Neviditelné zlo

LEGACY

Jak bych řekl někde nějakému kámošovi vyvražďovačka jak sviňa. Moc dobrý téma využito na 100% s dobrým zabijákém, který pobývá v zase skvěle vybraném teritoriu. Moc to tu někdy nechápu, myslím nízké hodnocení, film si rozhodně zaslouží minimálně o 10% na vrch. Kdo si tento komentář náhodou čte tak doporučuji si přečíst komentář uživatele heyda, který ten popis a shrnutí myslím dobře odhadl. Zase musím pochválit herce, každý s jinými vlastnosti přesně zapadající do těchto hodinek. Sice se jedná o primitivní horor, ale za to dobře koukatelný, není nudný, už zmiňovaný zabiják a i dobrá hudba a smrti jednotlivých postav se mi líbily. Také se musím přiznat, že jsem rád, že přežily ty postavy, které jsem chtěl. Jsem hrdý na to, že se mi podařil k filmu obsah. Hodnotím 80% ()

davidek

Tak jsem zase tak trochu promarnil čas. Nelogické věci, ale efekty dobré. Občas mi vadila zrychlená kamera, která měla asi navodit větší gradaci, ale spíš ruší. Nic moc ()

Guzo

Při sledování See No Evil asi každému dojde podoba se Saw (nemyslím tím úplně po stránce scénáristické, ale spíše styl točení), což není úplně na škodu. Herecké obsazení také není z nejhorších, potěšila mě přítomnost "Charlieho" z Lostů a hezkých slečen je tu taky dost. Jen to celé není zrovna promakané a tváří se to ne béčkově, ale céčkově, to je docela škoda. ()

manonfire odpad!

Takový průjem jsem dlouho nezažil. Režisér by měl zůstat fakt u porna, počítám že i tam měl problém neprošvihout ejakulaci hlavního aktéra. Dialogy jsou naprosto dementní: "Co tu dělali bezdomovci?...Vždyť je to tu hnusný." Děj ještě horší.. Hlavní bubák tam běhá naprosto, ale naprosto neslyšně půl metru za zády hlavních obětí a ti si ho nevšimnou přestože má tři metry, stopadesát kilo, chrochtá a ještě sebou vláčí metrákovej řetěz. Vrchol je scéna, kdy je žena sama ve výtahu. Na jednou přiletí moucha, žena se po ní ožene a v setině sekundy je vedle ní mastodont a dlabe jí oči z lebky. Asi teleportace. 0% ()

jefff

Neviditelné zlo je typ hororu, kterých je v posledních šesti sedmi let natočeno nespočet. Bohužel jako při každé takové popularitě v žánru dojde na pokles kvality u většiny nových a nových snímků. Neviditelné zlo patří k těm nejméně inovačních a originálních, klišojdní příběh i prostředí, nezajímavý herci a dnes již nudné triky. Byl tu sice pokus o "zajímavou kameru", ale příliš se nevyvedl a nijak zvlášť mě nezaujal. Režisér i scénarista do tohoto dílka šli jistě pouze z ideou vycucat peníze z "in" žánru brutálních hororů. Mrzí mě, že jsem se na tento film díval, škoda času. ()

MiaMoonlight

Začátek vypadal dost slibně a můžu říci že jediné co mě nezklamalo byli herci a vraždy. Třeba to s tím mobilem bylo velice originální..:D Je tu krásně, i když trochu přehnaně, vysvětleno, jak víra člověku zblbne mozek. Naprosto chápu ty, co dávají nejvýše jednu hvězdičku, ale to sem si prostě nemohla dovolit. Něco to v sobě má. ()

Smileface

Vpodstatě jsme vše už stokrát viděli i když zde je to velmi fešně obalené. Ještě krutější záporák, ještě větší teen banda, ještě strašidelnější hotel a ještě brutálnější vraždy(včetně té závěrečné). ()

sedm.1

Co vyzdvyhuje Neviditelné zlo je jistě jeho syrovost obrazu i prostředí.Bohužel mi tu naopak chybělo víc těch věciček,co pořádnej horor dělá hororem,tedy krev,brutalita,masakr,zde se autoři drží dost při zdi.Jinak naprosto tradiční vyvražďovačka,která mě neoslnila,ale docela po celou dobu bavila.Představitelé obětí jsou vesměs ok,zabiják je sice dost neoriginální,ale Glen Jacobs je "sympaťák" každým coulem :).Slabší 4*. ()

