poster

Případy 1. oddělení (TV seriál)

 • Česko

  Oddělení vražd

  (neoficiální název)

Krimi

Česko, 2014, 14x63 min

Hrají:

Ondřej Vetchý, Bolek Polívka, Petr Stach, Filip Blažek, Miroslav Vladyka, Miroslav Hanuš, Igor Bareš, Ondřej Malý, Petra Hřebíčková, Stanislav Majer, Petr Franěk, Roman Štabrňák, Zuzana Onufráková, Sabina Remundová, Igor Chmela, Zlata Adamovská, Slávek Bílský, Rebeka Lizlerová, Regina Rázlová, Jarmila Vlčková, Jan Meduna, Radek Holub, Tomáš Kozák, Robert Poláček, Jiří Modranský, Anna Polívková, Jiří Lábus, Josef Mareš, Jiří Král, Stanislav Zindulka, Roman Skamene, Martin Donutil, Jana Šulcová, Martin Sitta, Marek Adamczyk, Adrian Jastraban, Jiří Wohanka, Luboš Veselý, Antonín Hardt, Vladimír Brabec, Jiří Zapletal, Andrej Polák, Josef Kuhn, Renata Podlipská, Rebeka Líznerová, Braňo Holiček, Jarek Hylebrant, Tomáš Dastlík, Tereza Blažková, Lukáš Melník, Vlasta Peterková, Ladislava Něrgešová, Václav Helšus, Lukáš Reichl, Gabriela Mikulková, Lenka Zahradnická, Sebastian Jacques, Peter Ondreicka, Alena Doláková, Silvester Matula, Jan Plouhar, Gustav Hašek, Jiří Černý, Milan Mikulčík, Šárka Vaculíková, Radoslav Šopík, Alena Štréblová, Pavla Beretová, Richard Fiala, Lukáš Příkazký, Jana Gýrová, Přemysl Bureš, Predrag Bjelac, Čeněk Koliáš, Kamil Švejda, Jan Novotný, Zdeněk Košata, Jarmil Škvrna, Petr Halberstadt, Libor Kovář, Olga Schmidtová, Petr Lněnička, Aneta Krejčíková, Miroslav Gulyas, Anna Linhartová, David Máj, Filip Kaňkovský, Michal Gulyáš, Martin Hofmann, Otto Rošetzký, Martina Bezoušková, Miroslav Sabadin, Milan Hloušek, Jiří Čapka, Ondřej Lechnýř, Kryštof Nohýnek, Jiří Ployhar ml., Vojtěch Záveský, Milena Steinmasslová, Radek Kuchař, Radim Jíra, Andrea Daňková, Alena Vondrášková, Kristýna Kociánová, Agáta Lexová, Jakub Štáfek, Jiří Konvalinka, Justin Svoboda, Zdeněk Bařinka, Hana Štádlerová, Tomáš Havlínek, Tereza Těžká, Ondřej Novák, Jiří Bartoň, Štěpán Vlček, Martina Randová
(další profese)
 • niethustra
  ****

  Máro, Radku, Jarmilo, nechcete s tím scandi-noirem už dát na chvilku pokoj? Za chvíli stejně bude passé jako zvonáče.(5.9.2014)

 • yakoob
  *****

  Jeden z mála seriálu na který koukám v TV...Zpracování se mi líbí, bez zbytečných vedlejších zápletek...Napětí se dá v některých sekvencích krájet a nechybí i občasný humor...Herci to zvládají na výbornou...Jsem zvědav na další podobný seriál ČT - Clona...Dobrá práce...Hudba na jedničku...(24.2.2014)

 • nash.
  ***

  Malý Pitaval po třiceti letech? Do puntíku. Reálné případy s reálnými lidmi, které jen, stejně jako doba, poněkud přitvrdily. Už žádné vyloupené sámošky, ale uřezané hlavy. Parta, která se stará o objasněnost je však dokonale přes kopírák. Máme tu přísného šéfa (který je tentokrát jen víc svině, jak odpovídá době), máme tu moudrého a zkušeného veterána, máme tu sukničkáře, rodinného týpka i benjamínka. Technicky je to samozřejmě dokonalejší, přece jen technika se za těch 30 let posunula, ale nějak tomu zatím chybí to "kouzlo osobnosti", které měla parta v Pitavalu. Herecké výkony kolísají od výtečných přes lehce křečovité přehrávání až po ochotnickou nejistotu. Zatím jen velmi lehce nadprůmer, takže dám šanci ještě několika dílům a uvidím, jak se to vyvine...(5.2.2014)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Miroslav Hanuš, představitel majora Korejse, si podobnou roli přisprostlého policejního šéfa zahrál již ve filmu Nevinnost (2011). (Šéfik)

 • - Když major Plíšek vyšetřuje případ rozřezané ženy v 5. díle "Laborant," zajde i do průhonického parku, kde byly v létě 1992 nalezeny ostatky brutálně rozřezané Dity Hrabánkové. Představitel Plíška Bolek Polívka v Pruhonicích bydlí, ale o hrůzném nálezu torza v parku do té doby nevěděl. (Šéfik)

 • - Postava vyšetřovatele Tomáše Kozáka dostala jméno po spolužákovi scenáristy Josefa Mareše. Aby se scenáristé Kozákovi za propůjčení jména odvděčili, a protože projevil herecké nadání, mohl si zahrát v epizodní roli lodníka. Aby se kruh uzavřel, postava lodníka dostala ve scénáři jméno Josef Mareš. (abertroph)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace