Útok z hlubin 3

• USA Deep Blue Sea 3 (více)

Mosambický průliv je domovem mořského života a každoročně se sem připlouvají pářit a rodit mláďata velkých bílých žraloků. Na vše dohlíží mořská bioložka Dr. Emma Collinsová a její tým environmentalistů, kteří jsou odhodláni pokračovat v odkazu jejího zesnulého otce. Tato idylka však náhle skončí, když Emmin bývalý přítel Richard přichází na lov tří žraloků býčích, kteří měli připravit o život půl tuctu lidí. Jejich matka Bella byla geneticky upravena tak, aby byla chytřejší a mnohem krvelačnější. Jak počet mrtvých těl stoupá, je jasné, že Bellino potomstvo zdědilo její vylepšení, a bude-li se moci pářit, bude to znamenat obrovský boj, nejkrvavějšího návratu do hlubin modrého oceánu. (TV Nova)

oveckaoa

Pokud si myslíte, že v hororu o žralocích budou v hlavní roli žraloci nechte si zajít chuť tady to nehrozí. Hlavní roli zde má totiž drama mezi ženskou co vytváří jakousi kolonií ryb a vodních zvířat a chlápkem (jejím bývalým spolužákem) co se živí lovem žraloků. Ti žraloci se zde objeví tak 10 minut a to možná i přeháním kdyby zde nebyly možná by se nic ani nestalo. Chtěl jsem dat 2 hvězdy , ale spoilery to jak dala na tu loď tu minu je absolutní píčovina kdy to jako stihla za těch 5 minut co po ní šly znova ty žraloci nicméně tohle ještě zkousnu co, ale nezkousnu je ta silně feministická agitka na konci tak,že zde máme minimálně 3 mužské postavy z nichž jeden se obětuje, aby přežily druhý je jakýsi super intoš co jich informuje zda je poblíž nebezpečí a třetí je napravený padouch oproti dvěma ženským co jsou absolutně nezajímavé jedna je jakási domorodka co umí jen vařit a druhá je jakási Asiatka co neumí nic a obě přežijou jen kvůli tomu, že jsou to ženské jako promiňte, ale tohle ne. Tipuji, že do 3 roků je tu další Deep Blue Sea 4 bohužel. ()

Yoshimitsu

Pro mě zábavnější než předchozí žraločí díl. Little Happy bylo krásné prostředí, ale to je asi vše, co mě zaujalo. Zajímalo by mě, kde vyhrabali tyhle idiotské postavy. Samotní žraloci nebyli až takovej průser, ale u některých momentů hlavně u lovení jsem krotil hlavou. Dávám 50% ()

iXtr3m3

Silnejšie dve hviezdy. Ďaleko lepšie ako dvojka, samozrejme ďaleko horšie ako jednotka. Postavy idioti, ale to je už pri tomto žánri a cenovej kategórii klasika, ale prostredie pekné, fajn. ()

mira007

Holky kluci všech možných ras v plavkách proti skupince žraloků v Mosambiku. Třetí Deep blue sea lepší než dvojka, ale jen odstín jedničky. Na žraločí horor málo hororu, na seriózní drama moc digitálu a horší herecké výkony. Dvě hvězdy za pár podmořských záběrů a něco málo akce na závěr. ()

M1k9

Wow tohle bylo cool, béčko ale cool. Přesně takový nenáročný zážitek se žraloky jaký jsem hledal. Popravdě mě nenapadlo, že v uvozovkách odpadní filmy mají šanci u zarputilého hledače dokonalosti. :) Uvědomil jsem si, že i béčka mají co nabídnout. Herecké výkony nejsou tak precizní, ale jsou neokoukané a nepředvídatelné. Mnohdy spíše směšné, ale v některých typech filmů, jako třeba zde, to vůbec nevadí. Diva Tania Raymonde to doslova zabila.  6.5/10 ()

Bozvav

Nebyl by to úplný propadák, kdyby obsadili nějaké herce, co umí hrát. Jinak žraločci pěkní a když vezmu v potaz fakt, že byli poněkud chytřejší, než je běžný průměr u některých lidských jedinců, tak by to jejich chování bylo akceptovatelné. Horší je, že tvůrci si moc neuměli poradit s napětím, jeho gradací a herci to fakt nezvládli. občas dost nahouby střih. Jako celek 30%. Další díl už opravdu proboha netočte. ()

Rathalos

Tak urcite sa to nevyrovna vybornej jednotke,ale zase lepsie ako dvojka,nuda to nebola,prostredie bolo krasne,aj herci usli,hlavne Tania Raymonde bola nadherna,len skoda,ze zralokom nevenovali viac casu...:-) ()

Likan7 odpad!

