pár dní odstartuje disneyovská akce D23, na které má mít kromě jiného prezentaci také šéf Marvelu Kevin Feige. Údajně nás pak čeká pár novinek, na které se nedostalo během Comic-Conu, včetně… (více)

Reklama

Reklama