Forsberg11

Nezáživná prkotina bez väčšieho spádu a s minimom napätia. Ako slasher to v niektorých okamiho síce funguje ako tak dobre, ale keď to neuvidíte o nič neprídete. Podpriemer. 40 %! ()

netahlo

Na to, ze to tocil reziser, ktery az do te doby tocil porno a padoucha hraje wrestler Kane, to nebylo spatne. Remeslne to bylo zvladnute celkem na urovni a nektere akce byly docela vyzivne. Treba telefon zarvany do krku mlade damy nebo zaverecne zneskodneni zleho darebaka :-) Jako nenarocna jednohubka to splnilo ucel a to nebyva samozrejmosti. ()

brooklyn73

Myslenka mladistvych v starem snad 6ti patrovem opustenem hotelu mi prisla docela dobra, jsou tam vlastne v pasti zavreny s hlavnim zabijakem a jeho matkou,ktera se jevi az do sveho odhaleni jakozto pocestna bojovnice za ochranu lidskych prav ci svobod,dokonce snad i panna. V skutecnosti vsak takovou neni.Nenazval bych to hororem ,jelikoz mist kdy by se clovek mohl doopravdy bat je tam poskrovnu, spis by mohl mit chut privrit oci aby nevidel dokonale triky a detaily pri zabijeni. Kam az dojde tovarna na filmy a co nam ukaze, z toho co jsme jeste nevideli a neznali o zpusobu jak je mozno cloveka zabiti? ()

NICOX

Na první pohled obyč vyvražďovačka, žádnej zvlášť zajímavej příběh. Ale co mě bralo hodně byla stylizace hotelu, chvílemi epileptická kamera a zvuk - ten se vám buď líbit bude nebo nebudete chápat a budete si řikat: proč tam furt někomu křupou kosti a proč, když s nima Kane hodí o zeď, tak to zní, jak když spadne lednice z 10. patra? Tyhle 3 plus pár dalších jsou věci, který vytahujou See No Evil z průměru, tedy aspoň pro mě. A dokonce jich přežilo víc než jeden :) 75 % ()

jondoe

Aj ked tento horor asi nikoho nicim neprekvapi, je celkom pozeratelny. Sto krat obohrata vyvrazdovacka ma slusne tempo a celkom dobre postavy. Hlavny zaporak, ktoremu sa pacia tetovania je sparvne hnusny. Kamera je taktiez celkom slusna a celkova stopaz, ktora nie je moc dlha ani na chvilku nenudi. Vo filme som nenasiel ani jedno hluche miesto. Proste priemerny horor, ktory nicim neuraz a celkom rychlo ubehne. ()

medlo odpad!

Ďalší horor ako cez kopírak. Na takýto film nepotrebujete ani scenáristov. Jediné, čím sa film trocha odlíšil od ostatných bolo to, že záporák na konci zomrel. Aj keď by ma neprekvapilo, keby natočili dvojku s tým istým zlosinom. Keby som to nepozeral s kamošmi a stále by sme to nekomentovali, vypol by som to už v polke filmu. Ale ženy sa dali. ()

Han22

Blbý až na půdu a přitom zábavný. Režisér jde až na dřeň všech vyvražďovaček, film zkrouhne na hodinu patnáct, veme pro jistotu hned 11 lidí a naservíruje je psychopatovi do "Max Paynovsky ošuntělého" hotelu. A masakr může začít. Souhrnem klasické videocéčko, ale od dob starého Jasona tu snad nic takového nebylo, takže ty 2* si to zaslouží. ()

Eraserhead

Dvě hvězdy za neoriginální a dost podprůměrný horror, ale ta třetí patří závěrečné likvidaci. Kaneova smrt je fakt skvělá:-)) ()

zbysik

Je zde patrna snaha o vyzvednuti filmu na vyssi uroven, ale to je stejne zbytecne, protoze za tou slupkou radoby dobrych napadu se ukryva klasicka vyvrazdovacka s predvidatelnym dejem, kterych se toci spousta. Nejlepsi scenou je asi zaverecny pad hlavniho zaporaka z okna. ()

1860

klasická slabší vyvražďovačka.. kdyby se toto fakt někde stalo, očaři by si moc neodpočinuli.. opravdu mě zajímá jakou podivnou skupinku lidí příště vyberou, aby umřeli na těch nejdivnějších místech.. ()