Herci se asi najímají v nějakém slevovém balíčku, protože jinak si nedokážu vysvětlit, že v takový kravině, kde hraje snad 10 herců, jsou 3 ze seriálu Poslední loď (mimochodem moc pěknýho akčního béčka). O kvalitách tady nemůžeme ani mluvit, je to šílený, vedle které mi i dvojka přišla fajn, i když má tenhle díl lepší hodnocení. Scénář děravý jak ementál, až mám podezření, že tu vůbec nebyl a režisér nechal partičku herců jen pobíhat po nějaký vodní vesnici a náhodně je snímal a za zbylý dolary vytvořil ještě pár hnusných žraloků (peněz fakt nebylo hodně). Nezbývá jen doufat, že to bude mít méně dílů než Čelisti. ()

Acrobat

Z vody do vody, z budovy do budovy, z lode na lod. Priatelstva, keci, zrady, vybuchy, miny... A zraloci. Zasa zjazveni, opat tuziaci po pomste. Maju z coho vyberat? Ano. Kvoli nedostatku penazi sa dej obmedzi na chodiace ciganske getto kdesi na mori. A co bude k jedlu? Nic inovativne, klasicke denne menu. Pekna biela zena, svalnaty cernoch, hipstersky byvaly frajer, sibnuty biely ITckar, azijska technicka, steroidmi nabiti vedlajsi chlapci. Zostava uplne originalna. Film neposobil ani jeden z mojich zmyslov, je vystavany na premise, ktoru nechapu ani zucastneni, nieto divak. Tolkokrat sa pomeni sposob vyvoja deja, ze to nema zmysel sledovat a jedina vasa vec je odhadnut, kedy niekto pride o ruku, trup, hlavu. Tie momenty odhadnete. Pozitivum je to, ze to neposobi digitalne. Slusne pocasie a staticka kamera zabezpecia to, ze vsetko vidno. Aj gore momenty. Toto hlboke modre more 3 je samozrejme zbytocnym filmom vo vsetkych originalnych momentoch, kde na konci, pri pohlade na barku a prezivsich jasaju snad len feministky. (Videne 15.11.2020, BDrip) ()

donkocicak odpad!

Naprostá tragédie, jeden z nejhorších filmů o žralocích, co jsem kdy viděl. Vidíme pár zlejch hochů, kteří se perou s těma férovejma. A ti žraloci jsou tam jen tak mimochodem. Nezáživná nuda, která dělá ostudu prvnímu dílu. Trailer vypadal slušně, i když ty dřevěné chatrče mi nepřipadaly zrovna zajímavé. Když jsem to dokoukal, zeptal jsem se sám pro sebe - Proč tohle vůbec točí? ()

Shanen29

Opravdu nezáživný film, Pogue stále nemůže natočit film,který by v akčním světě obstál,přitom náznaky talentu v určitých sekvencích filmů jsou.Doufám že se mu to povede. ()

Mamlas odpad!

Absurdní, hloupá až debilní ekocypovina s pár protivnými amatérskými neherci v nedívatelné tragicky vypatlané hovadině. (3%) ()

jokino

Neviem, na čo vôbec vzniklo toto 3-tie pokračovanie ? Už 2-ka bola pre mňa totálna bieda. Aj keď toto síce hodnotím asi o 2 triedy vyššie, no taktiež žiadna extra sláva.. Skutočne škoda vynaložených peňazí na takéto veci. Ako v tomto, tak aj v mnohých iných prípadoch, originál bol proste iba jeden.. ()

veverysiak

Ani neviem, za čo tá hviezda, je to také isté prisprostasté, ako dvojka, všetko, čo sa dalo doondiať, chlapi doondiali, ešte aj tých žralokov skoro nevidieť, tak možno za tie podmorské zábery, takže 10%. ()

cxxj

Máte rádi žraloky a líbila se vám deep blue sea 1? Tak se vykašlete na DBS 2 a 3 a pusťte si znovu jedničku. Nevěřil bych, kam všude je možné nacpat klimatickou změnu. Stejně jako v prvním díle máme extrémně nesympatickou hlavní vědkyni obklopenou jen o něco lehce zajímavějšími vedlejšími postavami. Samotní žraloci sice nebyli tak dobři jako v jedničce, ale i přesto film poměrně statečně zachraňovali.  Záporáci jsou nezajímaví, děj je předvídatelný a akce... Asi by i byla, ale taky nebaví a bez jakéhokoliv pouta (minimálně tedy kladného) je vám celkem jedno, kdo umře (hlavní protagonistce jsem ale docela přál poněkud bližší vztah se žralokem v závěrečném lisu na odpadky).  Raději si dám potřetí jedničku (která měla taky dost podobných hříchů) než podruhé tento ,výtvor,. Za žraloky a pár povedených lekaček dávám 1 hvězdu. Asi zatím nejlepší film, kde jsem uvažoval o odpadu.... ()