Reklama

Reklama

The Champions

(seriál)
všechny plakáty
Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller
Velká Británie, 1968, 30 x 60 min

Tvůrci:

Monty Berman

Kamera:

Frank Watts

Hudba:

Edwin Astley

Hrají:

Alexandra Bastedo, Walter Sparrow, David Burke, Patrick Allen, David Prowse, Vernon Dobtcheff, Jack Gwillim, Colin Blakely, Donald Houston, Viola Keats, Anthony Newlands, Caroline Blakiston (více)
(další profese)

Recenze (1)

Kenneth 

všechny recenze uživatele

Tři agenti, jejichž letadlo po akci v Číně bylo sestřeleno někde v horách, byli ošetřeni nějakými záhadnými lidmi, kteří jim navíc dali zvláštní, až skoro paranormální schopnosti. První díl byl hrozný, plný nesmyslů a celý korunovaný zmizením kouzelného dědečka, jak to známe z pohádky Obušku, z pytle ven. Kdybych první díl viděl jako první, už se na to dál nedívám. Úvodní titulky a skoro patetický tón, jakým je vysvětlováno, čím byli hlavní hrdinové obdařeni je taky mimo, stejně jako krátká ukázka jejich schopností. To, co se děje ale dál, už překvapivě vypadá zajímavě, svižně, je tam hodně akce, pokusy o vtípky, hlavně ve verbální rovině a není to až tak nesmyslné, pokud přistoupíme na podstatu seriálu. Škoda, že je to celé myšleno vážně a není to prezentováno jako nadsázka. ()

Související novinky

Freddy a Frankie plánují návrat

Freddy a Frankie plánují návrat

08.01.2008

Dnes potěšíme příznivce dvou slavných hororových ksichtů. Freddy Kruger a Frankensteinovo monstrum jsou sice i přes žánrovou příbuznost dva naprosto odlišné a vzdálené fenomény, ale v uplynulých… (více)

Reklama

Reklama