Neviditelné zlo

MJMilan

Po dlouhé době, co se ke mě dostal horor, u kterého jsem vydržel až do konce. Spousta nechutných scén jako vydlabávání očí za živa či tahání obětí hákem po zemi. Dle mého názoru tento film nemá ani slabý děj, ikdyž se některé scény dají předem odhadnout. ()

stOKYi odpad!

Ako niekto môže takéto bezduché kraviny natáčať nepochopím.. a čo ešte viac nepochopím ako môže taká maximálna filmová degenerácia zarobiť 18 milionov dolárov + niekoľko miliónov za predané DVD. Ľudia sú asi naozaj hlúpi ak pozerajú filmy ktoré sú úplne predvídateľné a to čo náhodou nieje predvídateľné tak je maximálne nezaujímavé, po prípade sme to videli už v 100kách iných filmov. Ale čo sa čudujem, v dnešnej dobe scenár filmu asi tvorcom veľa nehovorí. Tí sa asi nedržia Zinnemannovho hesla že "na filme je najdôležitejší scenár, scenár a scenár a ostatné je už iba na poriadné vykreslenie už zase len spomínaného scenára" ()

Prometheus69

Jednoduchá nefalšovaná brutalita která baví... z brutálním záporákovo koncem jak to mám rád. B) Bohužel natočily i pokračování a to je k pokálení... špatné, takže pokud můžete, raději se tomu vyhnete. ()

URBAN

No není to zrovna tak špatné, ale celou dobu jsem měl pocit že už jsem to viděl. Je to jedno velké klišé, ale co můžu pochválit je prostředí a i práce s kamerou. ( 11.7.17/MAC ) ()

Copacabana

Vizuálne veľmi pekné, nemám čo vytknúť, odpudzujúce prostredie, správna atmosféra, originálne a prekvapujúce vraždy, rozobratá psychológia vraha, detailná kamera, po technickej stránke všetko ako má byť, avšak mala som problém s amatérskymi hercami a tým, že film ma nedokázal poriadne vystrašiť a vystupňovať napätie, ocenila by som tiež, keby dopriali viac odhalenej brutality pre horor fans - preto znižujem o 1 *. A ten pád na konci mi pripadal ako vystrihnutý z nejakej pc hry. (pre mňa osobne mínus, no niekomu sa to môže naopak páčiť.) ()

t_gon

Tohodle chlápka (Gregory Dark) jsem nikdy neznal. Ale od teď je dobré si jeho jméno pamatovat a vyhýbat se jeho filmům jak nejvíc to půjde. I když má bohatou filmografii, tak tímhle snímkem dokázal, že točit prostě neumí. Absolutně nemá styl, dobrý vkus co se záběru týče, střih byl velice chaotický a celkově byl film, o tupém a velkém "bijusovi", jež v obřím hotelu masakruje partičku teenagerů, nechutně o ničem. O odporných tricích a klasických "dementních" počinech herců se zmiňovat taky netřeba. Prostě strašný film se vším všudy... ()

TO

Tupá podívaná, která rozhodně nedosahuje takové působivosti, jako Hory mají oči nebo Texaský masakr. Netíživá atmosféra celého snímku se vám v podvědomí rozhodně nezahnízdí. P.S.: Kdo vypne film již na začátku závěrečných titulků, přijde o jednu zásadní scénu. ()

Bobik9

Glena Jacobse si pamatuji už ze Smallvillu, kde pouštěl hrůzu, jenže v tomto filmu jí pouštěl desetkrát tolik. POpravdě kromě něj mě žádný další herec tady moc neoslovil, snad kromě Christiny Vidal, kterou jsem také už někde zahlédl, jinak herci byli nejslabší stránkou tohoto filmu. Nejednalo se sice o nic převratného, ale ve svém žánru je tento horo jedním z nejlepších, co jsem kdy ciděl. ()

demented

Jediné čo stojí za to, je atraktívne prostredie malebného hotela ala Hilton a záverečný Kaneov pád z okna. Inak je to bohapustá nuda bez štipky invencie, atmosféry a zábavnosti. K tomu pridáme ešte sterilnú videoklipovú réžiu a blbý, ťažko klišovitý dej, no a dostaneme typický veľkovýrobný horový produkt "made in USA", ktorý poteší snáď len zarytých fanúšikov hlavnej star - Glena Jacobsa. Človek by povedal, že keď už je to také hovädo, aspoň trošku bude vzbudzovať strach. Opak je však pravdou. Darmo sa nám zaháňa hákom či sekreou, darmo má kontaktnú šošovku a umelý chrup, pretože zlovestný je asi tak ako macko Pú. ()

Stodvacet

Hodně kvalitní vyvražďovačka, film má hodně rychlý spád takže se u něj nenudíte, Glen Jacobs vypádá opravdu děsivě!!!! Doporučuju všek komu nevadí násilí a hodně krve. ()

PetrPan2

Na to že Gregory Dark (či jak se doopravdy jmenuje) do té doby točil v podstatě samé porno jsem čekal něco jiného... méně vymazlenou atmosféru, velké množství nahoty... nebo alespoň nějakou nahotu. Místo toho mě však čekala překvapivě zajímavá vyvražďovačka. No, ale i tak Gregory... alespoň jedno malilinko odhalené ňadro by tě snad nezabilo :o) ()

Danny F.

Z počátku při vstupu dvou policistů do domu akcička v něm napovídala že film bude drsný a ejhle, byl. Syrovost s jakou vrah s obětmi jedná je prostě drsná. Postava zabijáka je ''sympatický'' pořízek a ve filmu dobře zapadl. Nej z celého film je snad finální efektní pád záporáka z okna a nejnelogičtější mi přišla díra v hlavě ze které padali červi. 70% ()